Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Sound Dátum január 29, 2021, 22:10:09
Fordìtana....gól
Valladolid 1,5 over 1,34

;D ;D Ezen jót röhögtem. Elképzeltem, ahogy elkezded írni...erre beesik a dugó! Remélem azért előbb pakoltad a tétet, mint a itt a bejegyzést elkezdted posztolni!  :beerchug:

Igen előbb rakom telón...
Aztàn pötyögöm telón....Ezek ilyen 30-40 mp-s csúszások...hazai gólt vártam. Azt akartam írni, hogy tutti fordít a Valladolid 0:1-nèl az over 1,5 adja, érre 0:2 :D

S milyen vicces...reggel nèzem írtam, hogy 1:0-nàl 1,34 lesz pl a 1,5 over, s a winmasteren kötöttem 1,34-en beszaràs...

Sziasztok!

Tegnap ,,csak" megcsináltam a standard taktikám. A kiválasztás szabályait rég lefektettem, tulajdonképp csak fegyelmezetten tartottam magam a tervhez, jelen voltam fogtam, jött! Szeretném így működtetni a ,,pénz csinálást" a továbbiakban is. Pár szó a meccsekről:

Stuttgart-Mainz 2:0

A sportág paródiája volt a találkozó. Azért gáz, hogy ide jutott a foci, olyan volt, mintha egy rossz videójátékot néznék. Mindkét csapat nagyon magasan letámadott. A kapuskirúgásra a 16-os előterét megszállta az aktuális védekező csapat. Ment a kiszorítós, meg az edzéseken, bemelegítéseken jellemző cica. Többnyire taccs lett belőle, és kezdődött elölről. Jó esetben sikerült kiemelni a félpálya környékére a labdát, ahol általában fejpárbajba torkollott a küzdelem. Néha sikerül kihozni a megszállt 20 négyzetméterről a labdát, akkor meg eszelős rohanásba kezdett mindkét csapat. Szerencsére Kalajdzic fejese beakadt, utána kicsit több teret adott a Stuttgart, így kínálta magát a második gól. Rossz meccs volt, kiseggeltem a lehetőséget és éltem is vele.

Valladoid-Huesca 0:3

Meglepő volt a 0:1, s ebbe a meccsbe becsatlakoztam otthagyva a stuttgartit. Nyilvánvalóan a hazaiak nagy rössel jöttek ki a szünetre, így már a 49. perc környékén kerestem hol jó a szorzó a 1,5 overre. Fogtam, kiléptem az irodától – itt jellemző, hogy bet365 streamen néztem, de nem ott kötöttem üzletet -, átjöttem beírni a naplómba, s a telefonom a 6-7-ik karakter után már küldte az üzenetet 0:2...

Sikeres üzlet esetén egyébiránt az esetek többségében ott is hagyom az adott eseményt, nem foglalkozom tovább a mérkőzésekkel, mondhatni kihasználtam a találkozót és hagyom a búsba, Az energiáimat a hétvégi mérkőzésekre fókuszáltam az este során. Nagyon erős szombati, és még erősebb vasárnapi program van. Sok üzletet, és pénz szerzési lehetőséget látok! Valószínűleg szelektálni, elengedni kell majd belőle, mert a napi 4 eseménynél több ép ésszel teljesíthetetlen.

Írom hamarosan a mait!

Üdv, sound


Szia,

gratula a tegnapi naphoz szép volt!
Csak apró pontosítás: Valladoid-Huesca 1:3 lett a végén jött a hazai gól, csak azért tudom mert Nekem az kellett így a végéig figyeltem! ;D
2,02 volt a mindkét csapat gól!! :great:

Sok szerencsét mára!

Sziasztok

Hogy láttassam a bajomat kiírom, hogy ütközések és időhiány miatt milyen eseményeket engedek el:
1. Milan várható bolognai győzelme 1,90-ért 15:00-tól kezdődik.
2. Könnyű overes Samp-Juve 18:00-tól
3. 15:30-tól jó német meccsek: Dortmund-Augsburg x2, vagy over;
4. az Union Berlin szerintem 3-szor egymás után nem kap ki!
5. 18:30 Arsenal-Mu nálam x2!
6. 21:00 Sotton-Villa 1,5 over menet közben adja
7. Horvátországban 15:00: győz az Eszék 1,20 alatt nyit, a 30. perc környékén 1,40-ért tutti üzlet lehet,
8. 19:10-kor a Hajduk-Lokomotív meccs szerintem meglepetés x2!!!
9. Itthon 14:45-től a bűn gyenge Újpestet a szervezett Mezőkövesd simán verheti 2,15
10. Spanyolországban a Villareal meccsén este 21:00-kor jól fizet a 1,5 over.
11. Könnyű overezést sejtet 20:30-tól a St Gallen-Zürich

Szóval a legnagyobb bajom a bőség! A fenti meccsekhez mind oda kellene ülni nézni, mert potenciális lehetőségeket látok bennük! Nem akarok egyszerre 3-4 eseményt követve megőrülni, mert akkor simán csinálhatok egy bukó napot! Azért írtam ki őket mégis, mert hátha valaki rámegy, valamelyikre, s látja az előzetes ötletem az esemény kapcsán. ...és akkor a programom:

12:30
MTK-Puskás


Magyar szinten ez rangadó! Két támadó felfogású csapat szerintem élvezetes mérkőzést játszik majd. Háromesély tekintetében az MTK felé hajlok, de a 1,5 over 1,28-on nyit!!! Nem is értem! reálisan 1,15-ről kezdeném, s ahogy megy előre a meccs időben fog ez feljebb is kúszni!

15:30
Frankfurt-Hertha
x2–sd Guru
: nálam a nap fő meccse rakom is esemény előtt!

Veszélyes időszak a 17:30 utáni sáv (ne csatlakozzak be valamibe mégis a fentiek közül...); van egy csomó más dolgom mára a fogadáson túl így szerintem nem leszek jelen, így védem ki...

19:30
Vidi-Honvéd


A nap üzlete lehet a kispesti pontszerzés! Az UTE nagyon gyenge volt a Vidi megszórta, de a szervezett Kisvárda ellen megégett! Pisont elégedetlen volt a védekezéssel a Zete meccs után, s tudjuk nagyon jól, hogy mennyire meg tudja szervezni a csapatát. Szerintem ez a meccs x2!!! A hazai szorzó meredeken zuhan, már csak 1,30 - lehet, hogy blama lesz? De ha mégsem akkor a gólok miatt érdemes lesz jelen lenni!

20:45
Inter-Benevento


Szerintem kiszakad a gólzsák, úgy érzem, hogy minimum lesz 4 találat, a 3,5 over 2.00. Oda kell ülni, s ha kellően nyílt lesz a meccs, akkor adni neki. Nehezen hiszem, hogy a boszorkányok beállnak védekezni...

Üdv, sound
UI.: és a holnapi nap eseményei még sűrűbbek...nem is tudom hogyan szelektálok majd....


Idézetet írta: Experte Dátum január 30, 2021, 10:38:32

2,02 volt a mindkét csapat gól!! :great:

Sok szerencsét mára!

Bravó

..én nem vagyok ilyen bátor...tényleg 1:3, most hogy írod be is ugrott, hogy miközben bújtam a holnapi nb2-es meccseket, jött a telómra az üzenet, hogy a 93. percben gólt lőtt a Valladoid. Ezért sem értem sokszor, hogy a lila-fehérek meccsét hogyan árazzák 1,5 over esetén 1,50 körülire, szerintem ez totál hiba a bukmékerektől.

Van még pár ilyen csapat...A tipphez gartulálok! :cya:

1,5 over Milánóban 1,25

Sziasztok!

Meglehetősen ambivalens érzéseim vannak a tegnapi nap után...
Direkt írtam ki azokat az eseményeket, amiket tegnap kihagytam a programból. 12 fogadási kimenetel, 10 jött volna, de nem ezeket a meccseket választottam, ezért tárgytalan a ,,ha".
Ma inkább le se írom, mert látható így, hogy a kiválasztáson mennyi múlik – se ez volt a cél! A konkrét meccsek:

MTK-Puskás 0:1

Alacsony színvonalú találkozó volt, kár, hogy ráraktam az időm. Volt egy kisördög az első félidő felénél, hogy nyomjak 0:0-nál egy 1,5 overt elkergettem, jót tettem.

Frankfurt-Hertha 3:1

Néztem a 80. percig aztán el kellett lépnem egy ismerősömhöz kocsival. Mikor odaértem nézem a telóm 2:1, majd 11-es 3:1. Nem tudom az utolsó 15 percben mi történt, de a meccsen azt láttam, hogy egymásért küzdenek a berlini focisták és a cél, hogy folyamatosan kisegítsék egymást. Volt, nemegyszer, hogy mögéjük került a Frankfurt, de akár 20-30 méteres sprinttel egy középpályás mindig visszaért. Talán befáradtak fejben a végére...Raktam egyébként meccs előtt 1,97-ért...

Vidi-Honvéd 1:2

Bosszantó, hogy nem fogadtam. 0:1 után ültem oda, tepertek a hazaiak egyenlítettek. Kábé a 65. perc tájékán azt mondtam, hogy szarok bele, mert nézhetetlenül pocsék meccs volt, s az Inter meg kezdett. Írta a telóm, hogy 1:2 a 79. percben, ott ültem leblokkolva, hogy ezzel mit kezdjek...

Inter-Benevento 4:0

Jött az előzetes megérzésem az esemény kapcsán: négy gól. Korán vezetett az Inter, de a félidőben nem tudott több gólt szerezni. Úgy vártam a második 45 percet, hogy megyek a 1,5 overre! 1,16-ról indult, s azt néztem, hogy a boszorkányok védelme egyre fárad. Ott matekoztam: 1,20; 1.21 (itt a basszameg érzés volt); 1,23; 1,25 – kivárjak 1,30-ig??? Nem tolom. Raktam, írtam gólt! 2:0 után alapban hagyok minden eseményt, így volt ez most is.

Sikerült zárni a '21 első guruját. Végül 10/8-as mutatóval a roi 29%-os hasznot mutat, ez azért magas! A tényleges heti profitom alig 2 %. Úgy döntöttem, hogy bármennyire mennék a magyar meccsekre ma, lehet, hogy dobom őket a programból, mert rossz találkozók nézése leszopja az energiáimat – vagy legalábbis csak ,,B" verzióban rakom a menübe...

Üdv, békesség:
sound

Sziasztok!

Végül öt esemény maradt benn a programban. Lesznek átfedések! Próbáltam úgy összerakni a napot, hogy ne a szívemre hallgassak, hanem az eszemre. Kíváncsi lettem volna pl: DVTK-Budafok kiesési rangadóra; a Wolfi – Freiburgra; a PMFC győri meccsére., két holland rangadóra: Feyenoord-PSV, AZ-Ajax, vagy a Basel és a Young Boys 16:00-s meccseire Inkább a fogadási lehetőségeket raktam előtérbe: hol lehet könnyű hasznot csinálni!

14:10
ZTE-Paks


Két támadó felfogású csapat az 1,5 1,22. Standard kivárós játék, valamelyik vezet, s a 2. 45 percben a 60. perc környékén fogok egy könnyű overt!!

15:00
Atalanta-Lazio


Hét közepén toltak egy Coppa meccset ugyanebben a felállásban 3:2! Miért ne folytatódna a góltermelés?

17:05
Rijeka-Gorica

Nálam ez a mérkőzés x2-es! Nagy meccset tolt a Gorica a Dinamoval 3:4-es vereség, igaz a Rijeka két hete Zágrábban verte őket! A negyedik fogadja a harmadikat, s a Gorica 2 ponttal gyűjtött többet ellenfelénél, de annak van két elmaradt meccse! Rangadó ez a javából! A Rijeka mumusa a Gorica, legutóbbi hét meccsükön nem tudta legyőzni: 6 vereség, 1 döntetlen, az x2 most: 2,00-es szorzón van!!!

18:00
Granada-Celta
Tipp: 1,5 over 1,41


Ezt a kimenetelt nem bírom otthagyni. Közel hármas mindkét gárda gólátlaga, s adott egy jó harcos csörte lehetősége!

20:45
Roma-Verona


Fordulatos gólgazdag eseményre számítok. Szezon elején toltak egy nagy büdös 0:0-át, de aztán a szövetség 3:0-al a Hellasnak adta a győzelmet. Azóta sokat formálódott mindkét alakulat. A Roma sokat fejlődött, s ácsingózik a top4-be! A Verona ebben a szezonban mindenkinek rágós falat...

Üdv:
sound


x2-be vettem a Paksot 2:2-nèl 1,48

Sziasztok!

Nem volt jó nap a tegnapi!
A Paks meccsén végig izzadnom kellett az x2 miatt, 4:4 az utolsó utáni percben...
Granadába belenyúltam. meglehetett volna az a két gól, de jól védtek a kapusok, fájó 0:0 ez...
Roma pillanatok alatt vezetett 3:0-ra, nem is tudtam/akartam mit kezdeni már 2:0 után kikapcsoltam...
A Goricát nem mertem fogni, mert nagyon nyomott a Rijeka, és igazán nem volt gyakori a vendégkontra se, aztán félidőre 0:2 no bet...

Valahogy a Zete meccs után úgy voltam, hogy elég...sok volt a fociból, így ma a pihenés regenerálódás a fő cél, de ha úgy lesz odaülök a Betis esti találkozójához, de most úgy érzem, hogy az a program is nagyon talán, mert nem hiszem, hogy overezhető lesz a mérkőzés, és most könnyű kimenetekre mennék ismét rá.
Van egy bundes2-es csörte is amiben talán több esély van: a Hannover adja, az Osnabrück meg kapja a gólokat, erősen gondolkodom hogy nézzem-e! Ha igen írom a megkötött üzletet, de most tényleg úgy érzem ejtőznöm kell..

üdv, csáó:
sound

Sziasztok!

Tegnap a nagy semmi történt...
Néztem a Hannover meccsének első félidejét, s nagyon gyengék voltak a csapatok, sokszor 3-at nem tudtak egymásnak passzolni. Még azon is gondolkodtam, hogy vajon direkt csinálják-e? Mindenesetre jobb volt az Osnabrück, de a 0:0-s félidő után már nem jöttem vissza, a vége 1:0.
Ugyanígy voltam a Betis meccsével is, amit kb 20 percig bírtam nézni, s azt mondtam kösz ebből elég, inkább alszom.

Ma többet kínál a program, csak érjek haza időben:
18:05
Dinamo Zagreb-Lok Zagreb

Jobb persze a hazai csapat, de jellemző, hogy nem vezeti a bajnokságot meggyőző fölénnyel, ahogy szokta, csupán jobb gólaránnyal van az Osijek előtt. Tavaly a BL-selejtezőben indulhatott a zágrábi vasutas csapat, most a kiesés ellen menekül. Szerintem tutira benntartják őket, így esett meg a spliti ,,váratlan" győzelmük is! Gyakorta tolnak a felek gólzáporos meccseket, simán benne van a 2,5 over a találkozóban. Nézem, ha fogom írom.

20:00
Vidi-Kövecs


Szervezett a Mezőkövesd, és ez pont elég bajt jelenthet a hazaiaknak. Hasonló szenvedős meccset várok, mint a Honvéd ellen, nem tudom, hogy benne lesz-e az overezés lehetősége, ha igen kötöm írom. Vicces, de inkább x2-be venném ezt a találkozót kezdés előtt, de ellentmondó érv, hogy egy vereség lehet nem fér már bele Márton szerződésébe....

21:15
Newcastle-Palace


Nyilván túl a féltávon Roy Hodgson az elégedettebb a 26 ponttal, s a szarkák otthonában most sem esélytelenek a pontszerzésre. Úgy érzem, hogy bármelyik csapat szerez vezetést a másik képes lesz egyenlíteni, s jól néz ki 1,5 overre az 1,40-es szorzó!

üdv,
sound


Sziasztok!

Pár szó a tegnapról:
Dinamo-Lokomotív 2:0

Nagy ködben nem tudtam örömmel nézni a meccset. Pedig 1:0 után könnyű overt foghattam volna. Szokásos dolog, ha telón néz az ember meccset, hiába van teljes képernyőre nagyítva, kiég a szem, ezért a szünet után inkább elengedtem...

Vidi-Kövecs 0:0

Az van, hogy nagyon rossz a fehérvári csapat. Ez a tény az újpestiek szemszögéből igazán tragikus, mert kaptak tőlük egy ötöst. Tegnap Bolla és Fiola játékán kívül mindenki elképesztően gyenge volt. Jellemző, hogy az egyetlen kapura lövésük a 91. percben Fiola révén született. Eddig nagy csalódás nekem az ifjú Dárdai – anno német U-válogatottak, nagy szöveg arról, hogy nem biztos, hogy magyar színekben elfogadná a behívót. Erre gyakorlatilag utóbbi két meccsén észrevehetetlen a pályán, hiába lőtt gólt....De amúgy is azon gondolkodtam a tegnapi találkozó kapcsán, hogy ki játszik elfogadhatóan? Pertjak, Houri, Bamgboye, Rus, Hangya hibát hibára halmozott. Pintérék kihúzták a fogatlan oroszán nem létező méregfogát, kb a 40. percben fogtam az x2-őt, végig kellett nézzem...

Így viszont a Palace győzelméhez nem tudtam időben kapcsolódni, így azt a meccset el kellett engedjem. Végül tegnap jó kis hasznot húztam élcsapatunk kilátástalan vergődéséből...

és a mai:
20:00
Dózsa-Fradi


Jön a másik élcsapatunk vergődése....legalábbis az elmúlt meccsek ezt vetítik előrre. Azonban ha abból indulunk ki, hogy a Vidi mennyire megpakolta a lilákat, akkor evidencia a vendég győzelem. Oda fogok ülni, s ha tudom (tényleg azt mutatja a meccs, hogy érdemes) fogom a vendéget.

20:30
Sion-St Gallen


Egy magyar rangadó árnyékában jó, ha van egy pótmeccs! A Sion szokás szerint a bennmaradásért teper, míg a vendégek nem tudják megismételni a tavalyi bravúros évet. Ennek ellenére látni kell, hogy a felek egymás elleni legutóbbi hat összecsapását megnyerte a St Gallen, s most sikere 1,95-ön nyit. Érdemes odaülni, könnyű x2, vagy over benne van ebben a találkozóban.

Írok még pár eseményt, kinek kedve szerint...
15:00
Varazdin-Gorica


Nekem teljesen rossz ez az idősáv ma. A vendégsiker szerintem a jó tipp, ami 2.00-al nyit...nézni kellene!

18:15
Zürich-Young Boys


Valószínűleg nem érek rá haza...itt is a kettesre, overre vadásznék, benne van egy nagyon könnyű üzlet lehetősége.

20:00
Budafok-ZTE


El tudják-e zárni a gólcsapot? Overeseknek szerintem első számú meccs, vélhetőleg sokkal könnyebb időbeli befektetés, mint a várható ferencvárosi vergődés. Most, hogy ezt így leírom, lehet, hogy hagyom is a francba az örökrangadót...a profitért járunk ide nem szórakozni , - már ha szórakozás egy rossz magyar derbi.

Üdv, béke:
sound



Sziasztok!

Semmire sem jutottam a tegnapi nap során...
A Young Boys meccsére hazaértem, de korán vezettek a berniek. Gondoltam, hogy majd a második félidőben a 0:1-et jól megoverezem az 50. perc körül, de az első félidő végén még kettőt vágott az éllovas. Így aztán 0:3 után elengedtem a mérkőzést.
A Gorica veresége meglepett, főként, hogy már korán vezetett Varasdon, az eredményt utólag láttam.
A Fradi meccsén úgy éreztem harapnak a lilák. Gyengék de harcolnak, s ez az utóbbi időben elég volt az FTC ellen (DVTK, Kisvárda). Némileg a semmiből lett 0:1. Itt fenntartásokkal kezdtem a második félidőt, mert Rebrov sokszor lehozza minimális győzelemmel a meccseit. Az UTE öngólja után nem volt kérdés, 0:2-hagytam.
Párhuzamosan a Budafok 1:0-s vezetését követtem. Itt is mentem kicsit az overre – SpfLigában 1,5 overen volt a bank -, de élőzni nem tudtam, mert pillanatok alatt 3:0 lett a második félidő elején....
A StGallen összecsapásához 1:1-nél csatlakoztam és bennem volt a kisördög, hogy az első 45 perc közepén tolok egy 3,5 overt. Le tudtam csitítani, s visszatértem a magyar bajnokikhoz. Mikor minden lecsengett az nb1-ben, látom ám, hogy 3:1 már a Sionnak, de letilt a bet365. Elvették a hazai gólt, s 2:1-el folytatódott, még egy bő 20 perc volt hátra hosszabbítással. Na mondom, most ezt megoverezem, már beírtam letiltott 2:2 lecsúsztam...2-3 másodpercen múlott. Támadásban maradt a St Gallen, s 1,25 volt az x2! Ott remegett a kezem a gombon, hogy akkor megfogom ezt – de aztán leesett 1,20-ra, s mondom hagyom... a vége az utolsó utáni percben 3:2 a Sionnak – buktam volna.

Szóval tényleg olyan volt ez a tegnap, min amikor az ember kimegy pecázni és mindenről lemarad...Tanulságos, ilyen is van! Reálisan nézve a StGallen meccsén tudtam volna jó vagy rossz üzletet kötni, ha bátrabb vagyok.

A mai egyetlen:
20:30
Lausanne-Basel
Guru – x2
; a februári első elemzés.

üdv, béke:
sound