SPF Nagymenő Pókerverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is bent vagyok. Sok sikert.

Idézetet írta: grof19 Dátum január 07, 2022, 11:51:14Jeleztem jó lesz így.

Igen, persze. Te eddig is benne voltál már a Home Games klubban, így nálad nem volt kérdés, hogy rendben van a nevezésed!  ;)

Jelentkeztem de még nem kaptam meg az 4ngedelyt

Idézetet írta: borsod1984 Dátum január 07, 2022, 16:58:47Jelentkeztem de még nem kaptam meg az 4ngedelyt

Írd le vagy zsivanynak meg az ottani neved, ha nem egyértelmű, és nem fogadták el. Aztán ha megvan, nevezz a versenyre.

Írtam neki de azóta nem olvasta
Most néztem nincs elfogadva még h jelentkeztem
Annyi csak h kerelmezve

Idézetet írta: borsod1984 Dátum január 07, 2022, 19:05:28Írtam neki de azóta nem olvasta
Most néztem nincs elfogadva még h jelentkeztem
Annyi csak h kerelmezve

Ne izgulj. Nyilvan belep majd a verseny elott nehany perccel, akkor el tud fogadni. Legyel online, bejelentkezve 19.57korul es lesz legalabb 3perced regelni ha nincs late reg.

Idézetet írta: borsod1984 Dátum január 07, 2022, 19:05:28Írtam neki de azóta nem olvasta
Most néztem nincs elfogadva még h jelentkeztem
Annyi csak h kerelmezve

Elfogadtam a jelentkezésedet @borsod1984 , csak nem voltam délután gépközelben!  :)

Két, néhány napja beérkező függő jelentkezés van egyébként, de mivel már napok óta kint van, hogy aki csatlakozni szeretne, az valamilyen módon írja meg, hogy ki ő a fórumon, így ezeket nem tudom egyelőre jóváhagyni.

Rwilla és SzélesAttila a két nicknév, akikhez nem tudok fórumprofilt kapcsolni... így ők egyelőre kívül maradnak, hiszen ezek szerint nem a fórumunk aktív tagjai.

15 perc és kezdünk!  ;)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 07, 2022, 19:29:59Két, néhány napja beérkező függő jelentkezés van egyébként, de mivel már napok óta kint van, hogy aki csatlakozni szeretne, az valamilyen módon írja meg, hogy ki ő a fórumon, így ezeket nem tudom egyelőre jóváhagyni.

Rwilla és SzélesAttila a két nicknév, akikhez nem tudok fórumprofilt kapcsolni... így ők egyelőre kívül maradnak, hiszen ezek szerint nem a fórumunk aktív tagjai.

Rwilla az Rwilla, én lennék  :)


Kiírom akkor még kezdés előtt a kifizetési struktúrát. A résztvevők száma alapján egy baráti kis elosztást vázolok a 21.000 Forintos nyereményalap elosztására, így egész sokan pénznyereményben részesülhetnek a nevezők számához képest:

1. hely: 7.000 Ft
2. hely: 4.500 Ft
3. hely: 3.000 Ft
4. hely: 2.000 Ft
5. hely: 1.500 Ft
6. hely: 1.000 Ft
7. hely: 1.000 Ft
8. hely: 500 Ft
9. hely: 500 Ft

Sok sikert és jó játékot, srácok!  :ok:

Good game, köszi a játékot @LuckyBeny! :ok:

Köszi a játékot!

Nekem nem volt pofám nevezni. Egyszer sem szavaztam rád zsivány20, így hanyagoltam. Maradtam a bwin versenyeknél.