bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: petercrouch Dátum december 05, 2018, 23:41:32
Kaptatok manapság itt újrafeltöltési bónuszt? Én ezt kaptam ma. Szerintetek átverés?



Amiért annak gondolom:
- bet365-re belépve nem kapok belső üzenetet
- nincs az e-mailben ott a szokásos fejléc
- márc - ápr körül már kaptam ugyanerre bónuszt, amit ki is használtam.

Amiért nem gondolom annak:
- az előző bónuszt sikerült átbuknom betfairre, szóval ők a maguk szemszögéből profitnak gondolják az előző körömet
- az e-mail cím az eredeti
- nagyon ki akarnám használni ezt is.

Próbáltam már chat-en dumálni velük, de fél óra töketlenkedés után inkább kiszálltam a beszélgetésből.

Nekem is jött már ilyen, egy pár hónapig inaktív voltam náluk, de nem tiltottam le magam vagy semmi ilyesmi, aztán egyszer csak jött egy email hogy rég látták, aztán megdobtak egy ilyennel. Jól esett, mit ne mondjak. Többet is akciozhatnanak ilyenekkel, mondjuk én mostanában hetente kapom a hűség bónuszt, szvsz most úgy gondom komolyabb nincs velük :D

#7351 december 10, 2018, 12:14:40, Csenii
Az üzenetben ott a válasz egyébként a kérdésedre. Magyarul; régen láttak aztán szeretnék ha visszaternél hozzájuk. Nincs ebben semmi átverés.

Öcsém is kapott a napokban, ilyenkor decemberben biztos ők is adakozóbbak  ::)

Legkozelebb vagy en vagy barki mas irja mar be legyen szives hogy van freebet. Zsinorban masodjara felejtettem el, nem csoda hogy nem csokken az erteke  :D  :bash:

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 11, 2018, 19:25:01
Legkozelebb vagy en vagy barki mas irja mar be legyen szives hogy van freebet. Zsinorban masodjara felejtettem el, nem csoda hogy nem csokken az erteke  :D  :bash:

van free bet?  :o

Én nem kaptam semmit.. Előző BL fordulóra kaptam 7500 Ft-ot, az az előttire megint semmit..

Idézetet írta: petercrouch Dátum december 05, 2018, 23:41:32

Amiért annak gondolom:
- bet365-re belépve nem kapok belső üzenetet

Mostanában volt ez az adatvédelmi törvényes dolog, akkor lehetett választani, hogy kéred a dolgokat. Én személy szerint csak az e-mailt hagytam meg, a belső üzenet engem mindig is zavart, úgyhogy azt kikapcsoltam, azóta a hűségbónusz meg az inplay ajánlatok kizárólag e-mailben jönnek. Nyilván ez nem válasz a kérdésedre, de úgy gondolom, hogy az idézet rész nem feltétlenül az átverés vonalat erősíti.


Idézetet írta: alexthebest Dátum december 11, 2018, 19:41:15
En kaptam.

ráadásul az előző fordulóban sikeresen átaludtam a meccset, így hiába tettem feljogosító fogadást, ki sem használtam a bónuszt.. Meg azóta kb le is nulláztam a számlámat náluk, érdekes lenne, ha pont most szórtak volna ki, a 7500-as kategóriából a 0-ra..
Tettem is egy fogadást a Napoli meccsre, nem kaptam semmit érte, szóval nem csak az email maradt el..

Na mindegy.

Sziasztokegy kérdésem lenne!többször nyertem a beten nagyobb összeget és sajnos lekorlátozták a számlám.kombit nem is tudok játszani azt irja max tét 0.00.volt ilyen valakinek?

Idézetet írta: csosza77 Dátum december 21, 2018, 21:27:02
Sziasztokegy kérdésem lenne!többször nyertem a beten nagyobb összeget és sajnos lekorlátozták a számlám.kombit nem is tudok játszani azt irja max tét 0.00.volt ilyen valakinek?
sajnos nem


Ha lekorlátoztak nem tudsz mit csinálni, nem fogják feloldani, keresned kell másik irodát. Kötésben mennyi lehet a max. téted?

Vagy kötésben se tudsz fogadni, csak szingliben?

Mondjuk az érthetetlen számomra, hogy kötésben sem enged.

Szasztok. Befizettem 35 dollárt a terembe, kis gamblerkedéssel gyorsan felment 600 dollárra (kb. 1 óra alatt)...
Fogtam, és a pénz magamtól való megvédése érdekében gyorsan ki is kértem mindet (oda-vissza skrill). Ilyenkor szoktak akadékoskodni, vagy ált. milyen gyors a skrilles kifizetés?
Régen játszottam náluk, 8-10 éve néhány száz dollárt kaptak tőlem, az utóbbi időben meg néhány 10-est, de kifizetésem szerintem még sosem volt tőlük. Elvileg azonosítva vagyok.