Sorozatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mackó 2. évad

Az első évad friss, egyedi és egyszerre drámai, de mégis humoros irányvonalát nem hozza szerintem, de persze még így is minőségi. Az étterem elvesztésének lehetősége, a testvér halála, valahogy jobb feszültség generátor volt az írók számára az első körben.


Üdv Wrexhamban!

Azt hittem jobb lesz, miután mindenki dicsérte, de valahogy nem talált be. Szerintem a Reynolds férfi fanok valamiféle fura rajongása minden Reynolds alkotást népszerűbbé tesz. Vannak sokkal jobb focis doku realityk ennél, nem pazarolnám rá az időt.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 23, 2023, 20:27:18Megnéztem Stallone Tulsa King című sorozatát, kevesebb mint egy nap alatt ledaráltam a 9 részt. Nekem nagyon tetszett, minden percét élveztem, bár volt egy nagy hibája. A 25 év börtön után elég gyorsan hozzászokott a világ fejlődéséhez, gyakorlatilag az uber kivételével sok minden nem lepte meg főhősünket. Az évad végi csavar pedig elég zseniális, kíváncsi vagyok milyen irányba viszik el a második évadot.
Szerintem is nagyon jó Stallone Tulsa King című sorozata. A csávó meglepóen jól alakítja az öreg gengsztert.


Kipróbáltam AZ ÖSSZES STREAMING szolgáltatót 😱 hogy neked NE kelljen


Szerintem egészen hasznos anyag :ok:

Szerencsére van nekünk saját szakértőnk, szóval ha valakit tényleg érdekel, akkor Pozzato innen kezdődően remekül összefoglalta a streaming szolgáltatók idei kínálatát: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=9351.msg1000080#msg1000080

Netflix: 1670

Szatirikus vígjáték, amelyben egy bolondos nemes családi viszályokkal és parasztlázadásokkal dacolva próbál Lengyelország leghíresebb figurájává válni.

Még ízlelgetem, de vannak benne eléggé ütős poénok. És a legjobb dolog benne, hogy 'megidézett' nálam egy igazán remek sorozatot, amiről legalább 5 éve, de talán még több is, hogy még csak nem is hallottam. Korábban azért mindig ment valamelyik humor csatornán ???

Fekete Vipera
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Jó sorozat ez a Gangs of London is, azért szívesen megnézzék egy pár spinoffot onnan is. Kiváncsi lennék arra, hogy hogyan jutott el idáig Finn Wallace, illetve Luanra is, egész egyszerűen beteg a csávó (jó értelemben).

Tokió fotót csinált Tokióról Tokióban.

Látta már valaki a McMafia című sorozatot? Tényleg annyira jó, mint amennyire írják? Az első részt megnéztem belőle, de egyelőre nem érzek késztetést a folytatására.

Griselda

Griselda Blanco egy vérengző elmeháborodott nő volt, aki nem mellesleg hatalmának csúcsán a világ egyik legnagyobb drogkereskedője volt. A Netflix megfilmesítette a sztoriját, még a casting is jól sikerült a főszerepre, mert Sofía Vergara kiváló választás, de...

A sorozatot ugyanazok készítették, akik a Narcos kolumbiai és mexikói részeit, ezek alapján pedig legalább annyira figyelhettek volna, ha Alberto Ammann szerepelt a Narcosban és fontos szerepet töltött be Pacho Herrerát megformálva, akkor ne tegyük már be itt egy mellékszerepre egy teljesen más karakterhez, mert nem lesz hiteles, pont ugyanígy Pêpê Rapazote, Christian Tappan és Alberto Guerra is.

Ez számomra egy annyira irritáló dolog, amivel nehéz mit kezdeni, hiszen ugyanabban az "univerzumban" játszódik a sztori, aztán ez olyan, mintha Christian Bale egyszer Batman lenne, máskor meg Bane.

OFF

- Mondjál egy igazán hatásos sorozatot.
- Kalasnyikov.

ON

Fogalmam sincs, miért de még adtam egy esélyt a 2. résznek is. Az egy dolog, hogy most már nem tudom miért Griselda a sorozat címe, miután a sztori egyáltalán nem passzol Griselda életéhez, nem csoda, hogy az örökösök beperelték a Netflixet. Mondok néhány példát:
- sorozatban 1978/79 környékén megy az USA-ba >> a valóságban pedig már az 1960-as években ott élt, New Yorkban a férjével és a három gyermekükkel, férje nem volt egy bűnözői géniusz, piti dolgokat csinál, illetve iratokat hamísitott. Griseldának első nagy szerelem, de a '60-as évek végére házasság tönkre is ment, elváltak. A férj rejtélyesen eltűnt, majd megtalálták a holttestét, állítólag Griselda végzett vele egy elszámolási vita miatt.
- Az igaz, hogy a '70-es évek végén Miamiba ment Kolumbiából, de csak azért, mert addigra már egyszer elkapták az USA-ban drogterjesztésért, majd kitoloncolták, de visszaszökött. A sorozat úgy állítja be kezdetben Griseldát, mint egy ártatlan nőt, akit 35-40 éves korára meggyötört az élet. Ez rohadtul nem igaz, mindenki azt írta/mondta róla, hogy már egészen fiatalon elmebeteg volt, embereket gyilkolt, teljesen kiszámíthatatlan volt.

Az egész mű a Narcos készítőitől egy kontár munka, úgy ahogy van.

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 26, 2024, 00:11:21Griselda

Griselda Blanco egy vérengző elmeháborodott nő volt, aki nem mellesleg hatalmának csúcsán a világ egyik legnagyobb drogkereskedője volt. A Netflix megfilmesítette a sztoriját, még a casting is jól sikerült a főszerepre, mert Sofía Vergara kiváló választás, de...

A sorozatot ugyanazok készítették, akik a Narcos kolumbiai és mexikói részeit, ezek alapján pedig legalább annyira figyelhettek volna, ha Alberto Ammann szerepelt a Narcosban és fontos szerepet töltött be Pacho Herrerát megformálva, akkor ne tegyük már be itt egy mellékszerepre egy teljesen más karakterhez, mert nem lesz hiteles, pont ugyanígy Pêpê Rapazote, Christian Tappan és Alberto Guerra is.

Ez számomra egy annyira irritáló dolog, amivel nehéz mit kezdeni, hiszen ugyanabban az "univerzumban" játszódik a sztori, aztán ez olyan, mintha Christian Bale egyszer Batman lenne, máskor meg Bane.


Master of the Air

Nagyon sokat vártam tőle, kiemelkedő szereplő és készítő gárda, fényképezés csodás, tényleg művészi, de ennyi. Elhiszem, hogy ezt el lehet majd adni sokaknak, de akik igényesek, azok ezt így elengedik hamar, mert nem erre vártunk.

Reacher 2. évad

Vártam, remélem, hogy ez is olyan jó lesz, mint az első évad, jól is indult (bankautomatás jelenet), majd valahogy elment egy számomra nem igazán nézhető irányba, kár érte, első évad alapján sokkal többet reméltem.

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 28, 2024, 18:38:10Reacher 2. évad

Vártam, remélem, hogy ez is olyan jó lesz, mint az első évad, jól is indult (bankautomatás jelenet), majd valahogy elment egy számomra nem igazán nézhető irányba, kár érte, első évad alapján sokkal többet reméltem.
Első valóban jobb volt, de nekem ez is nézhetőnek nevezhető, ahhoz képest mennyi szart kinyomnak mostanában.

Shogun (Disney+)

Ma érkezett az első két rész.



Idézetet írta: Pozzato Dátum február 27, 2024, 15:44:21Shogun (Disney+)

Ma érkezett az első két rész.



Reménykedtem, hogy jó lesz, mert 2023 tragikus volt sorozatok terén, utoljára 2022-ben láthattunk minőségi újoncot.

Nekem nagyon tetszett, végre egy sorozat, amely tényleg kiemelkedő, ahol megfelelőek az alapok, ahol a látványra is adnak, fel van építve az egész, de ehhez kellett Clavell könyve is. Nem véletlen a 9.0 feletti IMDB-pontszám sem, első rész alapozás, utána kezdődik a történik, második és harmadik rész már eléggé ütős. Nálam is 9/10



Masters of the Air / Levegő urai (Apple TV+)

Vártam, mert kiváló volt a társaság, aki csinálta, nekik számtalan jó háborús sorozatot köszönhetünk, köztük az ikonikus Elit alakulat... na de ez... hát ez borzasztóan steril, nincs ami berántson, pedig olykor vannak jó pillanatok, de ez egyértelmű mellényúlás, már most sorozatban sokadik hibája ez az Apple-nek. Jó szívvel egy 7/10.