Zene

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: petercrouch Dátum október 10, 2018, 10:15:01
Már most 135 milliónál tart a Rap Devil (átlag napi 3,5 millió lejátszás), míg a Killshot 148-nál (5,5 millió/nap). Mindkettő nagyon erős overnek néz ki. Hol lehet a buktató?

https://www.youtube.com/watch?v=ayh4waI7Op8

Jó kérdés, lehet hogy az október végi dátum a buktató? 21 napjuk van még átlépni a határt.

Idézetet írta: TiB Dátum október 10, 2018, 12:28:01
Jó kérdés, lehet hogy az október végi dátum a buktató? 21 napjuk van még átlépni a határt.

Nekem pont ezzel a 21 nappal van problémám. Ha a szórás legnagyobb szélsőértékét nem számolom (azaz a közvetlenül a feltöltés után jelentkező bummot), akkor is mindkettőnek össze kellene jönnie az elkövetkezendő 10 napban. Természetesen ez csak egy becslés, de ezen a szorzón szerintem mindkettő megérné. Sajnos az unibet korlátozta a fogadásaimat, 0,37 centes max tét mellett meg nem fogok pénzt tölteni a számlámra csak ezért :D

Közben levitték 1.80-a Eminem számát, kapcsoltak a Unibetnél. Ugyanakkor törvényszerű, hogy egy idő után a petercrouch által említett napi átlagot képtelenség lesz tartani és folyamatosan csökkenni fog ez a 3-5 millió napi megtekintés. Mivel MGK követői bázisa eléggé behatárolt, ezért kérdéses az a 150 millió, de napi 1 millióval is meglehet még simán. A hype lehet majd elkezd alábbhagyni és akkor gondban lehet Eminem száma is (napi 2,5 milliós átlagot kéne még hoznia). Régebben MGK is jobban hasított Youtube-on, de sosem sikerült az áttörést, amit sokan vártak tőle (köztük én is). Megpróbálkozott ő is sok mindennel, igazán bolond gyerek. Ritkán hallgatok már ilyen stílust, de például emlékszem rá, hogy az év elején Nipsey Hussle volt az, akitől várták, hogy majd ő lehet a következő csillag, aztán megrekedt pár milliós nézettség körül.

Idézetet írta: Pozzato Dátum október 10, 2018, 12:44:03
Közben levitték 1.80-a Eminem számát, kapcsoltak a Unibetnél. Ugyanakkor törvényszerű, hogy egy idő után a petercrouch által említett napi átlagot képtelenség lesz tartani és folyamatosan csökkenni fog ez a 3-5 millió napi megtekintés. Mivel MGK követői bázisa eléggé behatárolt, ezért kérdéses az a 150 millió, de napi 1 millióval is meglehet még simán. A hype lehet majd elkezd alábbhagyni és akkor gondban lehet Eminem száma is (napi 2,5 milliós átlagot kéne még hoznia). Régebben MGK is jobban hasított Youtube-on, de sosem sikerült az áttörést, amit sokan vártak tőle (köztük én is). Megpróbálkozott ő is sok mindennel, igazán bolond gyerek. Ritkán hallgatok már ilyen stílust, de például emlékszem rá, hogy az év elején Nipsey Hussle volt az, akitől várták, hogy majd ő lehet a következő csillag, aztán megrekedt pár milliós nézettség körül.

Ezért is lenne jó tudni, h mekkora a max elhelyezhető tét egy tiszta számlán az Unibetnél. Ha már engednének mondjuk 100-200 eurót, akkor Ázsiából simán tudnák manipulálni az eredményeket (lsd.: PSY). Underre logikusan nem mennének rá, de az over-t pár nap alatt megoldhatnák.

Ott volt pár hónapja a Narcos című szám a Migostól, ami egészen szépen kezdett, aztán megrekedt 80-90 millió között és elmúlt a hype. Pedig simán lehetett arra is apellálni, hogy ez egy 300-400 milliós szám lesz, ezzel a bad and boujee felét eléri majd (ami a Migos berobbanása volt a 700 millióval), hiszen a szöveg adott volt, téma is (Narcos miatt nagyon népszerű kint ez a dolog), plusz Madonna háza nem nézett ki rosszul a klipben és az atlantai csapat most eléggé felkapott kint.

Gondolom az is közrejátszik ebben, hogy már csak az igazán felkapott (vagy nagyon minőségi) számokat nézik az emberek, mivel annyi az új inger (zene, videó stb.), hogy nincsen mindenre idő és még a spotify is közbeszól, szóval ezért "rekedhetnek" meg a youtube videók egy bizonyos számnál.

Petercrouch: Emlékszem rá, hogy amikor viszonylag friss számlám volt náluk, akkor az ennyire peremen lévő eseményekre nem engedtek nagyobb téteket. Már az is nagy szó, hogy ilyenekkel foglalkoznak, ellentétben a többi irodával. Szóval nagyon manipulálni nem tudják véleményem szerint, de lehet hatalmasat tévedek vele.

Nincs mese, el kell kezdeni hallgatni :D 33K-t simán engedett most nekem 1,80-on.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum október 10, 2018, 13:14:27
Nincs mese, el kell kezdeni hallgatni :D 33K-t simán engedett most nekem 1,80-on.

Jöhetnek az ázsiai klikkelők.  ;D

Idézetet írta: hurkabalint Dátum október 10, 2018, 13:14:27
Nincs mese, el kell kezdeni hallgatni :D 33K-t simán engedett most nekem 1,80-on.

Melyikre fogadtál?
Ha ennyit enged, akkor simán el fogja érni szerintem. Tudtommal oroszoknál is engedélyezett az Unibet, azok is rá fognak menni ha engedik az ilyen téteket. Most próbálom nézegetni az óránkénti változást (amikor nem felejtem el, és lesz időm) eddig ezek vannak:

12:45 134 854 233 Rap Devil
         147 990 987 Killshot

13:35 134 875 435 (cca 20k/óra)
         148 029 986 (cca 30k/óra)

Most kint van a főoldalon nálunk, az is sokat dob a számokon (látogatottságon).  :D  ;D ;D ;D

Idézetet írta: petercrouch Dátum október 10, 2018, 13:39:19
Melyikre fogadtál?
Ha ennyit enged, akkor simán el fogja érni szerintem. Tudtommal oroszoknál is engedélyezett az Unibet, azok is rá fognak menni ha engedik az ilyen téteket. Most próbálom nézegetni az óránkénti változást (amikor nem felejtem el, és lesz időm) eddig ezek vannak:

12:45 134 854 233 Rap Devil
         147 990 987 Killshot

13:35 134 875 435 (cca 20k/óra)
         148 029 986 (cca 30k/óra)

Over 200 millió.

KILLSHOT [Official Audio]
149 770 406 megtekintés

Egy nap alatt majdnem 2 millió +

Ez a Pozzato által jelzett átlag alatt van, sajnos.

Nagyjabol ket hettel ezelott meg nem is hallottam a szamot, viszont az a bizonyos Aranyelet jelenet utan rakerestem es azota nem tudom kiverni a fejembol, csak ezt hallgatom. Mondjuk nincs is tobb jo szamuk, de ez sztem nagyon nagy. Csak kozben ne jutna mindig eszembe hogy "Endre ba el"  :D

https://www.youtube.com/watch?v=o7X3LYGV_N8

Fogadnál a Spice Girlsre? Itt a lehetőség!

Rengeteg pletyka és híresztelés után november elején hivatalossá tették az együttes tagjai, hogy 2019-ben egy turné keretében újra összeáll a Spice Girls. Tovább


Ariana Grande zenéje lehet a karácsonyi első

Az Unibetnél fogadhatunk arra, hogy melyik előadó fog a slágerlista élén állni karácsonykor. Tovább


Grammy-díjas lehet Dua Lipa

"Azt hiszem, a Grammy nem más, mint egy gigantikus promóciós gépezet a zeneipar számára. Alacsonyan tartják a szellemi színvonalat, és a tömegeket táplálják. Nem a művészeteket ismerik el, és nem azért díjazzák a művészt, amit megalkotott. Valójában így működik az egész" - mondta Maynard James Keenan amerikai énekes, dalszövegíró. Tovább