PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"Jópofák", nem fogadják el a lakcímkártyát mert túl régi. Költözzek el vagy mi a faxom?!  :noway:

Bankszámlakivonatot elfogadják egyből,nekem is a napokban volt azonosításom.

Hali!

Szuper iroda, telefonon játszom a Finn ... sloton, első pörgetés 178 majd adja a bonus játékot, de persze mobilon nem indul, belépek asztali gépen, ott pedig nem jegyezte meg, hogy már elkezdtem játszani, csak folytatni szerettem volna. Sehol semmi. Írtam nekik emailt és csatoltam képernyőképet is. Hátha válaszolnak majd.

Idézetet írta: Powell Dátum június 17, 2021, 11:16:56
Bankszámlakivonatot elfogadják egyből,nekem is a napokban volt azonosításom.

Ja, csak a harmadik levélváltásra tudták kibökni, hogy a dátummal van a problémájuk addig a sablon válaszokat nyomták nem lehet elolvasni vagy érvénytelen. Feltöltöttem nekik olyan felbontásban, hogy a szemüket kiverte. Most meg már nem működik a feltöltő link se az oldalon se amit emilben küldtek.

Csehország - Anglia: Fogadj biztosítással

Fogadj Pinnacle-nél legalább 10 euró értékben Anglia mérkőzésére az 1X2 piacokon, és amennyiben az angol válogatott veszít Csehország ellen, tétedet visszaszerezheted 1 eurós ingyenes pörgetések formájában a Crystal Sun nyerőgépen.



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek (angolul)
The promotion will run from 00:00 EDT - 23:59 EDT on June 22, 2021.
This promotional offer is reserved exclusively to the email recipients.
Bet 10 EUR on England on 1X2 market and if England lose, get 10 Free Spins on Crystal Sun.
Free Spins value is €1.00.
Players can only qualify once during the promotional period.
Free Spins will be credited within 24 hours of the promotion ending.
Free Spins must be used within seven days of credit. Any unused Free Spins after that time will be forfeited.
For players playing with currencies other than EUR, the equivalent amount being used (rounded up) shall apply.
Any accounts that are deemed to be associated with another account will be disqualified.
Pinnacle reserves the right to disqualify players who are deemed to be abusing the promotion.
In cases where Pinnacle revokes this offer or disqualifies players, bonuses and any associated winnings will be considered null and forfeited.
Pinnacle reserves the right to amend or cancel the promotion at any time without prior notice.
In case of any disputes, the decision taken by Pinnacle shall be final.
Pinnacle reserves the right to withhold any withdrawals and/or confiscate all winnings made from irregular play.

Sziasztok!

Pini mi alapján szokott korlátozni?

Idézetet írta: lazanyja Dátum június 30, 2021, 17:17:14
Sziasztok!

Pini mi alapján szokott korlátozni?
Szerintem max arb. ,de én úgy tudom elvileg ők nem szoktak

Idézetet írta: lazanyja Dátum június 30, 2021, 17:17:14
Sziasztok!

Pini mi alapján szokott korlátozni?
Nem korlátoz, mindig kiírja a max tétet.
Nyugodtan arbolhatsz akár több száz vagy ezer euroval is.

Így van, a pinnacle egy "sharp" iroda, nem fog korlátozni.

Hatalmas piros pont az irodának. Ha jól emlékszem eddig még nem volt be- és kifizetésem sem az irodánál. Kaptam mostanában néhány ingyen pörgetést, így elkezdtem foglalkozni az irodával és gondoltam majd a jövőben befizetek valamikor. Ma kaptam 3 ingyen pörgetést, nyertem vele egy kisebb összeget. Gondoltam kifizetettem skrillre, így megpróbáltam. Eszembe jutott, hogy aktualizálnom kéne az adatokat, mert biztosan kelleni fog, így elintéztem azt is, plusz egyúttal az azonosítást is. Nem telt el egy óra a kifizetés indítása után és már a skrillemen is van a pénz.

Befizettem paysafe kufizetni nem tudtak mert valami nem timmelt az adatokkal.Skrillel nem tudok befizetni.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum augusztus 14, 2021, 14:17:27
Befizettem paysafe kufizetni nem tudtak mert valami nem timmelt az adatokkal.Skrillel nem tudok befizetni.
Ugyanazokkal az adatokat kell megadni a paysafecard számládon mint az irodánál.Az ékezet is számit,a paysafenél tudod módositani ha valami nem stimmel és akkor tudod majd a kifizetést használni..

Eddig szerettem ezt az irodát, de egy jó ideje nem tudok kifizetést kérni mert a bankkártyám nincs verifikálva :( A személyes adatok verifikálva vannak. Csak a kártyát nem tudom.
Dombornyomott Revolut kártyával próbálkoztam de mindig visszadobták hogy nem tetszik. Pedig szkennelve, fotózva mindenhogy próbáltam. Élesebb nem is lehetne. Utoljára a Skrill kártyámról is tettem ki egy kis depositot hátha azt a mastercardot elfogadják végre. De az sem ok. Tehát nem csak a virtuális kártyákkal van szívás. A custom service mindig ugyanazt a rizsát nyomja de nem tudják konkrétan megmondani mit csináljak máshogy, mivel van gondjuk,
Lassan már ott tartok hogy feladom és megpróbálom átbukni más irodába az egyenlegem mert ha itt nem lehet kifizetés csinálni mi értelme így fogadni.

Idézetet írta: prosinecki Dátum augusztus 27, 2021, 08:50:29
Eddig szerettem ezt az irodát, de egy jó ideje nem tudok kifizetést kérni mert a bankkártyám nincs verifikálva :( A személyes adatok verifikálva vannak. Csak a kártyát nem tudom.
Dombornyomott Revolut kártyával próbálkoztam de mindig visszadobták hogy nem tetszik. Pedig szkennelve, fotózva mindenhogy próbáltam. Élesebb nem is lehetne. Utoljára a Skrill kártyámról is tettem ki egy kis depositot hátha azt a mastercardot elfogadják végre. De az sem ok. Tehát nem csak a virtuális kártyákkal van szívás. A custom service mindig ugyanazt a rizsát nyomja de nem tudják konkrétan megmondani mit csináljak máshogy, mivel van gondjuk,
Lassan már ott tartok hogy feladom és megpróbálom átbukni más irodába az egyenlegem mert ha itt nem lehet kifizetés csinálni mi értelme így fogadni.

Szerintem maga a Mastercarddal van a baj. Nincs véletlenül egy VISA kártyád?

A Revolut dombornyomott VISA kártya volt. (mind a Skrill-lel, mind a Revolut-tal feltölteni engedett) Gondoltam a Skrill/Moneybookers angol volt eredetileg azt csak ismerik és elfogadják de nem. A Revolut-tal más is szívott már itt ahogy néztem de ő a virtuális kártyájukkal próbálkozott. Csak megosztottam az infót hogy a dombornyomottal sem jobb a helyzet.