bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 24, 2020, 12:01:53
Nem megbántásként, de azért neked ilyen havonta, vagy kéthavonta van egy-egy bet365-fóbiás bejegyzésed.

Engedd el.  :cya:

meg kell dolgozni azért a jutalékért  ;D

Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 25, 2020, 15:56:44
meg kell dolgozni azért a jutalékért  ;D

Ha neked megéri, akkor hajrá.  :D

Ezt az üzenetet kaptam:
" Kérjük, hogy győződjön meg róla, hogy  aktiválta a 3D biztonsági szolgáltatást a bankja előírásának megfelelően."
Az OTP-nél ezt hol és hogy kell?? Tudna valaki segíteni?

Ha van megadva telefonszam es telekod akkor mukodni fog.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 05, 2021, 11:58:03
Ha van megadva telefonszam es telekod akkor mukodni fog.
Nem működik. A telekódot hol adjam meg?

Modositani kell a telekodot.

Lepj be a netbankba vagy az appba es valamelyik menuben lehet modositani a telekodot. Az alapertelmezett kod a kartyaszam utolso 3 szama.

A befizeteskor a leokezas utan a telefonodra kell kapnod egy smst egy koddal es ezt a kodot es a telekodot kell megadni a vegso leokezas elott.

Az unibeten igy van, gondolom mashol is.

#7956 január 05, 2021, 14:48:03, zotya90
Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 05, 2021, 14:23:41
Modositani kell a telekodot.

Lepj be a netbankba vagy az appba es valamelyik menuben lehet modositani a telekodot. Az alapertelmezett kod a kartyaszam utolso 3 szama.

A befizeteskor a leokezas utan a telefonodra kell kapnod egy smst egy koddal es ezt a kodot es a telekodot kell megadni a vegso leokezas elott.

Az unibeten igy van, gondolom mashol is.

Módosítottam a netbankban, de a bet365-ön meg sem kérdezi a telekódot. (A 22bet kéri, miután küldött egy SMS-t, úgy, ahogy leírtad.)

Élő értesítésekhez hangot nem lehet hozzáadni?

korlátozás miatt nem nagyon tudok fogadni. nincs ehhez fogható kínálat máshol de mégis hova érdemes ezek után regisztrálni. bankkártyás fizetési opciót favorizálnám elsősorban, a netes péntárcákkal nem vesződnék főleg egy gyenge iroda kedvvért, bitcoin meg hasonlók szóba sem jöhet.

Idézetet írta: hilles Dátum január 15, 2021, 15:58:35
korlátozás miatt nem nagyon tudok fogadni. nincs ehhez fogható kínálat máshol de mégis hova érdemes ezek után regisztrálni. bankkártyás fizetési opciót favorizálnám elsősorban, a netes péntárcákkal nem vesződnék főleg egy gyenge iroda kedvvért, bitcoin meg hasonlók szóba sem jöhet.
[/quote
22bet!!

Idézetet írta: zotya90 Dátum január 15, 2021, 19:19:06
Idézetet írta: hilles Dátum január 15, 2021, 15:58:35
korlátozás miatt nem nagyon tudok fogadni. nincs ehhez fogható kínálat máshol de mégis hova érdemes ezek után regisztrálni. bankkártyás fizetési opciót favorizálnám elsősorban, a netes péntárcákkal nem vesződnék főleg egy gyenge iroda kedvvért, bitcoin meg hasonlók szóba sem jöhet.
[/quote
22bet!!


köszi szépen!


Nálatok betölt a bet365?

A manóba, ilyet ír hosszú töltés után... 

Idézetet írta: csatarid Dátum január 27, 2021, 19:43:03
Nálatok betölt a bet365?

A manóba, ilyet ír hosszú töltés után...

Telefonon jó és más böngészőben is. Cookiek törlése sem segít a chromeban, ami mindig szokott. Nem értem.

Idézetet írta: csatarid Dátum január 27, 2021, 19:53:25
Telefonon jó és más böngészőben is. Cookiek törlése sem segít a chromeban, ami mindig szokott. Nem értem.

Én is épp írni akartam. Ugyanez, telón jó, gépen nem.

Mást is kiléptet folyton a bet? Néztem a beállításaimat, a tétlenségi idő 3 órára van állítva, mégis ha pár percig más oldalt böngészek, fogadás megtételekor újra a jelszót kéri.