SPF "Maradj Talpon" Tippjáték - 128.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


13. tipp
OTP bank liga
Mezőkövesd - Budapest Honvéd
Gólok az első 10 percben - 0.5 alatt
@1.20
bet365

14. tipp

Foci, Allsvenskan
2018. 08. 13. 19:00
Norrköping - Hammarby
1.5 over
1.21
Unibet

14.tipp
USA: MLS
DC United   - Orlando City
13.08.2018 02:00
Gólok az első 10 percben - 0,5 alatt
@1.28
bet365

Gratula olics!  :beerchug: :beerchug: Kemény menet volt! :)

Egyébként meddig kellett volna szórni itt a tippeket? Néztem, hogy mennyi a maximális határ, de nem láttam a szabályzatban!  ???

A végén csak egy maradhat. A csúcs 21.

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 13, 2018, 20:49:47
Gratula olics!  :beerchug: :beerchug: Kemény menet volt! :)

Egyébként meddig kellett volna szórni itt a tippeket? Néztem, hogy mennyi a maximális határ, de nem láttam a szabályzatban!  ???

A játék addig tart ameddig csak egy marad. Ez lehet akár 1000 nap is.  :D  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 13, 2018, 23:13:31
A játék addig tart ameddig csak egy marad. Ez lehet akár 1000 nap is.  :D  ;D

Jééézus ereje, én meg pakoltam itt az 1.74-es, 1.50-es szorzókat, hogy a végén pontegyenlőség esetén én legyek nagyobb nyereséggel. Viszont akkor a szabályzatból ezt a pontot lehet érdemes lenne kivenni, mert ha csak egy maradhat a végén akár 1000 nap után is, akkor értelmét veszti a holtverseny. :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 14, 2018, 08:52:23
Jééézus ereje, én meg pakoltam itt az 1.74-es, 1.50-es szorzókat, hogy a végén pontegyenlőség esetén én legyek nagyobb nyereséggel. Viszont akkor a szabályzatból ezt a pontot lehet érdemes lenne kivenni, mert ha csak egy maradhat a végén akár 1000 nap után is, akkor értelmét veszti a holtverseny. :beerchug:
Márpedig van értelme! Szerintem!
Például akkor, amikor már csak ketten maradtak versenyben, ám a következő tippnél mindketten rosszul tippelnek és kiesnek.
Nyilván ilyen esetben NEM MARAD győztes nélkül a tippjáték, hanem az történik, hogy az nyer, aki a legnagyobb profitot termelte sorozatával.

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 14, 2018, 09:03:11
Márpedig van értelme! Szerintem!
Például akkor, amikor már csak ketten maradtak versenyben, ám a következő tippnél mindketten rosszul tippelnek és kiesnek.
Nyilván ilyen esetben NEM MARAD győztes nélkül a tippjáték, hanem az történik, hogy az nyer, aki a legnagyobb profitot termelte sorozatával.

Igaz! Ez az opció nem futott át a fejemben!  :beerchug:

Gratulálunk olics. Nyereményed 30€ Skrillen keresztül.