Infós tippek by hillandkimi

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás - Nemzetközi - Eb-selejtező, I csoport

Ciprus - San Marino Tipp:-3.0 ázsiai hendikep H Odds: 1,75 Office: tippmix

EURÓPA: Euro - Selejtező - 1. forduló

Szlovákia vs. Magyarország Tipp: ????? Szerkesztés alatt

Nézegetem a magyar utazó keretet, hát kicsit karcos: A házigazdák októberben edzőt cseréltek a debütálás jól sikerült 4:1 Ukrajna ellen, aztán ahogy néztem a csehek otthonában is partiban voltak a szlovákok, szóval egy pontszerzés is felérne nálam egy bravúrral. Jó néhányan alig kapnak szerepet a csapatukban, Nagy Ádám január-március között összesen 23 percet kapott... Dzsudzsák február 22 én játszott utoljára a kőkemény arab bajnokságban. Erőnlétileg 60-65 perccre elfogyhatunk.

Gondolkodok egy HT/FT x/1 en, vagy 1,5 gól felett és H, pontos végeredmény 2:0

Idézetet írta: hillandkimi Dátum március 19, 2019, 20:18:49
Nézegetem a magyar utazó keretet, hát kicsit karcos: A házigazdák októberben edzőt cseréltek a debütálás jól sikerült 4:1 Ukrajna ellen, aztán ahogy néztem a csehek otthonában is partiban voltak a szlovákok, szóval egy pontszerzés is felérne nálam egy bravúrral. Jó néhányan alig kapnak szerepet a csapatukban, Nagy Ádám január-március között összesen 23 percet kapott... Dzsudzsák február 22 én játszott utoljára a kőkemény arab bajnokságban. Erőnlétileg 60-65 perccre elfogyhatunk.

Gondolkodok egy HT/FT x/1 en, vagy 1,5 gól felett és H, pontos végeredmény 2:0

Az ukránok elleni meccsük bundás volt, Ukrajna szépen elverette magát, hisz nekik nem számított már. Egyébként Eb-n is csaltak le meccset (vagy meccseket), azt vedd ki a pakliból, mert a szlovák-ukrán 4-1 tutira bundás volt. Semmivel sem vagyunk rosszabbak. Azt meg ne vedd biztosra, hogy akár Nagy vagy Dzsidzsi egyáltalán kezd, ha Rossi úgy látja, hogy Dzsudzsi nincs formában, szívbaj nélkül odalöki a padra

Alszok rá egyet ! A többi párosítás nagy része papír :) első kör sok helyen új edzővel ! Osztrák x es ránézésre és Izrael otthon jó lehet :)

#305 március 22, 2019, 16:56:10, hillandkimi
A tippjeim, aztán majd mixen variálok, de az első kört vhogy így látom:

01. Kazahsztán vs. Skócia Tipp: (1X2 + Gólszám 1,5) - Vendég és több Odds: 2,50  Office: Tippmix 3:0  :noway:

02. Ciprus - San Marino Tipp: -3.0 Ázsiai hendikep H Odds: 1,75 Office: Tippmix 5:0   :ok:

03. Szlovákia - Magyarország Tipp: 1 félidő 1.0 gól alatt Odds: 1,65 Office: bet365 PUSH

04. Észak-Írország - Észtország Tipp:Vendégcsapat - Gólszám 0,5 Több, mint 0,5 Odds: 2,25 Office: Tippmix 2:0

05. Belgium - Oroszország Tipp: 1. félidő - Gólszám 1,5 Kevesebb, mint 1,5 Odds: 1,50 Office: Tippmix FÉLIDŐ:2:1

06. Ausztria - Lengyelország Tipp: 1X2 + Gólszám 1,5 Döntetlen és több Odds: 4,35 Office: Tippmix 0:1

07. Horvátország - Azerbajdzsán Tipp: Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 Nem és több, mint 2,5 Odds: 2,35  Office: Tippmix 2:1

08. Észak Macedónia - Lettország Tipp: 1X2 + Gólszám 2,5 Hazai és kevesebb Odds: 2,60 Office: Tippmix 3:1

09. Izrael - Szlovénia Tipp: Melyik félidőben lesz több gól? 2. félidőben Odds: 2,10 Office: Tippmix 1:1

10. Hollandia - Fehéroroszország Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 Nem és több, mint 2,5 Odss: 2,55 Office: Tippmix4:0



Ezt álmodtam meg, ezek szerintem reális tippek.


#307 március 22, 2019, 16:56:28, hillandkimi
Versenybe:

PARAGUAY:
Primera Division - Apertura

Olimpia Asuncion vs. Deportivo Santani Tipp: H Odds: 1,22 Office:bet365 2:2  :noway:

EURÓPA: Euro - Selejtező - 1. forduló

Kazahsztán vs. Skócia Tipp: V Odds: 1,95 Office:bet365 3:0  :noway:

Horvátország - Azerbajdzsán Tipp: Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 Nem és több, mint 2,5 Odds: 2,35  Office: bet365 2:1

DÉL-AMERIKA: Copa Sudamericana - 1/32 döntő

Union Santa Fe (Arg) vs. Ind. del Valle (Ecu) Tipp: HT/FT - - X/1 Odds: 3,60  Office: bet365 2:0 (1:0) [/b]


Tükörsima vereség újra.  Nagy hype meg minden aztán a szurkoló megint átvan b.szva !

Raktam tegnap egy heinz-et, rajta volt 5 meccs a magyar pontos félidő/vége eredménnyel félidő 1:0, vége 2:0 al,13 as szorzó, telibe jött, mellette még a Cyprus over 4 gól de 560Ft ból nyertem 260Ft ot mert a többi három elment :D

#311 március 26, 2019, 17:49:21, hillandkimi
Tippek:


Málta vs. Feröer-szigetek Tipp: Mindkét csapat szerez gólt: Igen Odds: 2,20 Office: bet365 2:1 :ok:

Olaszország vs.Finnország Tipp: HT/FT X/1:  Odds: 3,40 Office: bet365 1:0 HT/FT 2:0

Mancini vhogy mindig szenvedős focit játszat az aktuális csapataival. Amióta ő az edző, 0:0, 1:1 1:0, pedig a statok alapján
pl USA ellen 72% os, Portugália ellen 64%-os volt az olaszok labdabirtoklása, sajnos eredményben nem tükröződik vissza (1:0, 0:0). A magot megint a Juve adja: Bonucci, Spinazzola, Berna, Kean, Chiellini (Di Siglio), Rugani, Perin. Az említettekből általában csak 3 an kezdők az öreg hölgynél. Ez egy hosszú átmenet lesz az olaszoknál, mire kialakul egy erős kezdő. Hol van már Totti, Del Pierro, Maldini, Nesta, Cannavaro, Buffon éra.... . Röviden a finnek beparkolják majd a buszt az olaszok meg szenvednek a 90 perc során mire 1 jó esetben 2 góllig eljutnak.



Megpróbálom kimaxolni az utolsó kört az EB selejtezökből.

Laza 4/6

Vissza áll a rend, jönnek hétvégén a bajnokik, persze szombat szinte kiesik munka és a bajnokim miatt. Péntek-vasárnap marad, előrefutva, a nagy csapatok könnyebb ellenfeleket kaptak.

Fulham vs City

Freiburg vs Bayern

Juventus vs Empoli

Mu vs Watford

Real vs Huesca

Barca vs Espanyol

Az EB meccsek és a sok utazgatás miatt, valamelyik nagy csapat tuti szopni fog.