Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Esetleg nézzétek meg milyen országból és bankból küldték.

Nekem csütörtökön jött a folyósításról szóló levél. Gondolom jövő hét közepe felé érkezik majd meg a számlámra.

Megnéztem, igazából nem tudtam eldönteni, országkód HU, bank Deutsche Bank, még mindig kérdőjel, ráadásul Viber utalásként tünteti fel, akármit is jelentsen a szó. ;D

Megnéztem a Deutsche Bank lapját magyarul, de attól se lettem okosabb, ez most bank, mármint itt mit tevékenykedik nálunk?

Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelep , tehát mégis Mo-ról jött
Viber = aznapi utalás

Idézetet írta: pukk Dátum november 15, 2013, 15:30:29
Deutsche Bank AG Magyarországi Fióktelep , tehát mégis Mo-ról jött
Viber = aznapi utalás

Ha viszont Mo-ról jött, akkor elég nagy kamu ez a "javítjuk a szolgáltatást" maszlag. Itthon egy átutalás 4 óra alatt célba ér, vagyis nem az történt, hogy valahol Nyugat-Európában kószáltak a pénzek. Max. annyit el tudok képzelni, hogy mikor kiküldik a megerősítést, hogy elutalták, akkor el is utalják, csak azt nem teszik hozzá, hogy 3 nappal későbbi értéknappal adják a megbízást. Így viszont a költségemelkedést is nehezen értem.

Skrillre akarok utalni, de már másodszor dobta vissza az utalt összeget, így már 4 ezret buktam az átutalás díjával. Aki utalt mostanában töltse már ki nekem az alábbi sort, úgyhogy végre sikerüljön az utalásom. Köszönöm előre is.

Partner neve:
Partner IBAN / számlaszáma:
Partner címe:
Partner számlavezető bankja:
Bank címe:
BIC/SWIFT kód:

Tegnapi e-mailjük, elvileg mostantól ide kell utalni:


Sie können die Postbank AG ab sofort unter Angabe der folgenden Informationen nutzen:

Kontoinhaber: Skrill Ltd.
Name der Bank: Postbank AG
Ort: Frankfurt am Main
IBAN: DE39590100660901586661
Kontonummer: 901586661
SWIFT-Code: PBNKDEFF590
BLZ: 59010066
Kontowährung: HUF
Referenz: Ihre Benutzer-ID – MUSS ANGEGEBEN WERDEN Die Anzeige dieser Daten ist auch über Ihr Skrill Konto mittels ,,Geld hochladen" > ,,Banküberweisung" möglich.

Finoman szólva is szívatnak.Nem ártott volna jelezni hogy megváltozott a bankjuk.Vagy csak én nem figyeltem? ::)

#1058 november 15, 2013, 18:26:09, Lacoste1927
Én ma kértem kiutalást, kb 1 óra múlva jött az email, hogy elfogadták a kérésem.
Ez a tényleges utalás vagy még fog jönni még1 email mint régen?
Erre kaptam választ éljen:)

A panasz oka az hogy a processed email után még 2-3 nap amíg megjön a pénz?

Előszőr jön a "Confirmation" majd a "Processed".

Szükségem volna egy kis help-re. A helyzet a következő, hogy azt látom, hogy VIP Bronze alatt lévő bármely státuszú játékosoknak már meg kell fizetni a 10€-ban maximált tranzakciós díjat (mivel több számlával rendelkezem,így ezt leteszteltem), de erről sehol egy táblázatot nem találtam a skrillnél, hogy hol a határ a 10€ és az ingyenes küldés között. Van valakinek ilyen vagy kérjek a skrilltől?

Próbálok pénzt feltölteni Skrillre de nem engedi azt írja ki: The upload with Skrill Direct failed. Pedig tegnap még tovább engedett csak akkor még nem tudtam hozzáférni a Netbankomhoz.  A verifynél a bank acc. kivan pipálva ezért próbáltam feltölteni hogy tudjam hitelesíteni. Most mit tegyek?

Idézetet írta: dert Dátum november 18, 2013, 11:36:36
Próbálok pénzt feltölteni Skrillre de nem engedi azt írja ki: The upload with Skrill Direct failed. Pedig tegnap még tovább engedett csak akkor még nem tudtam hozzáférni a Netbankomhoz.  A verifynél a bank acc. kivan pipálva ezért próbáltam feltölteni hogy tudjam hitelesíteni. Most mit tegyek?

És a kártyád ki van pipálva?
Ha csak a bankszámla van ellenőrizve, annak szerintem csak kiutalásnál van jelentősége...

Add hozzá a kártyádat, majd ellenőriztesd és utána próbálj vele befizetni!

Idézetet írta: Knapp Dátum november 18, 2013, 11:48:07
És a kártyád ki van pipálva?
Ha csak a bankszámla van ellenőrizve, annak szerintem csak kiutalásnál van jelentősége...

Add hozzá a kártyádat, majd ellenőriztesd és utána próbálj vele befizetni!

Az a baj hogy a kártyám  még nem jött meg.  Csütörtökön csináltam számlát akkor azt mondták 1-1,5 hét. Közben akkor egy kicsit ellett cseszve mert nem kaptam hozzá se Netbank, se Telebank azonosítót ezeket ma csináltam meg. Szóval akkor addig várjak amíg a kártya nem jön meg?

Idézetet írta: dert Dátum november 18, 2013, 12:13:28
Az a baj hogy a kártyám  még nem jött meg.  Csütörtökön csináltam számlát akkor azt mondták 1-1,5 hét. Közben akkor egy kicsit ellett cseszve mert nem kaptam hozzá se Netbank, se Telebank azonosítót ezeket ma csináltam meg. Szóval akkor addig várjak amíg a kártya nem jön meg?

Akkor nem értem, mi a probléma!
Ha nem bankkártyával töltöd fel, akkor utalnod kell a saját bankszámládról (esetleg más skrill számlájáról), ehhez az "Upload" / "Manual bank transfer" részben látod az adatokat.
Ezeket megadod a netbankodban és elindítod a tranzakciót.
Aztán vársz és 1-2 napon belül a számládon lesz a pénz.

Vagy te hol próbálkoztál?
A Skrill téged már azonosított?