Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Gyerekek. a két dolog . Tehát a sima a kártya és a swift iban két külön dolog .
Megadtam persze, de mégsem ismeri fel a már korábban megadott és használt kártyát. Egyszerűen nem tudom feltölteni az MB-s számlámat pénzzel. Vajon miért?

Idézetet írta: betörő Dátum január 15, 2014, 07:49:53
Gyerekek. a két dolog . Tehát a sima a kártya és a swift iban két külön dolog .
Megadtam persze, de mégsem ismeri fel a már korábban megadott és használt kártyát. Egyszerűen nem tudom feltölteni az MB-s számlámat pénzzel. Vajon miért?

Milyen kártya?
Korábban ott volt a listában a maestro, bár nekem akkor sem fogadta el, most meg ott sincs a listában, szóval vannak érdekes dolgok.
Szerintem hívd fel őket, és mond meg ezt nekik, lehet valahol kallódik már a kártyád a rendszerben.
Én amugy most hívtam őket, élmény ezekkel ügyet intézni telefonon, de komolyan :) Tuti segítenek majd :)

kösz. megpróbálom, bár angolul nem tudom hogy boldogulok

9.-én kikért pénzemnek még nyoma sincs. Még mindig szenvednek a kifizetésekkel?

Idézetet írta: CaeSar Dátum január 15, 2014, 16:49:24
9.-én kikért pénzemnek még nyoma sincs. Még mindig szenvednek a kifizetésekkel?

Én 11.-én (szombat) este kértem ki tőlük, bár tudtam, hogy hétvégén nem fognak utalni, de úgy voltam vele, hogy hétfőre már sorban álló tétel legyen, mert ugye kikérés után még egy napot "ülnek" a visszaigazoláson.
Vasárnap jött a visszaigazolás, kedd reggel meg a pénz is megérkezett.
Szóval én nem tapasztaltam problémát.

#1235 január 16, 2014, 17:25:35, Szurki
Sziasztok!

Most először regisztráltam a Skrillre...regisztráció szépen lement, hozzá is adtam a MasterCardos bankkártyámat, és gondoltam feltöltök egy kis pénzt....
Ehhez képest valami 3-400 Ft-ot levont a bankszámlámról, feltette egyenlegbe...és nem tudok pénzt feltölteni, vagy bankkártyát hozzáadni, vagy eltávolítani, semmit nem enged....
Gondolom valami Verify résznél akadtam el, de fogalmam sincs hogy hová mit kellene kattintani... :(
Ha esetleg valaki jártasabb a témában akkor kérem hogy segítsen...pénzt szeretnék először feltölteni bankkártyával a Skrillre......
Én ezeket látom:

Amikor először akarsz föltölteni pénzt akkor a skrill levon pár száz ft-ot a kártyádról, a számlakivonatodban pedig meg kell nézned hogy ez pontosan hány euro volt, és ezt kell megadni a skrillen a kártyádnál.

Úgy néz ki, hogy többször hibásan adtad meg az ellenőrzésként levont összeget. Ha jól tudom 24 óra múlva még beirhatod egyszer.

Feltöltöttem kártyával, viszont  - mint utólag eszembe jutott - a napi kártyás vásárlásom limitjébe ütköztem, így csak az összeg 50%-át hagyta jóvá az Unicredit. Limitnövelést kértük az előbb, eddig még nem történt meg, de a lényeg, hogy többszöri sikertelen próbálkozást követően ezt írta ki a skrill:

Sorry, you are unable to upload from your card. Please try an alternative payment option.

Kérdésem az volna, hogy most a skrill erről a kártyáról már nem is fog engedni feltölteni? Az első 1-2 próbálkozásnál még nem ezt a szöveget írta ki, ezért a bizonytalanság. Köszönöm előre is, aki tud segíteni!

Azt hiszem nem fogja többet engedni, félnek a chargebacktől. Még 1-2 nap múlva próbáld meg, hátha mégis.

Érdekes. Regeltem skrillre is, mondom ha a kártyát nem fogadja el akkor próbálkozok azzal. Kártyát hozzáadtam, bepipáltam hogy szerencsejáték céljára szeretném használni, de nem engedi a feltöltést. Javaslatok? Mivel kéne próbálkoznom akkor szerintetek?

Idézetet írta: Stif Dátum január 17, 2014, 19:13:17
Érdekes. Regeltem skrillre is, mondom ha a kártyát nem fogadja el akkor próbálkozok azzal. Kártyát hozzáadtam, bepipáltam hogy szerencsejáték céljára szeretném használni, de nem engedi a feltöltést. Javaslatok? Mivel kéne próbálkoznom akkor szerintetek?
Melyik bank? Milyen kártya?


Idézetet írta: Stif Dátum január 17, 2014, 19:13:17
Mivel kéne próbálkoznom akkor szerintetek?
Másik kártyával. K&H -s kártyával nem lehet szerencsjáték oldalra befizetni,a bank nem engedi.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 17, 2014, 14:33:56
Azt hiszem nem fogja többet engedni, félnek a chargebacktől. Még 1-2 nap múlva próbáld meg, hátha mégis.

Köszi az infót! Az imént megint megpróbáltam, s most már szerencsére engedte a feltöltést! :ok: