Csaló pokertermek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Etoo te látod!
Erről próbálok beszélni.
És ehhez semmi közvetlen köze a pokernek, vagy bármilyen játéknak, de a játéktudásnak se, a bank-roll management-nek se és a szerencsének se! A bármilyen játék az csak az ürügy! Esetünkben persze véletlenül éppen legyen ez a poker! (No EZ tök mindegy, hogy micsoda!)

És söprű: igen a hangomat próbálom hallatni e miatt!
De nem a nagymenőknek, hanem a nem véletlenül de gyalázatosan FishHús-nak nevezett játékostömegnek.
Mert nagyon sokan bepalizhatóak (erre utal a FishHús nevünk is), ha nem figyelnek oda mibe keveredtek!
Attól még élvezhetik a játék adta lehetőségeket, de csak óvatosan bánjanak a pénzükkel!
Ezt akarom NEKIK elmondani! Ennyi!

Van egy jó lehetőség:
Én soha nem bukok, nem is bukhatok,  mert freeroll-ból indulok mindenhol ahol van ilyen.
Ahol nincs freeroll ott nem is játszom!

No ezt viszont szerintem büntetik a szolgáltatók!
Nehogy már valaki csak úgy megszedje magát rajtuk!

Jön is állandóan bonus-ticket-halmaz, meg persze hogy fizessek be. Ha kell ha nem! Ha nyerek azért, ha nem nyerek azért! ... AZÉRT( :) ) ez is gyanús!

Üdv!

#46 január 09, 2012, 13:58:09, vmlinuz
Idézetet írta: alba96 Dátum január 09, 2012, 09:49:53
Nem semmi a milliárdos játékszámban minden előfordulhat duma se (vmlinuz) ...
Nem azt irtam, de nincs kedvem vitatkozni veled, mert látom csak leszólsz mindenkit aki nem ért veled egyet. Talán ezért dobtak ki más fórumról is...

Idézetet írta: Etoo Dátum január 09, 2012, 10:20:55
Persze nem úgy csalnak, hogy rosszabb lap veri a jobbat, mert ez akármikor megtörténhet. De pl nekem általában ugy van ha befizetek egy irodához először nyerek pár napig 1 hétig talán utána meg semmi jön a vesztés. És ez 80 %-ba így van nekem és már jó pár éve pókerezek.

a helyzet, hogy velem ez van sportfogadásban is...márpedig ott nem csalnak.

Bocsánat! Igazad van! Csak a nagyszámú leosztás emlegetésére tett reagálásod kevert meg engem így téves nick-re címeztem.
Megkövetlek vmlinuz!

Más: Csak azokat a válaszokat kritizálom amik nyilvánvalóan mutatják, hogy nem a felvetett problémára vonatkoznak, bár újra meg újra tisztázni próbálom, hogy konkrétan miről is van szó! Néha már azt hiszem egyértelmű vagyok, de mindig vannak, akik kiragadnak egy "A" betűt belőle és arról írnak véleményt és nem gondolják át a teljes mondanivalót, vagy akár csak a lényegét. Ez pedig nagyon zavaró!

Mégegyszer: Bocsánat! Tévedtem!

csimav! csimav, te vagy az bameg?  :D ;D

Teljesen egyetértek söprű utolsó hozzászólásával.

Alba: látszik, hogy nem vagy az a buta gyerek. Normális összeszedett mondatokat írsz, ami ezt mutatja. Ugyanakkor, nem lehet mindenki mindenben sikeres. Úgy érzem, hogy eddig nem sokmindenben vallottál kudarcot, de a pókerben igen. Ezt pedig próbálod másra hárítani, "Na nehogymá én legyek a hibás" módon. Ahogy etoo ideírt egyből örültél mint majom a farkának: "Te látod!!!!" Az, hogy valaki hasonló cipőben jár mint te, még nem fog igazolni téged. Lehet, hogy csalnak a pókertermek, lehet hogy nem. Sőt az is lehet, hogy olyan szinten csalnak, ami a játékot nem érinti (adózás). Lehet, hogy így van, de kit érdekel, ha ez bebizonyíthatatlan (legalábbis számunkra), illetve ezen feltételek mellett is lehet profitot termelni. Nem is kicsit... Tapasztalatom szerint NL 20-30on napi 4-5 óra játékkal bőven meg lehet keresni egy hónap alatt 100-t. És ez még az alacsony szinthez tartozik és egyáltalán nem számít sok játéknak. Az pedig, hogy minden kezedre azt mondod, hogy turnon nyerő, riveren elmegy, te sem hiszed el. Ha egy kicsit gondolkodsz, csak eszedbe jut olyan példa, hogy nyertél egy partit ;) Az egész postod eltúloztad.

Összegezve: nem tűnsz hülye gyereknek, próbáld az agyad tanulásra használni, nem pedig hülye elméletek kreálására. Hidd el, ha tanulsz, és gyakorolsz annak lesz eredménye. Nem lehet mindenki NL1000 Cápa, de NL50-ig tanulással mindenki eljuthat... Kívánom, hogy így legyen.

Idézetet írta: Z-man Dátum január 10, 2012, 10:48:02
Teljesen egyetértek söprű utolsó hozzászólásával.

Alba: látszik, hogy nem vagy az a buta gyerek. Normális összeszedett mondatokat írsz, ami ezt mutatja. Ugyanakkor, nem lehet mindenki mindenben sikeres. Úgy érzem, hogy eddig nem sokmindenben vallottál kudarcot, de a pókerben igen. Ezt pedig próbálod másra hárítani, "Na nehogymá én legyek a hibás" módon. Ahogy etoo ideírt egyből örültél mint majom a farkának: "Te látod!!!!" Az, hogy valaki hasonló cipőben jár mint te, még nem fog igazolni téged. Lehet, hogy csalnak a pókertermek, lehet hogy nem. Sőt az is lehet, hogy olyan szinten csalnak, ami a játékot nem érinti (adózás). Lehet, hogy így van, de kit érdekel, ha ez bebizonyíthatatlan (legalábbis számunkra), illetve ezen feltételek mellett is lehet profitot termelni. Nem is kicsit... Tapasztalatom szerint NL 20-30on napi 4-5 óra játékkal bőven meg lehet keresni egy hónap alatt 100-t. És ez még az alacsony szinthez tartozik és egyáltalán nem számít sok játéknak. Az pedig, hogy minden kezedre azt mondod, hogy turnon nyerő, riveren elmegy, te sem hiszed el. Ha egy kicsit gondolkodsz, csak eszedbe jut olyan példa, hogy nyertél egy partit ;) Az egész postod eltúloztad.

Összegezve: nem tűnsz hülye gyereknek, próbáld az agyad tanulásra használni, nem pedig hülye elméletek kreálására. Hidd el, ha tanulsz, és gyakorolsz annak lesz eredménye. Nem lehet mindenki NL1000 Cápa, de NL50-ig tanulással mindenki eljuthat... Kívánom, hogy így legyen.
Keegeszizenem: surgosen szerezz egy baratnot is. :angel:

Igazad lehet demi!
Megkérdezem a feleségem meg a lányom, hogy mit szólnának hozzá.
:)
Z-man! Röhögni fogsz!
Többnyire akkor nyerek, ha nem a konzervatív módszerekkel játszom.
Egyébként az MSS tetszik némi módósítással itt-ott.
Főként azért módosítással mert fekete-listás állapotomban alapvetően másképp kell (!!!) játszom mint rendesen. Pl.: sokkal óvatosabban! És ritkábban (csak próba, hogy szivatnak-e még) és gyakori asztal-váltással és ...stb.
Olyankor kimondottan erős és flopon csatolt lapra durvulok csak. Mégis az eredmény az szokott lenni, hogy valaki huggyal-fossal bluff-öl a kész szörnyem ellen és az osztó kidobálja neki a tökéletest. Ilyenkor sorozatban bukok mindent. Turn-flush-t river-full ellen, preflop-eggyel-fölözött sort preflop-kettövel-fölözött sor ellen. Legjobb esetben tie, de ez is érdekes, mert ami tuti nyerő lenne az tie! És a tie-ok ilyenkor sokkal többször jönnek ki!
És ez fontos: Nem a tie-ok miatt nyerek kevesebbet és ezért romlik az egyenlegem, hanem azért van sok tie, hogy ne nyerjek! Mert ez is egy eszköze a szolgáltatónak a visszatartásra! Másképp a tie-ok egyenletesen jönnének máskor is és nem kevesebbszer!!!
Én is figyelem a játékosokat. Tapasztalatból tudom, hogy sok kétséges esetben a képtelen de jó döntésre tud sarkallni egyes játékosok játékának ismerete. Magamra nézve ezt úgy alkalmazom, hogy direkte bejátszom az elején a balekot és utána kezdek komolyan játszani, miután ült a bluff, hogy hülye vagyok a pokerhez.
Bárki bármit mond, azért én még mindig remélem hogy ilyenkor ez csak bluff! :) :) :)
Utána jön a csapda!
Ki szoktam szúrni ki a hazudósokat, pumper-team-eket és régebben különösen szórakoztató is volt ilyenekre vadászni. Legröhejesebb az volt amikor egy köcsög két nicken egy asztalnál önmagával chat-elt, hogy bealtassa a többieket, miközben keményen pumpálta a téteket. Ha feketelistásan megpróbálok egy permanensen hazudóst flopon szörnynyel elkapni az osztó a szines 73-ja mellé kidob minden hiányzót ami ahhoz kell, hogy leverjen bármim van is. A nagynál is mindig van nagyobb! Tudod: Bebrummogsz a medve-barlangba, hogy brumm-brumm, mire kijön egy gyorsvonat.
Figyelem a saját játékomat. Már csak azért is mert kezdettől fogva terveztem, hogy egyszer majd befizetek. Azonban előtte meg akartam bizonyosodni mindenütt a játék tisztaságáról. Mármint a szolgáltató részéről.
A játékosok számára permenensen adott a csalás lehetősége, azt nem lehet kizárni. Csapatok ... stb. De fel lehet ismerni és ki lehet védeni. Sőt ki lehet vizsgálni !!! Erre is jó pl. a beetető balekjáték!

Szóval kezdetek óta kísérletezek a játékkal, figyelek, statisztikázok és közben szórakozok. Nem mindig a korrekt játékot játszom. Néha csak check-call vagy fold gombot használok. ( Ez kutyául ki szokta akasztani az elméleti játékosokat! :) ) Van úgy hogy minden-mindig call és volt hogy így mindig minden be is jött! Vicces volt! Van úgy hogy egyszerűen fordítva játszok! Minél rosszabb a lapom annál jobban nyomulok, minél jobb annál jobban hallgatok és csak call. De ezek csak tesztek, bár a többi játékos hülyítésére is jók! Jókat szórakozom így még most is a játékpénzesben! Itt ott van pár millióm babszemből! Sokszor az 1-2k-sok között direkte bukdácsoltam el több 100K-t, hogy hadd élvezzék, hadd örüljenek. Emlékeztem milyen jól esett tanulóként nyerni! Volt és van miből!
A PartyPoker-en 50M játékzsetont vett el tőlem a szolgáltató és belimitált 240K-ra mindenkit mert hogy kereskedhettünk VOLNA (!!!) vele. (sofort=>Uninstall PartyPoker :)  ) Ráadásul a PP csak akkor hagyott volna freerollozni, ha van valódi számlára befizetésem. Hát nem !!! Felejtős lett!
És lám mikkel találkoztam !!!
bwin gyakorlójáték: No ott aztán minden csak műanyag, semmi se tiszta! Próbáld ki!
Egyszer letöltöttem egy off-line gyakorló-oktató programot, a nevére nem emlékszem. A lényeg, hogy a robotoknál mindig ki volt osztva csaknem az összes AKQJT többnyire párokban, nekem jutott ami jutott persze az már tényleg véletlenszerűen. Ebben nyerj ha tudsz! Röhej volt! Mindenesetre itt is feltűnt hogy nem tiszta, s hasonlóképp feltűnik nekem máshol is ha valami nem stimmel.

Szóval ami kiderült és nyilvánvaló: van ahol csalnak itt-ott. Pl. bwin demo.
Akkor nézzünk már egy kicsit jobban a dolog után. Lehet hogy máshol is csalnak?
Hát szerintem az jön ki, hogy igen, csak nem mindig olyan nyilvánvalóan teszik.
És a lényeg: Ha valamilyen okból egyszer megtehetik, akkor más okból is megtehetik bárhol, bármikor. Én pedig ilyen helyre valódi pénzt nem fizetek be! Véleményem szerint mindenütt tudnak csalni, vagyis csalhatnak amikor akarnak. És szerintem csalnak is!

Csak gondolkoztam egy kicsit egy szolgáltató fejével:
Mi motiválhatja, milyen erősen és mire?
Mi éri meg neki? És mennyire?
Milyen eszközök és lehetőségek vannak a kezében arra hogy végrehajtsa és közben el is rejtse (vagyis lenyomozhatatlanná tegye)?

Hát az ezekre a kérdésekre nagyon elszomorítóak a válaszok! (Informatikából élek sok-sok éve ... mindenféle részéből. Nevezz profi-nak nyugodtan.) És tudom mit beszélek.
Elég egy korrekt stand-by library a rabló G.I Joe program library-jeik mellé és veszély esetén egy pillanat alatt korrekt lehet a szerver ha átváltanak a korrekt stand-by-ra. Azt pedig aztán ellenőrizhetik, ahogy csak akarják. Elég a G.I Joe-jukat leszakítani a nyilván többrétegű alkalmazásukról és eltűnik minden csaló de addig üzemelő programrész mint Petőfi a ködben. Ne feledd a szerver oszt a kliens csak nézi! Mindez csak felkészülés-felkészítés kérdése.

Hogyan lehetséges csalni a leosztásokkal?
Kiértékelni a teljes leosztást nem kunszt, a végén is megteszik, megtehetik azt tehát elején is!
A hand-ket ERŐsorrendbe lehet rendezni. A játékosokat meg tetszőlegesen nyERŐ sorrendbe lehet rendezni bármilyen paraméterek alapján. Sorrendben párosítani nem kunszt a két sort. A játékosok nyerő sorrendjét rendező paraméterek alapján máris meghatározhatom kinek legyen esélye nyerni és kinek ne! Tehát itt máris bevezethetek egy feketelista paramétert, amit egyeseknek kiosztok másoknak nem.
Ráadásul a rake növelése érdekében eldobhatok lapos leosztásokat, vagy felturbózhatom a leosztásokat egy-két lap kicserélésével. A rake-et növelendő. Akár bejátszhatom, hogy a maximális lap tie legyen két két vagy akár több kézben.

Sok-sok lehetőség adott. Fantázia és gyakorlat kérdése csak.

Most jön a lényeg:
Ha mindez hülyeség és fantazmagória is, akkor is ... túl nagy a motiváló erő, túl sok a lehetőség, túl kicsi a lebukás esélye és túl nagy a kecsegtető haszon ahhoz, hogy mindezt megcsinálni megérje !!!!

Vajon akkor mi lehet az igazság?
Van egy észrevételem.
Hasonló képtelenségek hasonló formákban öltenek testet a játék során különböző szolgáltóknál.
Kérdezem én: Vajon hasonló a programok belső motorja is a különböző szolgáltatóknál?
Vagy nem is csak hasonlóak, hanem AZONOSAK? Miképpen a legjobb, legütősebb módszerek a nyereség (lénygében a rake) növelésére is nyilván azonosak?

A rake növelésének leghatékonyabb módja minél több játékost játékban tartani! Ez triviális!
A piacról kiharapható játékosszám viszont véges.
De megsokszorozható!!! A nyerőktől vissza kell reflux-álni a nyereményt a vesztő játékosokhoz. Vagyis a pénzt, minél több pénzt, a játékban kell tartani!
Ha ennek érdekében nem tesz a szolgáltató akkor mi történik?
Azt hiszem nyugodtam kijelenthetjük, hogy a pénz összegyűlik a jó játékosoknál. Nyilván hiszen attól jó játékosok, hogy náluk gyűlik össze a pénz! Triviális! És milesz az így összegyűlt pénzzel?
Vegyünk egy MSS-t játszót:
Mi kell ahhoz hogy játsszon? 40-50 BB beugró asztalonként és 25-50 beugrónyi bank-roll a limittől függően.
Az minimálisan 40x25=1000 BB.
Mennyivel játszhat ebből? 25 asztalon akár minddel! De ki képes ennyi asztalon játszani ha nem éppen "Sukermen"? Legyen ez max. 5 asztal átlagban.
Ez azt jelenti, hogy 20 beugró = 20x40 BB = 800 BB talonban pihen és nem dolgozik a szolgáltató rake-jéért!!!
Ez a szolgáltató számára megengedhetetlen! Ezért azt modja: Dolgoztatssuk meg ezt a pénzt is! És elveszi a nyerőtől ( a megfelelő módszerekkel ) és visszahelyezi a balekokhoz akik nem haszontalanul tárolják, hanem nagyon jó hatékonysággal forgatják és forgatják és forgatják míg APRÁNKÉNT EL NEM KOPIK RAKE FORMÁJÁBAN  az asztalokról. Ha nem jó hatékonysággal forgatják az asztalon a pénzt, vagyis elvesztik, akkor a nyerőktől visszacsalt pénzreflux-al újratöltik őket és pénz játékban marad a rake pedig dől tovább a szolgáltató markába.

Ez az egész eseménysor, vagy folyamat egészen röviden ZIP-elve:
A szolgáltató szépen lassan, apránként egyszerűen elveszi mindenki pénzét rake formájában !

Ezután kérdezze még valaki, hogy ( és itt kurvára elkezdek affektálni ) : Miért érné meg a szolgáltatónak csaljon?!

Bocsánat hogy én kötöm az ebet a karóhoz és szűklátókörű vagyok és nem látom a fától az erdőt és a rendszerben a rendszertelenséget! :)

Hülye vagyok, de így sokkal jobb nekem! Beeeeeeeeeeeeeee....

Üdv!

Elnézést a rengeteg helyesírási hibáért!
Azért remélem elolvasható szöveg és megfelelő mértékben érthető maradt a mondanivalóm is!

Egy valtozot kifelejtettel. Ha a keves nyero jatekos nyer,akkor jatekba avatkozas nelkul is lesz befizetes,ugyanis akkor a gyengebbek vesztenek. Ok idegbol vagy akarmilyen bonusz vagy egyebb indokbol ,de befizetnek.

Az ezelotti hozzaszolasomat meg sztem felreertetted.

December 17-e óta megy a szavazás, ami már nem nagyon fog változni, ezért lezártam.

Az eredmény:

Szerinted csalnak-e az online pokertermek?

Naná!
    11 (20%)
Igen.
    13 (23.6%)
Talán.
    16 (29.1%)
Nem.
    13 (23.6%)
Nem, mert a szolgáltatók is azt mondják, hogy nem! :))
    2 (3.6%)

Összes szavazó: 55

Az egészről pedig az a véleményem, hogy alba96 esete nagyon egyedinek tűnik, vagy legalábbis én ennyire negatív szériával még nem találkoztam a "pályafutásom" alatt. 3-4 éve játszok, de emlékezetemben nem maradt meg olyan időszak, amikor azt mondtam volna, hogy "vazze, itt bizony csal a terem". Olyan viszont többször előfordult, amikor azt mondtam, hogy "vazze, tiltre kerültem"! A másik, amit fontosnak érzek megjegyezni, hogy a játékosok életében mennyire befolyásoló tényező az, ha csal egy terem. Nyilvánvaló, hogy az a játékos másképp látja a helyzetet, aki csak veszteséget termel a terem csalása miatt, és máshogy látja az, aki profitot termel a csalás ellenére is. Valószínű, hogy utóbbiak nyomták meg a szavazásnál a "Talán" gombot. Létezhet-e az, hogy egy jó játékos, aki folyamatosan fejleszti a tudását, aki mérsékletet tud tartani, van önuralma, az akármelyik terembe is megy, sehol sem tud profitot termelni, mert csal a terem?
További kérdés, hogy miért vagyunk kíváncsiak arra, hogy csalnak-e a pókertermek?

Aki profitot termel az - általában - lesza.ja ezt a kérdést.
Aki nem jut egyről a kettőre, az foglakozhat vele.
Aki mindig bukik, az - általában - egyenesen meg van bizonyosodva arról, hogy csalnak a termek.

Kiteszek egy szavazást, ami a témához kapcsolódik / szerintem /, mert attól, hogy tisztában vagyunk azzal, hogy csalnak a termek, még nem biztos, hogy veszteségesek vagyunk. De fordítva is írhatnám, hogy azért mert veszteségesek vagyunk, még nem biztos, hogy csalnak a termek.

   

csacsa44 te egy vagy a kevesek kozul ,aki sokszor a szivembol szol.Egyszeruen,velosen. En eddig majdnem mindig buktam a pokeren,megsem merult fel bennem,hogy csalna a terem.
A tovabbiakban pedig felejtos szamomra a kerdes.

#57 január 11, 2012, 08:20:19, söprű
Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 11, 2012, 07:21:31

Az egészről pedig az a véleményem, hogy alba96 esete nagyon egyedinek tűnik, vagy legalábbis én ennyire negatív szériával még nem találkoztam a "pályafutásom" alatt. 3-4 éve játszok, de emlékezetemben nem maradt meg olyan időszak, amikor azt mondtam volna, hogy "vazze, itt bizony csal a terem". Olyan viszont többször előfordult, amikor azt mondtam, hogy "vazze, tiltre kerültem"! A másik, amit fontosnak érzek megjegyezni, hogy a játékosok életében mennyire befolyásoló tényező az, ha csal egy terem. Nyilvánvaló, hogy az a játékos másképp látja a helyzetet, aki csak veszteséget termel a terem csalása miatt, és máshogy látja az, aki profitot termel a csalás ellenére is. Valószínű, hogy utóbbiak nyomták meg a szavazásnál a "Talán" gombot. Létezhet-e az, hogy egy jó játékos, aki folyamatosan fejleszti a tudását, aki mérsékletet tud tartani, van önuralma, az akármelyik terembe is megy, sehol sem tud profitot termelni, mert csal a terem?
További kérdés, hogy miért vagyunk kíváncsiak arra, hogy csalnak-e a pókertermek?

Aki profitot termel az - általában - lesza.ja ezt a kérdést.
Aki nem jut egyről a kettőre, az foglakozhat vele.
Aki mindig bukik, az - általában - egyenesen meg van bizonyosodva arról, hogy csalnak a termek.



Ennyi a lényeg.  :ok:


Alba hosszú értekezését pedig végigolvastam, roppant érdekesnek találom, de még mindig csak egy mondata a kulcs:

"Nála QQ, nálam K9, erősen hív, adom..."

Freeeesh Fish! Bármikor jöhetsz az asztalomhoz tesó, mostanában basznak kifizetni a prémium lapjaimat, kellenél nagyon!

Én tam ki! Hadd értékeljem már én! Jó?

Először is nem véletlen, hogy mik voltak a válasz-lehetőségek.
Az 1. és a 5. erős érzelmi befolyásoltságot jelez ezért érdektelen. Ezek csak szűrők voltak.
A határozatlan és egyébként is indifferens 3. nem rendelkezik jelentőséggel, csak szűrő.

2. Igen és 4. Nem a keresett meggondolt és megbízható válaszok.

Ezek nagyjából egyenlőek.
Ez az eredmény !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De köszönöm szépen, hogy valaki beleszólt megint valamibe, amiről halvány lila gőze sincs, hogy hogy működik és micsoda egyáltalán és miért pont olyan amilyen!

Z-man!
Bennem meg az maradt meg, hogy : Győzött végül az igazság!
Ez a te stratégiád? Magad találtad ki? Okos!

Azt soha nem mondtam hogy over-all vesztek !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Viszont mondtam, hogy pár tíz dollár pozitívumom van, pedig soha nem fizettem be sehova!!!!!!!!!
És azt is mondtam, hogy többet nem tudtam elérni! Ez van! Nekem ennyire futotta!

Csak egy dolgot említek még.
A PartyPoker kéreget fizess be 20$-t és ad bónuszt. Ok.
De nééééééééé! Nem vehetsz ki 100$-nál kisebb összeget!
Nem tűnik fel semmi?!

Nem az én játéktudásomról indult a vita, ha jól emlékszem nem erről indítottam!
Nem tűnik fel semmi?!
Leírtam egyértelműen mi volt a célom!
Nem tűnik fel semmi?!

Vaknak színről, süketnek hangról nem érdemes értekezni!

Győzött a hülyeség! Mint mindig! Ez az igazság! Győzött az igazság?!
Mindig vannak akik belebarmolnak más dolgába! És büszkék is rá!
Nem tűnik fel semmi?!

Üdv
Okos enged...
Legyen igazad!
Te eddig biztosan kurva sok pénzt vettél ki az on-line poker-ből én meg semmit.
Te biztosan nem fizettél be soha pénzt én meg elbuktam a házam a kocsim meg még 30M-t!
Ha ez jobban tetszik neked, akkor legyen!

Én elvagyok magam is.
És soha nem vesztek, és soha nem is vesztettem pókerben!
Az egyenlegem mindig pozitív volt-van-lesz!

Mert én tudok tenni róla és tettem is róla, hogy így legyen!

A szolgáltató biztos a két szép szemünkért vállal kurva nagy költségeket, kizárólag csak azért hogy te nyerhess a zseniális pókertudásoddal! Te kis Negreanu! Teeeeeeeee! Anyuci büszke rád!

Ennyi!

:)  :)  :)

Itt a vége !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idézetet írta: alba96 Dátum január 08, 2012, 12:04:57
Üdv mindenkinek!
Olvastam a hozzászólásokat. Ez volt a célom, hogy meg lehessen beszélni a véleményeket. Megpróbálok egyszerre és egyben válaszolni minden engem érintő hozzászólásra, bár a lényeg a téma és nem én.
Legelőször: Nem vagyok sértődős! Úgyhogy bárki bármit írhat akár rólam is rám való tekintet nélkül, azaz öncenzúrázatlanul, vagyis teljesen őszintén. Ez a másik célom volt.
A téma a lényeg!
Csak annyit jegyeznék meg a vitaindító írásomhoz.


Én leírtam a véleményem, mert nekem az a véleményem, amit leírtam.

Idézetet írta: alba96 Dátum január 11, 2012, 09:10:36

De köszönöm szépen, hogy valaki beleszólt megint valamibe, amiről halvány lila gőze sincs, hogy hogy működik és micsoda egyáltalán és miért pont olyan amilyen!


Most akkor lehet véleményem vagy toljam el a bringát?