bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Az Unibettel volt hasonlo tapasztalatom, ''boksz meccsen, kiutes ideje''  annyi ,h nekik van egy Unibet Community resz es ott igenis segitettek persze nem rokton, es nem magyar ugyfelszolgalat. Ha nem hagyod annyiban talan sikerul. Sok sikert !

#7381 január 15, 2019, 17:12:10, hilles
Idézetet írta: alexthebest Dátum január 14, 2019, 19:31:12
Ncis, ne gondolkodj inkabb. A tippem: jatekos kapura lovese (gol, assziszt esetleg), ami eloben elerheto egyes PL meccseknel.

Hilles, komolyan mondom, ez ilyen gazemberes poszt lett, mintha a szavak csak ugy random ossze lennenek dobalva. De ha jol ertelmezem a katyvaszt, akkor ugy tettel jatekos specre, hogy azt mar lecsereltek, varva a voidot? Ez epic fail lenne, mintha hazhoz mennel a pofonert.

;D ;D rövid akartam lenni. a történet szempontjából lényegtelen ezért nem írtam oda, de tényleg ez a lövés/gól jellegű piac volt. kísérleti jelleggel tettem csak meg, számolva ezzel a lehetősséggel is, kíváncsi voltam erre mit mondanak... nem ilyen hozzáállásra számítottam még a bet365-ől sem...

(egyébként máskor is volt már, hogy a lecserélt játékos "véletlenül" ottmaradt... akkor nem ennyi ideig, meg nem is tettem meg, de nem egyedi esetről beszélünk)

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum január 14, 2019, 19:31:25
Direkt arra fogadott, hogy a lecserélt játékos gólt lő, de most nem törölték a fogadást, mert az iroda nyert.

:great: :police:

Idézetet írta: sunik29 Dátum január 14, 2019, 19:33:29
Az Unibettel volt hasonlo tapasztalatom, ''boksz meccsen, kiutes ideje''  annyi ,h nekik van egy Unibet Community resz es ott igenis segitettek persze nem rokton, es nem magyar ugyfelszolgalat. Ha nem hagyod annyiban talan sikerul. Sok sikert !

köszi! az egy másik iroda, ott sokkal segítőkészebbek egyébként!  bár ott chat-en feltett kérdésre ígértek email választ ami eddig még nem jött meg de nem nézik hülyének az embert

azt lehet tudni hogy ha egy hónapban többször fizetek ki akkor az első díjtalan kifizetés után a többi kifizetésből mennyit vonnak le?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum január 20, 2019, 04:25:33
azt lehet tudni hogy ha egy hónapban többször fizetek ki akkor az első díjtalan kifizetés után a többi kifizetésből mennyit vonnak le?
Úgy emlékszem 14€ de a cseten megmondják pontosan.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum január 20, 2019, 04:25:33
azt lehet tudni hogy ha egy hónapban többször fizetek ki akkor az első díjtalan kifizetés után a többi kifizetésből mennyit vonnak le?
ez nekem új. Mióta lett fizetős a kiutalás bet365-ön is? ( eddig csak a pinnacle oldalról tudtam azok közül amit használok) Ez Skrillre történő kiutaláskor is érvényes?

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum január 20, 2019, 11:19:28
ez nekem új. Mióta lett fizetős a kiutalás bet365-ön is? ( eddig csak a pinnacle oldalról tudtam azok közül amit használok) Ez Skrillre történő kiutaláskor is érvényes?

csak ha bankszámlára kéred. ez mindig is így volt beten.

találtam infót, 28 naponta 1 kifizetés ingyenes, utána 2100Ft

Idézetet írta: pnzyfng Dátum január 20, 2019, 12:08:00
csak ha bankszámlára kéred. ez mindig is így volt beten.

találtam infót, 28 naponta 1 kifizetés ingyenes, utána 2100Ft
Így érthető, mert csak skrillt használok, ezért nem tudtam róla. (pinnacle-n skrillre is csak havonta az első kifizetés ingyenes)

volt ma egy meccs, kenyai super league, Administration Police FC vs Nairobi Stima

nekem vendég volt erre fogadva élőben, és 2-3 volt az eredmény, a 93. percnél el is tűnt a kínálatból.  de a bet365 vesztesként könyvelte el.

ráírtam a chaten, hogy mi a helyzet. 10 perc után berak nekem a chates egy valami gagyi újságcikket máról, ami szerint 3-3 lett a meccs.
minden más oldalon ahol lehet infót találni erről a meccsről ott 2-3 végeredményt írnak.

pl: https://777score.com/football/matches/administration-police-fc-nairobi-stima-21-01-2019-903868

https://fr.betsapi.com/r/1422240/Administration-Police-FC-v-Nairobi-Stima

https://www.smartbets.com/football/administration-police-nairobi-stima/


meg még egy rakás másik oldalon



ilyenkor mit lehet tenni?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum január 21, 2019, 17:46:44
ilyenkor mit lehet tenni?

ez egy jó kérdés, de a williamhill vagy 1xbet hivatalosabb, azoknál is 3-3 lett a vége.

Idézetet írta: BaXee Dátum január 21, 2019, 18:06:15
ez egy jó kérdés, de a williamhill vagy 1xbet hivatalosabb, azoknál is 3-3 lett a vége.

Csak az az érdekes hogy a beten is így volt mint ezeknél a kis oldalaknál. 90. Percben lett 2-3

93. Percben lezárták a meccset és el is tűnt.
Mindegy majd még holnap utánanézek

Ez a baj az ilyen putri meccsekkel. Mégcsak facebook oldaluk sincs a csapatoknak. Ha van is tavaly óta nem lett frissítve. Semmi hivatalos info nincs errol a meccsrol

közben találtam hivatalos infót (1 órája jelent meg)

így elfogadom.

ha már felmerült a kiutalás kérdése illetve annak költségei? megéri skrillre/netellerre váltani? irodán belül hogy néz az alternatív "útvonal" azonosítása? itt is vesződni kell az azonosítással vagy ha már bankszámla miatt elküldted régebben akkor ilyennel nem zaklatnak? fényképes ig., számla stb... mi kell ehhez (irodán belül vagy akár a skrill-nél kezdésnek?)

melyiket éri meg jobban anyagilag ha keveset utalsz ki egyébként? persze az oldalon ott vannak ( % vagy felső konkrét összeg) de azok mikor számítanak?
ha az irodától kiutalod a skrillre/netellerre vagy ha onnan küldöd tovább a bankszámládra? vagy netán mindkettő?

skrill/neteller személyes tapasztalatok ( nem a netes leírás hanem a hétköznapi gyakorlat)  gyorsaság/iutalási idő, megbízhatóság, kezelői felület szempontjából?  előre is köszi!

Van valami rafinált megoldás arra, hogy kifizessenek Skrillre banki utalás helyett?

fizess be skrillel  ;D

amúgy csinálsz egy kamu befizetést még ha nincs is rajta pénz, utána skrillre fogja feldobni a kifizetést

Kösz, megpróbálom ezt mégegyszer, csak legutóbb nem jött be, bár akkor fordítva próbáltam, akkor utalással kellett volna, de a kártyás befizetés után is skrillre küldték a pénzt...