Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


En sokat jatszottam a TT1-gyel is, ott sem ritka zsinorban 10-20 vesztes tipp vagy hogy hogy 50porgetesbol kb 5 lesz nagyobb mint a tet. Ezek ilyenek.

Ez egy nagyobb volatilitasu slot annal igy nem lepett meg hogy ilyen. Játszottam kb 1000 basegame porgetest mult heten, 1 bonuszom volt meg 3 jackpotom. Massziv 10 15k minusz lett. De mint mondtam. Ez ilyen.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 15, 2022, 12:20:46Ezekkel a tipusu jatekokkal viszont lesznek akik az ossztetjuk 600 v 1200 tobbszoroset is megnyerik.
Ezt meg tudod tenni a legtobb BTG slottal is, nem veletlen hogy azokat nem kell promocios kampanyokban nepszerusiteni.

Unibeten megint van 5 ingyen pori. Egy minimum kifizetes megint osszejott, utolsora beadta a bonuszkort.  :ok:

Idézetet írta: junglefever Dátum május 16, 2022, 21:40:56Ezt meg tudod tenni a legtobb BTG slottal is, nem veletlen hogy azokat nem kell promocios kampanyokban nepszerusiteni.

Mondjuk a btg szerintem csunyan visszavett az elmult par evben ami a slotokat illeti. Behoztak megawayst es eloszor naluk volt bonus buy es kb ebbol elnek. De azota hitvany slotokat dobnak ki.

Viszont a Push gaming, a No limit city es a Relax folyamat hozzak ki a jobbnal jobbakat. En speciel a Pragmaticot is szeretem de ott csokkentik az rtpt a kaszinok es csak 5000x a max win. Mondjuk egyszer azt megnyertem.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 17, 2022, 10:29:32Unibeten megint van 5 ingyen pori. Egy minimum kifizetes megint osszejott, utolsora beadta a bonuszkort.  :ok:

Nekem a teljes játék alatt összesen nem jött össze egy minimum kifizetés fele, most épp 9 Ft  ;D

bet365 Kaszinó: 100.000 ingyen pörgetés sorsolás

Nyerjen akár 250 ingyen pörgetést, ha a kiválasztott Kaszinó nyerőgépeken játszik. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Unibet 1 euro free chip elerheto, es most fel is lehet hasznalni.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 23, 2022, 20:24:33Unibet 1 euro free chip elerheto, es most fel is lehet hasznalni.

És azt hol találom meg?

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 23, 2022, 21:01:06És azt hol találom meg?

Szia! Nekem a bonuszajanlatoknal volt.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 23, 2022, 21:04:02Szia! Nekem a bonuszajanlatoknal volt.

Nekem ott nincs. Köszi a gyors választ! :ok:

Akinek van számlája, annak érdemes felnézni a bingo.com-ra, nálam 25*0,20€ ingyenpörgetés volt elérhető a bónuszoknál a Temple Tumble 2-re, forgatási követelmények nélkül.

bet365 Kaszinó: Soccer Spinner

Tippelje meg a helyes eredményt és játsszon ingyen pörgetésekért. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

bet365 Kaszinó: Bajnokság kaparós sorsjegy

Akár 100 ingyen pörgetés szerepelhet a sorsjegyeken minden nap. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

bet365 Játékok: 100.000 nyári pörgetés

Élvezze a napsütést és nyerjen akár 250 ingyen pörgetést. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Winmasters 10 free spins mára, emilben jött, nézzétek meg, hátha másnak is jött.