bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: grof19 Dátum november 26, 2020, 12:25:14
Szia Winger! Nem tapasztaltam ilyen problémát az általad jelzett időpontban. Most is tökéletesen működik az asztali gépen.
Szia Gróf! Köszi a gyors választ. Milyen böngészőt használsz, és milyen linken éred el az irodát?

Idézetet írta: Winger Dátum november 26, 2020, 12:28:42
Szia Gróf! Köszi a gyors választ. Milyen böngészőt használsz, és milyen linken éred el az irodát?

Én a Google Chrome böngészőt használom. Saját linkjén.

Idézetet írta: Winger Dátum november 26, 2020, 12:11:11
Sziasztok! Az általam használt eszközökön (laptop,okostelefon) 2 napja szinte használhatatlan ez a fogadóiroda. Tegnap napközben órákon át nem működött, este rendben volt egészen éjfélig, majd ismét "meghalt". Ma reggel egy ideig megint jól működött, de kb. 10 óra óta megint semmi. Már minden kipróbáltam, - 3 böngésző, előzmények törlése, stb. - eredmény semmi.
Érdeklődöm,hogy másoknál mi a helyzet?

Nekem jó. (12.43-kor, chrome-ról) Be tudtam jelentkezni, fogadtam, előzményeket néztem, minden rendben.

Ennek az Adventi naptárnak nagyon sok értelme van. 😒

Hali!
Szeretnék befizetni Skrill számláról, de nem enged, mert nem vagyok KYC hitelesítve a Skrillnél! Ezt honnan tudják?
Másik befizetési mód Revolut kártya, szintén nem enged befizetni, valami hiba üzenetet ad! Nem tudom miért van ez. De ha ennyire nehézkes a befizetés, nem lehet náluk játszani!

Kösz bet365.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 20, 2020, 06:35:50
Hali!
Szeretnék befizetni Skrill számláról, de nem enged, mert nem vagyok KYC hitelesítve a Skrillnél! Ezt honnan tudják?
Másik befizetési mód Revolut kártya, szintén nem enged befizetni, valami hiba üzenetet ad! Nem tudom miért van ez. De ha ennyire nehézkes a befizetés, nem lehet náluk játszani!

Kösz bet365.

Revolut? Van neked ilyen lehetőséged befizetéskor? A bet365-nél? Furcsa.


#7941 december 20, 2020, 11:24:38, lulu65bj
Nem konkrétan Revolut, én egyébként Revolut kártyát írtam, igaz nem írtam ki, hogy Mastercard. Az bizony ott van nálam az elérhető befizetéseknél.

Valami érdekes módon, most meg engedett befizetni Skrill-ről.

Ez csak nekem furcsa, hogy olyan szabályra hivatkozva zárták be végleg a számlámat, amiről nem is tájékoztattak és mivel belső szabályzatban van így még olvasni se tudott róla az ember, mert az nem nyilvános?

Panaszeljárást persze nem lehet indítani, mert teljesen ignorálják amit írok, csak a sablont válaszolja.

Felejtsem el az irodát vagy van valami nemzetközi szervezet, ami esetleg indít egy vizsgálatot ha kérek egyet?

Mi volt az a szabaly?

Az, hogy ha valaki 2x kér önkitiltást, akkor végleg bezárják a számlát.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 23, 2020, 19:54:00
Az, hogy ha valaki 2x kér önkitiltást, akkor végleg bezárják a számlát.

Hűha...azért óvatosan az ilyen önkitiltás témákkal. Főleg a mostani szabályozások alapján elég komolyan veszik a játékfüggőséget, és bármi hasonló erre utaló jelt. Két önkitiltás pedig már az a kategória, ahonnan nincs vissza út.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 23, 2020, 19:54:00
Az, hogy ha valaki 2x kér önkitiltást, akkor végleg bezárják a számlát.
Ez esetben felejtsd el ezt az irodat, ne rohogtesd ki magad.

Na mindegy, így már annyira nem sajnálom, hogy másik számlán rendszeresen kihúzok belőlük egy kis pénzt vesztes fogadásokkal.

Nem megbántásként, de azért neked ilyen havonta, vagy kéthavonta van egy-egy bet365-fóbiás bejegyzésed.

Engedd el.  :cya:

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 24, 2020, 10:52:45
Na mindegy, így már annyira nem sajnálom, hogy másik számlán rendszeresen kihúzok belőlük egy kis pénzt vesztes fogadásokkal.
Ha 2 számlád van ne is csodákozz h kibasztak..