OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A szamtech guruktol kerdeznem, hogy ezek a mini pc-k mennyire mukodokepesek? Munkahelyen olyan van es gond nelkul visz minden alap dolgot, amire igazabol nekem is kellene. Nyilvan a FarCry6-ot nem ezen porgetnem, de ilyen alap netezes, office, ncore hasznalatra megbizhatoak lehetnek?

Idézetet írta: peshark Dátum május 23, 2022, 22:25:35A szamtech guruktol kerdeznem, hogy ezek a mini pc-k mennyire mukodokepesek? Munkahelyen olyan van es gond nelkul visz minden alap dolgot, amire igazabol nekem is kellene. Nyilvan a FarCry6-ot nem ezen porgetnem, de ilyen alap netezes, office, ncore hasznalatra megbizhatoak lehetnek?

Mekkora összeget volnál hajlandó befektetni egy otthoni gépbe?

Idézetet írta: Admin Dátum május 24, 2022, 08:14:05Mekkora összeget volnál hajlandó befektetni egy otthoni gépbe?

Felujitott gepeket nezegettem 100 korul nagyjabol, mivel tenyleg alap dolgokra kellene, nincs szuksegem nagyon utos setupra.

Idézetet írta: peshark Dátum május 27, 2022, 06:58:00Felujitott gepeket nezegettem 100 korul nagyjabol, mivel tenyleg alap dolgokra kellene, nincs szuksegem nagyon utos setupra.

Csak azért kérdeztem, mert ha mini pc-k a téma, akkor már inkább egy Macbook Air.

Idézetet írta: Admin Dátum május 27, 2022, 12:52:03Csak azért kérdeztem, mert ha mini pc-k a téma, akkor már inkább egy Macbook Air.

Hu volt mar Macbookom, de nem az en vilagom.. meg most ennyit nem koltenek, azt is megbantam anno.. ;D

Idézetet írta: peshark Dátum május 23, 2022, 22:25:35A szamtech guruktol kerdeznem, hogy ezek a mini pc-k mennyire mukodokepesek? Munkahelyen olyan van es gond nelkul visz minden alap dolgot, amire igazabol nekem is kellene. Nyilvan a FarCry6-ot nem ezen porgetnem, de ilyen alap netezes, office, ncore hasznalatra megbizhatoak lehetnek?
Igen, alap dolgokat simán viszik. Nyilván itt is a processzor meg a memória méretétől is függ sok minden.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 27, 2022, 20:12:06Igen, alap dolgokat simán viszik. Nyilván itt is a processzor meg a memória méretétől is függ sok minden.

Egy ilyet néztem ki:

Processzor: Intel Core i5
Processzor típus: 6500T
Magok száma: 4
Órajel: 2500 MHz
Memória: 8192 MB DDR4 PC memória (DIMM RAM)
Háttértár: 240 GB SATA3 SSD

Ezzel elég jól el lehetsz. Ha lehet esetleg még memóriát tenni mellé (van szabad slot), akkor én fellökném 16 GB-ra.

Gyarlóság, de én szívesen megvígasztalom Amber Heardöt, tőlem az ágyra is púpolhat, max ágyruhát cserélek. ;D

Idézetet írta: TiB Dátum június 02, 2022, 20:33:41Gyarlóság, de én szívesen megvígasztalom Amber Heardöt, tőlem az ágyra is púpolhat, max ágyruhát cserélek. ;D

Ezt jelen esetben nem tartom jó ötletnek. Még a végén rád hárulnak a költségek...

Idézetet írta: Admin Dátum június 03, 2022, 08:10:39Ezt jelen esetben nem tartom jó ötletnek. Még a végén rád hárulnak a költségek...

Igazad van, drága mulatság lenne. Kíváncsi lennék, hogy ezek a sztárok amúgy valamilyen szinten hétköznapi emberek? Tehát tudják mennyi pénzük van, mennek boltba, meg saját maguk nézik ki a házaikat, ilyesmik, vagy mindent asszisztensek intéznek?

Idézetet írta: TiB Dátum június 02, 2022, 20:33:41Gyarlóság, de én szívesen megvígasztalom Amber Heardöt, tőlem az ágyra is púpolhat, max ágyruhát cserélek. ;D

Én inkább Shakirát vigasztalgatnám  :redchug:

Idézetet írta: lacuss Dátum június 04, 2022, 09:18:06Én inkább Shakirát vigasztalgatnám  :redchug:

Őt szerintem sokan. Indítsunk listát. :)

Jó, egye fene, jövök a Shakira listára is.


Gondoltatok már rá, hogy egy év múlva talán visszaemlékezve erre a napra, rájövünk, hogy mennyire fogalmunk sem volt róla, hogy mi lesz egy év múlva?