Póker - SPF Eb Freeroll az Unibeten

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jó napot ! Régóta tag vagyok itt,  mi a feltétele a jelszó hozzáférésnek? Köszönöm

Vajon mekkora véletlen az, hogy czibak65 és Laca85 is 2020. március 28-án regisztrált, amikor pont volt egy SPF által szervezett Freeroll?  ???

Hmmm...,  az ember ha promociot lát amivel esetleg ilyen versenyekhez juthathat akkor regisztrál! Semmi közöm ahhoz hogy a másik felhasználó is akkor regisztrált!
De én egy korrekt kérdést tettem fel,  arra nem kapva választ,  de nem is kell,  miért kell ilyen támadónak lenni? Köszönöm a semmit ,  viszlát !




Nagyon remélem most sikerülni fog.Valahonnan csak beugrik az a jeszó.

Egy év alatt 2-3 hozzászólással vajon mennyire aktív tagjai a közösségnek...  ;D

Remélem a döntő asztalnál nem lesz olyan aki csak a jelszó miatt jár itt, aztán sosem látjuk többé  ;D

Idézetet írta: Bucak77 Dátum június 10, 2021, 17:58:26
Remélem a döntő asztalnál nem lesz olyan aki csak a jelszó miatt jár itt, aztán sosem látjuk többé  ;D
Mondasz valamit. ;)

Sportfogadas.org főoldalon aki be van jelentkezve az kapott értesítést, hogy hol található a jelszó.

Aki nem tudja megnyitni az adott fórumtémát, az sajnos nem vehet részt a ma esti tornán. Köszönjük a megértést.

Idézetet írta: czibak65 Dátum június 10, 2021, 18:53:13
hol lessz látható a jelszó :) ?

Már látható azok számára akik jogosultak a játékra.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 10, 2021, 18:53:48
Már látható azok számára akik jogosultak a játékra.
Én sem látom, pedig régi motoros vagyok


Az mit érez, aki Q3-mal preflop allin megy? Erre mindig kíváncsi voltam.

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 10, 2021, 19:27:27
Az mit érez, aki Q3-mal preflop allin megy? Erre mindig kíváncsi voltam.

Vannak itt cifrábbak is....  ;D

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 10, 2021, 19:27:27
Az mit érez, aki Q3-mal preflop allin megy? Erre mindig kíváncsi voltam.

Kire gondolsz? Rám?  ::)