Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában







#20 március 21, 2010, 23:55:22, MilanEnci


ARGENTÍNA: Primera División
21:25
Vége   Independiente   2 - 0   Rosario Central   (0 - 0)

2. félidő 77' Mareque     2 - 0    
              85' Nunez

Szia!

Szép szelvény MilanEnci, gratulálok! Gól előtt pár perccel tehetted meg a tippet úgy látom! Volt némi kockázat, de szép összeget nyertél. Grat mégegyszer!


Csütörtöktől vasárnapig volt egy jó sorozatom.
9 szelvényből csak 5 jött, mégis szép eredményt hozott.   :great:

#24 április 15, 2010, 21:40:38, MilanEnci
Egy admint megkérnék, törölje a fenti, és ezen hozzászólásomat, én nem tudom... kicsit sok lett hirtelen a "barát" köszi!

Idézetet írta: MilanEnci Dátum április 15, 2010, 21:33:05
Egy admint megkérnék, törölje a fenti, és ezen hozzászólásomat, én nem tudom... kicsit sok lett hirtelen a "barát" köszi!

Ehh, mennyit nyertél, hogy már kuncsorognak? :o

Sajnos van egy illető, megbíztam benne, régóta tag itt (meg nem találtam ellentétes információt egyik topikban sem, hogy csaló)
Bízom benne vasárnapig visszafizeti a KÖLCSÖNT, ha nem, megy a rendőrségi feljelentés! És ez nem vicc...

Hát akkor ez nem "bejött". Remélem megkapod a zsét; viszont a rendőri feljelentés nem hiszem, hogy eredményre vezető lenne. Inkább bízzunk benne, hogy a meg nem nevezett (cs-vel kezdődik a nickje? :D) személy utalni fog magától is.

Tisztelt fórumtársak:

Ha bármikor egy olyan jellegű privát üzenetet kaptok, amelyben valamelyik fórumtag pénzt kér kölcsön, megkérlek jelezzétek nekem, s én intézkedem.

Üzenet végén a Jelentés adminisztrátornak link.