Európa Liga Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg az Európa Liga trófeát?

Sevilla
6 (66.7%)
Inter
3 (33.3%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: augusztus 22, 2020, 18:26:18

FC Porto - Young Boys
Tomorrow, 19 Sep 2019, 21:00
Tipp:2
Oddsz:6,91
Pinn
Indok:
Ket kozephatved ment el a Portotol,Éder Militão ment a Real Madridhoz (£45m)Felipe  az Atlético Madridhoz(£18m) tehat a mostani portoi csapat sokkal gyengebb kell legyen mint tavaly, legalabb is  hatul.Ki is estek a BL bol , Kasnodar jovoltabol. Ha a vendeg gyozelemre az oddszok ugy 4 korul mozognanak , akkor nem ereznem valuenak ezt a tippet.


EURÓPA: Európa Liga - Csoportkör - 1. forduló
Frankfurt - Arsenal
tipp: 2-2
odds: 11,00
bet365

18.55
Apoel Nicosia v Dudelange
4.5 gol felett
6
Bet365

A ciprusiaknal benne lehet, a vendegeknel benne van egy adok-kapok. A luxemburgiaknal a selejtezosorozatban is termelte a sok golos meccseket.

18:55

FK Qarabag - Sevilla
Tipp: FK Qarabag gólt szerez az első félidőben
Odds: 3.25
Iroda: bet365

Az azeri Qarabag csapata évek óta rendszeres résztvevője a BL-nek vagy az EL-nek, szóval nem egy rossz együttesről beszélünk. Hazai pályán szinte mindig jól teljesítenek, a legerősebb klubbok ellen is jól helyt szoktak állni.
A Sevilla jól kezdte a bajnokságot, 4 forduló után az első helyen állnak, de hétvégén a Real Madrid vár rájuk. Véleményem szerint most a hétvegi derby az első számukra, így egy kicsit felforgatott kezdőt küldhet pályára Lopetegui.
A Qarabag számára az EL a prioritás, hiszen a bajnokságot könnyedén nyerik évről évre. Szerintem jól fog kezdeni az azeri csapat, és gólt szereznek az első játékrészben.

2019.09.19.    18:55
Rennes - Celtic
Tipp: lesz kiællítás a meccsen
Odds: 5,0
Iroda: BET365
Indok: Azt érzem ezen a találkozón ma sok lap lesz kiosztva.
E miatt úgy gondolom hogy nem fogja befejezni mind a 2 csapat 11 emberrel a meccset

Rangers-Feyenoord

Tipp: Figyelmeztetések pontos száma: 10
Odds: 70
betclic

(Sárga lap 1, piros lap két pontot ér. Egy játékos 2. sárgája, amely piros laphoz vezet, nem számít, tehát egy játékos maximum 3 pontot kaphat)

Én a 9, 10,11, 12+ra is teszek, és az ok:
Lahoz vezeti, aki egy elég fura figura, néha semmire sem képes lapot adni, csak mosolyog és szövegel, de sokszor van olyan meccse, amikor meg mindenre lapot ad. Ott volt a magyar-szlovák, meg Lahoz legutóbbi nemzetközi kupameccse, az Apoel-Ajax is. Mindkét meccsen a lapokat a betclic feltételeit nézve pontokra átszámolva 10 jött ki
Mindkét meccsen már az első fi-ben 4-4 sárgát kipattintott Lahoz.
A Feyenoord edzője Stam, maga sem volt puha figura, ha a csapatára is átragasztja azt a mentalitást, lehetnek itt csuda dolgok. Ha Lahoz épp elemében lesz, röpködnek majd a lapok.
Egyébként érdekesség, hogy Kassai vezette volna, de a comjában elszakadt valami izom, így Lahoz kapta meg a meccset.

tippjátékon kívül, de szerintem jó lehet, így én behúztam:
Espanyol-FTC

Tipp: first half away exact bookings:
2 pont @ 5.50
3 pont @ 19.00

betclic

(Sárga lap 1, piros lap két pontot ér. Egy játékos 2. sárgája, amely piros laphoz vezet, nem számít, tehát egy játékos maximum 3 pontot kaphat)

Nos, idén a Fradi két olyan párharcot játszott, ahol underdog volt. A Ludo és a Dinamo elleni meccsek voltak ezek. Mindkét együttes otthonában, Zágrábban és Razgradban is az első félidőben 3-3 sárgát kapott az FTC. Szerintem ma is nagy elánnal, nagy akarással játszanak majd, de túl is pöröghetnek, meg ugye a spori a 'kis' magyar csapatot könnyebb kézzel megszórhatja lapokkal.

Szerintem a két FTC-sárga félidőre simán sanszos 5.50-ért, de én a 3 pontot is húzom 19.00-es odds mellett, az említett Dinamo és Ludo elleni meccseken jött volna.

2019.09.19.   21:00
Partizan - AZ Alkmaar

tipp:Első félidő 2,5 gól felett
odds:8,0
Bet365

Eddig 2-szer találkozott egymással a 2 csapat ebből egyszer sikerült 3 gólt szerezniük az első félidőben.Az első félidőben számitok több gólra.

09.19. 21:00
AS Roma - Basaksehir
Roma over 3.5
5.25
unibet

Megérzés. A nemzetközi porond első körében mindig jönnek a meglepetés eredmények, ahol azt várnánk, hogy kevés gól lesz ott megszórják egymást és fordítva. Roma jól kezdte a bajnokságot, ha jól kijön nekik ma is a lépés akkor képesek lehetnek sok gólt szerezni.

Labdarúgás, Európa Liga, 2019.09.19. 18:55
Basel - Krasnodar
Tipp: 4.5 gól felett
Odds: 6.090
Iroda: Pinnacle

A Basel mérkőzésein szinte garantált, hogy mindkét csapat betalál, ugyanis idei 12 tétmeccsük közül 10 esetben fordult ez elő, tehát jó esély van mindig egy adok-kapokra. A Krasnodar is képes gólzáporos meccset játszani, legutóbbi két bajnokijukat rendre 4:2-re nyerték, azaz 8 gólt lőttek az utolsó két mérkőzésükön, jó formában vannak ők is. Egyáltalán nem lenne meglepetés számomra, ha összejönne minimum öt találat.

Soccer » Europe » Europa League »
19 Sep 2019, 18:55
LASK Linz - Rosenborg
tipp:LASK Linz  team total over 3,5
odds:  11,0
iroda: bet365
indok:
A baselt 3-1 re verték a Bl kvaliban, ma is hasonló meccset várok. Trondheim belefuthat egy nagyobb vereségbe ma. Kicsit olyan Salzburg  feelingem van. Tippem: 4-2

#42 szeptember 19, 2019, 15:32:34, flamman
EL 18:55
Lask -Rosenborg
Tipp: vendégek mind2 félidőben gólt szereznek.
Odds: 6,00
bet365

Én sokkal jobb csapatnak tartom a vendégeket, sokkal rutinosabb nemzetközi kupaszereplő a Rosenborg, akik ellen kb. senki nem mehet biztosra. A Lask nem egy nagy csapat, szerintem ki is fognak kapni, a Rosenborg simán ki tudja tömni őket.

PSV - Sporting
Malen es Bruno Fernandes is golt szerez
9.00
unibet (fogadaskeszito)

A ket vedelmet elnezve golgazdag osszecsapast varok. Malen a hetvegen 5 golt szerzett, a valogatottban is ott volt elotte, tehat oriasi onbizalommal jatszhat, ilyenkor az ember fulerol is bepattan. Bruno Fernandes a Sporting messze legjobb jatekosa, mar boven kinotte a portugal ligat. Utobbi a szabadrugasokat es buntetoket is magara vallalja, Malen sajnos nem az elsoszamu tizi rugo, de szombaton kettot is bevagott, hatha. Ez azert fontos, mert a Sportingnak iden volt mar olyan meccse ahol Coates egyedul harom buntetot is osszehozott az ellenfelnek.

Partizan-AZ Alkmaar
2019.09.19. 21:00
Tipp: 4,5 gól felett
Odds: 7,50
Iroda: Unibet

Igazából az Az Alkmaar nem egy bitang erős csapat, de simán megviccelhet bárkit, a mai meccsen nem lessz egyszerű nyerni szerbiában de ha jó napot fognak ki lehet rúgnak 4 gólt is, ahhoz pedig csak 1 szerb gól kell :) de egy 2-3, 3-2 ide-oda sem elképzelhetetlen, a holland csapat szeret 5-6-7 gólos meccseket játszani.