Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Sziasztok!

Mivel ahogy olvasom sokan nem kapják meg időben a pénzt úgy döntöttem inkább kiveszem kártyával a számláról. A számlám és a kártyám pénzneme is USD. Az ATM-ből forint elszámolást kértem így a Mastercard váltotta nekem a pénzt nem pedig a bank ahol a pénzt vettem fel. Egy az egybe azon az árfolyamon zárolták a pénzem ami meg van adva az Skrill oldalán (221.505). Ehhez mit szóltok?

Az teljesen korrekt. Pont ezért a kis átváltási veszteségért használom a kártyás pénzfelvételt a kiutalás helyett (igaz, VIP tagként nekem ingyenes).

Itt nem volt semmilyen veszteség végül, mert nap végére 221 lett a dollár.  :)

http://www.portfolio.hu/deviza_kotveny/deviza/


Na én próbából ma kértem le (nov 20), elméletileg 22-én délre megjön (Erdély). Processed holnap 18.00-ig kellene jöjjön. Ha igy lesz, akkor 100%, hogy Mo-n a bankszámlaváltás a ludas minden késésért.

A késésekért a bankszámlaváltás a felelős, ez valszeg nem kérdés, viszont azért, hogy egy normális hangvételű levélre, amiben érdeklődöm, hogy ez így marad-e, nem válaszolnak, arra nem látok ésszerű magyarázatot azon kívül, hogy magasról tesznek ránk. De ahogy látom, nem én vagyok az egyetlen,akinek képtelenek 2 sort írni. Akkor viszon' látás!

Megjött a confirmation ma délután.

Eddig a skrilles kifizetés egy belföldi utalás volt, a maga 4 órán belüli pénzmozgásával.
Idő azzal ment el, hogy a skrill jóváhagyta az utalást, majd kommunikált a bankkal, amely "valamikorra" előjegyezte az utalást.

Nemzetközi átutalásnál 5 banki nap alatt kell megjönnie a pénznek, erre szabály van, de ugye akinél a pénzünk van, az nem feltétlenül érdekelt a gyors kifizetésben.  :)

Befizetésről van valakinek friss infója? Hétfőn volt egy utalásom, lassan aktuális lenne, vagy nem?

Ami engem leginkább zavar, hogy teljesen semmi vesznek,ezzel elérték azt hogy ezt a pénzt megkapom és elfelejtem őket örökre inkább kikérem a pénzem közvetlen utalással.
És mivel másfelé működik a dolog csak arra tudok gondolni hogy hoztak egy döntést hogy mi ráérünk. Innentől kezdve már az is nagy szó lesz ha egyáltalán megkapjuk a pénzt egyszer.
Van ezeknek valami felügyeleti szerve?


Megérkezett a processed email.

Lenne egy problémám:

Lejárt a bankkártyám, automatikusan kaptam másikat, és mivel skrillnél törölték az előzőt, ezért ezt az újat szerettem volna regisztrálni (csak a CVC kód más). Nyomtam egy verify-t, de véletlenül otthagytam a pipát a non gamblingnél. Sikerült regisztrálni, de ugye non gambling nem jó, hát nyomtam egy remove-ot, és megprobáltam megint. Most viszont nem engedi a regisztrációt. Amúgy Raiffis Visa kártyáról van szó, egyenesen fogadóirodákhoz tudok tölteni ezzel az újjal is, szóval nem értem miért mondta a nő a skrilltől (most hívtam őket) hogy a probléma nem náluk van, alighanem a bankom nem engedi a szerencsejátékot.

Tipp hogy mit tehetnék?

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 22, 2013, 14:16:58
Lenne egy problémám:

Lejárt a bankkártyám, automatikusan kaptam másikat, és mivel skrillnél törölték az előzőt, ezért ezt az újat szerettem volna regisztrálni (csak a CVC kód más). Nyomtam egy verify-t, de véletlenül otthagytam a pipát a non gamblingnél. Sikerült regisztrálni, de ugye non gambling nem jó, hát nyomtam egy remove-ot, és megprobáltam megint. Most viszont nem engedi a regisztrációt. Amúgy Raiffis Visa kártyáról van szó, egyenesen fogadóirodákhoz tudok tölteni ezzel az újjal is, szóval nem értem miért mondta a nő a skrilltől (most hívtam őket) hogy a probléma nem náluk van, alighanem a bankom nem engedi a szerencsejátékot.

Tipp hogy mit tehetnék?

Próbáltál már az új kártyával is irodához közvetlenül befizetni?
Azért kérdezz rá a Raiffeisennél!

Nekem náluk Master Cardom volt régen, az ment is a sportfogadás oldalakhoz, viszont mikor Axás VISA kártyát regisztráltam a Skrillnél, akkor nem engedte a játékot.
Igaz, hogy ez az Axán múlt, de amikor ezt megpróbáltam kijátszani - és lebuktam - akkor a Skrill arról nyilatkoztatott, hogy tisztában vagyok a VISA (!) non gambling szabályozásával és ilyet nem teszek többet.  :)

Szóval simán lehet, hogy ugyanazon bank különböző kártyái másként viselkednek.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 22, 2013, 14:40:13
Próbáltál már az új kártyával is irodához közvetlenül befizetni?
Azért kérdezz rá a Raiffeisennél!

Nekem náluk Master Cardom volt régen, az ment is a sportfogadás oldalakhoz, viszont mikor Axás VISA kártyát regisztráltam a Skrillnél, akkor nem engedte a játékot.
Igaz, hogy ez az Axán múlt, de amikor ezt megpróbáltam kijátszani - és lebuktam - akkor a Skrill arról nyilatkoztatott, hogy tisztában vagyok a VISA (!) non gambling szabályozásával és ilyet nem teszek többet.  :)

Szóval simán lehet, hogy ugyanazon bank különböző kártyái másként viselkednek.

Előtte is ugyanilyen kártyám volt. Ráadásul már fizettem is be vele próbaképpen bet365höz, és semmi gáz nem volt... Nem értem. Csak olvasom hogy elég sok a probléma mostanában a skrillel, azért vettem elő, és hívtam fel őket.
Van hasonlóan jó netes pénztárca (mint a Moneybookers volt), amivel bárhova pick pack be lehet fizetni?