Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Másnak fizet az iroda skrillre?

előző kifizetésemnél ( kb 1 hónapja) is problémájuk volt a skrilles kifizetésekkel ( nem tartották be a saját kifizetési időkeretüket jóval több idő volt mire megkaptam.. ) , és most is azt mondja az ügyintéző hogy technikai hibájuk van a skrillel..................   

felajánlottam nettelert az sem jó nekik mint alternativ megoldás.

csak velem szórakóznak a kifizetésekel vagy mással is ezt csinálják?

jelzem hogy továbbra sem kaptam meg 48 órája várom!

17 én kért kifizetés még mindig nem jött meg skrillre, ma 20-a van.....
másnak is van problémája a kifizetéssel?

Nagyon sajnáljuk a kellemetlenségeket és megértem, hogy ez egy bosszantó helyzet. De jelenleg egy technikai hiba lépett fel a Skrill kifizetésekkel kapcsolatban és ezért nem tudja a pénzügyi osztályunk teljesíteni a kifizetést.

Idézetet írta: lacko23 Dátum május 20, 2022, 10:07:27Nagyon sajnáljuk a kellemetlenségeket és megértem, hogy ez egy bosszantó helyzet. De jelenleg egy technikai hiba lépett fel a Skrill kifizetésekkel kapcsolatban és ezért nem tudja a pénzügyi osztályunk teljesíteni a kifizetést.
Kérd ki bankszámlára vagy netellerre akkor

Netteler úgyan az a cég mint a skrill valszeg az sem müködne.

egy hete várom a kifizetésemet,skrill  :bash:

és még mindig nem tudják mikorra tudják megcsiánlni "a nem létező problémát"


elözö kifizetésemnél is technikai hiba volt 1 hónappal ezelőtt   :noway:


most meg már ki sem küldik  :crazy:


A tulajdonos ugyanaz a ceg nem.
Ha gond van a skrillel, nem biztos hogy a netellerrel is.

Jött freebet (1500 Ft) + bónuszajánlat is. Nézzetek rá a számlára, hátha mást is megajándékoztak ezzel-azzal

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 01, 2022, 11:29:02Jött freebet (1500 Ft) + bónuszajánlat is. Nézzetek rá a számlára, hátha mást is megajándékoztak ezzel-azzal

Nálam most az ilyen néha szokásos havi promóció lett, hogy minden nap lehet kereket pörgetni ipadért, bónuszokért stb., természetesen az egyetlen "Peches" felirat pörgött ki. Máskor legtöbbször olyan jön ki, hogy X % nyereménykiegészítés, meg fizessek be ennyit-annyit 10-20 stb. százalék bónuszért (nem mintha kihasználnám őket).
Valaki pörgetett vajon már ki ilyenen tényleges nyereményt??

Nálam csak a kerék forgatás van, freebet nuku.
Ha jól emlékszem free spineket már nyertem valamikor ezen.


Azért ez a Sportingbull nem semmi!
Raktam egy fogadást mondom ránézek mennyi a felvehető összeg úgy hogy már az egyik csapat már vezet amire tettem! Erre nem számítottam hogy ilyen hatalmas összeg kivehető 🤭🤭🤭🤣🤣🤣0.02Ft! De pórul jártak vesztükre 💪😉! Nem nagy összeg de nálam a játék a lényeg 😉!
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban. 

Idézetet írta: Carlos66 Dátum július 25, 2022, 21:39:04Azért ez a Sportingbull nem semmi!
Raktam egy fogadást mondom ránézek mennyi a felvehető összeg úgy hogy már az egyik csapat már vezet amire tettem! Erre nem számítottam hogy ilyen hatalmas összeg kivehető 🤭🤭🤭🤣🤣🤣0.02Ft! De pórul jártak vesztükre 💪😉! Nem nagy összeg de nálam a játék a lényeg 😉!
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Az a 0,02 forint tényleg nem reális, de mivel a másik 0-0 és még 16 perc volt, ilyen 150-200ft lett volna a maximum szerintem...

Idézetet írta: Bucak77 Dátum július 25, 2022, 21:43:38Az a 0,02 forint tényleg nem reális, de mivel a másik 0-0 és még 16 perc volt, ilyen 150-200ft lett volna a maximum szerintem...

Idézetet írta: Bucak77 Dátum július 25, 2022, 21:43:38Az a 0,02 forint tényleg nem reális, de mivel a másik 0-0 és még 16 perc volt, ilyen 150-200ft lett volna a maximum szerintem...

Igen az reális lett volna!