Napi tipp - Február 5.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


20:45    Angol FA Kupa
Tottenham - Southampton
Tipp: hazai és mind a két csapat szerez gólt
Odds:3,5
Iroda: BET365
Indok: a hétvégén megverte a City-t a Tottenham. Ezért szerintem ma a Southampton sem fogja meguszni a vereséget.
Igaz hogy hétvégén ember előnyben sikerűlt a bravúr de a Szentek nincsenek egy szinten a City- vel.
Viszont a hazai csapat sűrűn kapitulál ha a Southamptonnal játszanak.
Szerintem egy 3:1- es hazai siker várható

Sportág, időpont:futsal VB selejtező, 15:00
Esemény:Románia - Szlovénia
Tipp:vendég
Odds:4,33
Iroda:bet365
Indoklás:Két napja komentbe (sportfogadas.org facebook csoportja) mindkét csapat vereségét tippeltem, akkor az a románok esetében simán bejött (4-0), míg a szlovénok esetében alig (utolsó perces góllal 4-3). Ma van a záró forduló, ahol a románoknak még van esélyük továbbjutni, de véleményem szerint nem reális esélyről beszélünk. Csehek ellen például valszeg sérülés miatt alig játszott az egyik legjobb "román" Savio Valaderes. Játék képe alapján románok eddig egyik aktuáliis ellenfelükkel szemben se tudták felvenni a versenyt, oltári máknak köszönhetik a győzelmüket a kazahok ellen, ezzel szemben a szlovén csapat igenis megállja a csoportban a helyét, mindkét meccsen kikaptak igaz, bár egy kis szerencsével nyugodtan állhatnának most akár 6 ponttal is. Odds különbséget én annak tudom be, hogy míg a szlovénok biztos kiesők a románok egy esetleges körbeverés esetén még a direkt VB helyet jelentő első hely is meglehet. A már amúgyis öreg román keret nem hiszem a legfrissebb állapotában lesz, míg a szlovénok már tét nélkül nyugodtan focizhatnak, és szerintem megverik a románokat.

Kosárlabda Román LNB
2020.02.05. 17:00
Municipal Medias - Craiova
Tipp: Municipal Medias győzelem
Odds: 7,50
Bet365
Indoklás:
Nem értem ezt az óriási nagy Odds béli különbséget. Az utóbbi meccseket nézve a házigazda jobb formában várja ezt a találkozót. Az utóbb 10 találkozót figyelve, a hazaiaknak 7 győzelmük van. A vendégeknek mindössze négy. Sőt a 2019-es esztendőt zsinórban 8 vereséggel fejezték be.
Az egymás elleni eredményeket figyelve az utóbbi 2 találkozón a vendég gárda nyert még 2015 és 16-ban, előtte több volt Medias győzelem. Szerintem simán hozza a hazai együttes ezt a meccset és pontban beéri ezzel a Craiova-i gárdát.

NBI női kézilabda, 2020.02.05 18:00 CEST

Alba Fehérvár - DVSC Séfler
tipp: +2.5 félidő HC
odds: 1.78
iroda: betclic

Székesfehérvár a Dunántúlon van és valaha koronázási helyszín volt ( nem is tudtam ). Na, így kezdeném ha én lennék bettor  :D
Szóval, ha én Deli Rita csapatának meccsére leszek az csakis negatív színezetű tipp lehet, mármint rá nézve, magyarul veretem mindig, de most kivételt teszek.
A Fehérvár negatív spirálban van, sok meccset bukott zsinórban, sérülésekkel küzdenek folyamatosan, de a Dunaúj elleni kupameccsen nagyjából már kiegyenesedtek, sikerült továbbjutniuk idegenben. Otthon azért lényegesen erősebbek, a Séflert konkrétan  utóbbi időben vagy megverték vagy ikszeltek velük.
A Séfler jobb csapat, hosszabb kispaddal, nem is vitás, de elég megerőltető sorozatban van, szombaton otthon kikaptak egy rohanós, sok gólos meccsen a török Kastamonutól és kiestek a nemzetközi kupából ezzel. Várhatóan fáradtabbak lesznek mint a Fehérvár, a védekezésük utóbbi időben nem nagyon működik és a kapusteljesítmény sem az igazi.
Mindig szorosakat játszanak egymással Fehérváron utóbbi két évben, ma is benne van ez. Azért a félidei pluszos HC-t írtam, mert deli csapat többnyire a második félidőre esik szét mert elfáradnak + rövid a kispad.
Ja, mindenki a mínuszosat teszi folyamatosan, szóval nagyon nem kell bízni a tippben :-) Nekem viszont tetszik hogy egyszer bizalmat szavazok Delinek.

Tottenham - Southampton
Labdarúgás Anglia
2020.02.05. 20:45

Tipp: 1
Odds: 1.72
Iroda: bet365

2020.02.05. 20:45
Labdarúgás, Olaszország, Serie A

Lazio - Verona

Tipp:     3,5 gól felett1
Odds:    2.43
Iroda:    Unibet


Jégkorong, Finnország Liiga
2020.02.05. 17:30

Jukurit - SaiPa
Tipp:1.harmad 1.5 gól felett
Odds:2.12
Iroda:bet365

Labdarúgás, Magyar NB 1, 2020. 02. 05., 18:00

Puskás Akadémia - Diósgyőri VTK
Pontos eredmény : 2-0

Odds: 7,00
Iroda: Bet365

Indoklás: Két győzelemmel kezdte az évet a Diósgyőr - éppen ideje, hogy megízleljék kicsit a vereség ízét is... Komolyabbra fordítva a szót: úgy gondolom, hiba lenne a Zalaegerszeg és a Kaposvár elleni győzelmet túlértékelni. Mondjuk, hozták a kötelezőt a fiúk, de annál sokkal többet azért nem.

A másik oldalon, persze, a Puskás a kötelezőt sem igen hozza. Nagyon szerény féltávnál ez az 50% körüli mérleg (7 győzelem, 6 döntetlen, 5 vereség) - valamit most már mutatni kéne. Ehhez pedig ideális ellenfél lehet a mai.

Kevés gólos, unalmas meccset várok. A tipp, persze, - mint minden ekkor oddsnál - kockázatos, aki tutit keres, annak a hazai győzelmet, vagy az undert ajánlom. De, ha kombináljuk a kettőt és Fortuna is úgy akarja - megcsíphetünk egy szép szorzót.


SKÓCIA
Premiership Kezdés:20:45


Hearts vs. Kilmarnock
Tipp: Pontos végeredmény 1:1
Odds:6,50
Office: bet365


A Hearts ről a magyar Herz szalámi jut eszembe , na meg egy pontos végeredmény! Csak az X!!

SKÓCIA Premiership
20:45
Aberdeen-St. Johnstone
Tipp: Aberdeen
Odds:1.7
bet365

#25 február 05, 2020, 17:20:07, RedMunchen
Mirandes v Villarreal
3.5 gol felett
3
Bet365

A Mirandes meccsei sok golt hoznak, s a sarga tengeralattjarok megfelelo partner lesz a szeria folytatasaban. Nalam 3 gol alap, de mondom a negyedik sem lehetetlen.

Labdarúgás, Skócia: Premiership, 2020.02.05. 20:45
Rangers FC - Hibernian
Tipp: 13.5 szöglet felett
Odds: 4.40
Iroda: Unibet

A Rangers szép számmal termelte a szögleteket az utóbbi találkozóin, ugyanis utolsó 4 fellépésükön 3 esetben is minimum 10 sarokrúgásig jutottak. A Hibernian meccsén is 15 szöglet volt legutóbb, ezek alapján szerintem összejöhet ezen az estén is minimum 14, aminek többségét természetesen a hazaiaktól várnám. Legutóbb ebben a felállásban 14-2 arányban nyerte a szögletpárbajt a Rangers, ma is valami hasonló statisztikára számítok.

St Etienne - Marseille
Marseille 0.5 több gól+6.5 több szöglet
Odds:1.62
Bet365

23:00, Cordoba, round of 16, clay
Moutet Corentin - Pella Guido
Tipp : - 4,5 game Pella
Odds : 3,60
Iroda :Unibet
Pella szerintem óriási favorit, sokkal inkább mint azt az oddsok mutatják. Hazai pályán van, ráadásul döntőt kellene védenie. Szerintem mindkét szettben többször is elveszi majd ellenfele adogatását, és sima győzelmet arat.

Idézetet írta: Salvio Dátum február 05, 2020, 18:37:51
Labdarúgás, Skócia: Premiership, 2020.02.05. 20:45
Rangers FC - Hibernian
Tipp: 13.5 szöglet felett
Odds: 4.40
Iroda: Unibet

A Rangers szép számmal termelte a szögleteket az utóbbi találkozóin, ugyanis utolsó 4 fellépésükön 3 esetben is minimum 10 sarokrúgásig jutottak. A Hibernian meccsén is 15 szöglet volt legutóbb, ezek alapján szerintem összejöhet ezen az estén is minimum 14, aminek többségét természetesen a hazaiaktól várnám. Legutóbb ebben a felállásban 14-2 arányban nyerte a szögletpárbajt a Rangers, ma is valami hasonló statisztikára számítok.

Nyertes