Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Powell Dátum február 11, 2021, 18:29:17
Nemrég hallottam a rádióban,hogy az Szrt-nél vizsgálták és nem találtak gyanús pénz mozgást és téteket.Nem mintha külföldi irodánál nem lehetett volna élőbe megbombázni csak Szrt-nél lehet fogadni :laugh: ;D

Azt olvastam, hogy a bet365-nél levették a kínálatból 10 perccel a kezdés előtt.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum február 11, 2021, 19:24:28
Azt olvastam, hogy a bet365-nél levették a kínálatból 10 perccel a kezdés előtt.

Ez így is volt. Illetve az azt megelőző nap folyamán is egy időre eltűnt a pre-fogadási listáról.

De vasárnap a Kaposvár bebizonyította, hogy nem volt bunda a meccs. Csákvárnál kiállítás az első félidőben 2:0-ás hazainál 41. percben, és a végeredmény is marad annyi.

Mi kérem a másodikban nem tudunk lőni , még egy 10 emberes Csákvárnak sem, akkor mi volt Tállyán?

https://www.eredmenyek.com/merkozes/CpoDibfr/#osszefoglalas

Én az ilyen forgatókönyvekbe mindig a bundát látom. Lehet azért mert 1-esbe tettem és érzékenyen érintett, hogy a 14. percen 2-0-ra vezet a csapatom, majd pedig pár perc alatt megfordították a vendégek...
A végén persze kihagyott 11-es majd pedig egy gól, hogy még frusztrálóbb legyen. Lassan az arab liga is tiltólistára megy (lehet már hamarabb kelett volna) :D

Idézetet írta: Coutinho Dátum február 18, 2021, 19:33:40
https://www.eredmenyek.com/merkozes/CpoDibfr/#osszefoglalas

Én az ilyen forgatókönyvekbe mindig a bundát látom. Lehet azért mert 1-esbe tettem és érzékenyen érintett, hogy a 14. percen 2-0-ra vezet a csapatom, majd pedig pár perc alatt megfordították a vendégek...
A végén persze kihagyott 11-es majd pedig egy gól, hogy még frusztrálóbb legyen. Lassan az arab liga is tiltólistára megy (lehet már hamarabb kelett volna) :D

Nagyon jó kis liga pedig. Soha nem rakok végeredményre itt, viszont a gólok nem 1.3 oddsért(2.5 gól fölé) vannak adva. Nagyon jó százalékban jönnek, s néha vállalok 5.5 fölét. Teszem hozzá, ezen azért nem játszottam.

Idézetet írta: curpy82 Dátum február 18, 2021, 21:36:41
Nagyon jó kis liga pedig. Soha nem rakok végeredményre itt, viszont a gólok nem 1.3 oddsért(2.5 gól fölé) vannak adva. Nagyon jó százalékban jönnek, s néha vállalok 5.5 fölét. Teszem hozzá, ezen azért nem játszottam.

Remélem ezt a hasonlóan szép forgatókönyvű mérkőzést játszottad overbe :)
https://www.eredmenyek.com/merkozes/638pdvnR/#osszefoglalas

0-3 a 35. percben, félidő előtt egy öngól 1-3-ra, majd második játékrészben 2 gól 11-esből a hazaiaknak, és még egy-egy gólra futotta nekik a 95 illetve 96-odik percben is. Nagyon jó kis liga :D

#681 március 08, 2021, 20:51:06, Titti7
Most megy ÉLŐ-ben!!! Nem is kérdés mekkora bunda a mexikói és a bolíviai teniszező között!
Első szettet hozta a bolíviai Zeballos 6:3 -ra! Tudni kell, hogy eddig hétszer találkoztak mindig ő nyert!
Valamit megéreztek már az irodák. Elbukta a szettet Panta, de így is 1,20 volt a szorzója ... nevetséges

UTR Pro tennis Series, Florida
Panta - Zeballos, F

Most már 3:6,6:2,1:0 a mexikóinak! Elmeszelni mindkettőt!

Tessék bele nézni, milyen látványosan hibázgat Zeballos, illetve nem ér oda labdákra. Színjáték az egész! Pfujjj

Lent kék pólóban melyikük van? Így pixeles képen egy eléggé túlsúlyos játékos az illető :laugh:

Idézetet írta: Titti7 Dátum március 08, 2021, 20:37:48
Most megy ÉLŐ-ben!!! Nem is kérdés mekkora bunda a mexikói és a bolíviai teniszező között!
Első szettet hozta a bolíviai Zeballos 6:3 -ra! Tudni kell, hogy eddig hétszer találkoztak mindig ő nyert!
Valamit megéreztek már az irodák. Elbukta a szettet Panta, de így is 1,20 volt a szorzója ... nevetséges

UTR Pro tennis Series, Florida
Panta - Zeballos, F

Most már 3:6,6:2,1:0 a mexikóinak! Elmeszelni mindkettőt!

Tessék bele nézni, milyen látványosan hibázgat Zeballos, illetve nem ér oda labdákra. Színjáték az egész! Pfujjj

Direkt kettős hiba, a háló aljába szerválva ... és szetthátrányból nyert Panta, aki eddig hétszer kikapott a bolíviai ellenfelétől! Szenzáció!!! Ja nem ... bundáskenyér.  :noway:

Idézetet írta: Latzka Dátum március 08, 2021, 21:05:08
Lent kék pólóban melyikük van? Így pixeles képen egy eléggé túlsúlyos játékos az illető :laugh:
A nyertes mexikói Panta!!! Ki más?  ;D


Női kézi
Ha ez nem volt ordas nagy bunda, akkor semmi. Még az ifi tarcsinak is öttel kellet volna verni a Kolozsvárt.

Cluj N - CSM Bukarest N  27-27

Vendéggyőzelemre nem is volt szorzó, a hazai és az X 30.00 és 22-ről meg 25-ről ment fel.

Akkor most egy olyan, hogy bunda lesz:

Barcika-Soroksár nb2

A hazaiak utolsó szalmaszálba kapaszkodnának a bennmaradásért. A kis Faradinak mindegy, közèpmezőny. Lipcsei Peti (a vendégek trénere) kazincbarcikai gyerek, ott született, onnan vitte el az FTC a 90-es évek nagy csapatába.
Szerintem most le fogják adni a pontokat! Az 1x is jól fizet!

#688 március 12, 2021, 19:16:52, Alk
Haverom kapott egy állítólagos bunda tippet. Nem mondom, hogy az, nem is tettem, valamint mást sem bíztatok rá. Csak érdekességnek szánom:

20:30 Pogon Szczecin - Jagiellonia Bialystok V/H

A srác még 34-es oddsért rakta, jelenleg 15,00 Bet365-ön. Legtöbb iroda mostanra zárta a HT/FT piacokat erre a mérkőzésre.
Amúgy az tök érdekes, hogy Oddsportál szerint 26,00 volt a nyitóodds, és azóta csak lejjebb ment. A megtett fogadásról mutattak screenshotot, és ott 34,00 van. Azért meglepő, hogy hiányos az update.

Kíváncsian várjuk a végeredményt ??? Ránéztem már a csapatokra és a vendégeknél szerepel Zlatko Zahovic fia; az öreg elég jó kis spíler volt :)