SPF Nagymenő Pókerverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Gratulálok a győzelemhez, jó hosszú egy verseny lett ez végül! :beerchug:

IdézetNekem nem volt pofám nevezni. Egyszer sem szavaztam rád zsivány20, így hanyagoltam. Maradtam a bwin versenyeknél.

Jöhettél volna attól!  ;)

Idézetet írta: Latzka Dátum január 07, 2022, 22:50:04Gratulálok a győzelemhez, jó hosszú egy verseny lett ez végül! :beerchug:

Köszi! Hosszú volt a végjáték, az utolsó órában már csak 4-en voltunk kb... és a heads up is volt vagy fél óra.

A heads up hosszú volt (amúgy is idegörlő szerintem), de a struktúra nagyon jó volt, pedig én a hypergyorsakat szeretem, de nem tűnt lassúnak. Grat a győzelemhez, zsivany.

Jó kis verseny volt, köszönöm a szervezést és a lehetőséget !

#36 január 08, 2022, 19:46:47, zsivany20
A versenyre 17-en regisztráltunk végül, és közel 3 órán át küzdöttek a felek. Köszönöm a részvételt és gratulálok minden résztvevőnek! Legyen "nagymenőség", vagy csak mázli, de óriási csatában sikerült végül stílszerűen az első helyen zárnom a nagymenő pókerversenyen...  ;D

A hivatalos végeredmény és a díjazottak listája:



1. @zsivany20 - 7.000 Ft
2. @Latzka  - 4.500 Ft
3. @Rwilla - 3.000 Ft
4. @gigazo - 2.000 Ft
5. @sportbettorpro - 1.500 Ft
6. @kompresszor  - 1.000 Ft
7. @sleve - 1.000 Ft
8. @sipull  - 500 Ft
9. @LFCfanBoti - 500 Ft


Kérem, hogy aki az első 9-ben végzett, írja meg privát üzenetben, hogy hova kéri a nyereményét! Vagy egy Skrill e-mail-t várok, vagy ha valakinek ott jobb, akkor PokerStars felhasználónevet a Player Transfer-hez. @LFCfanBoti sajnos nem volt itt a versenyen, de beregisztrált... és így végig sit out-on ülve becsúszott a fizetős helyekre játék nélkül (9.). Viszont így az 500 Ft nyereményt nem tudom jóváírni neki, ehelyett továbbvisszük a következő verseny nyereményalapjába. Sportbettorpro ugyanis felajánlotta az ő ötödik helyéért járó díját, azaz 1.500 Ft-ot egy következő verseny nyereményalapjába, így már 2.000 Ft van is a következő versenyre első körben, aztán ezt majd még alakítjuk.  :)


És természetesen köszi @TiB a nyereményalap boost-ot!  :ok:





Xaracen Én is a következő versenybe rakatnám, köszi és gratulálok!


Köszönöm szépen a versenyt zsivány20! Jó játék volt attól függetlenül,hogy én estem ki először pedig jó lapok jöttek de nem jött rá semmi. Gratulálok a nyerteseknek!

Köszönöm a versenyt, grat. a győztesnek.  :beerchug:
Köszi @Latzka , akkor te voltál a végzetem :)
Sajnos a QQ nem volt elég az AK ellen, pedig a flop után még jól álltam :) de jó volt és így korán kipottyantam a versenyből.

Időközben @Rwilla -n kívül mindenki nyilatkozott nyeremény ügyben, így aki megírta a Skrill/PokerStars nevét, annál már ott a nyeremény!  :ok:

@Rwilla -nak írtam PÜ-et, hogy hova küldjem, egyelőre nem reagált. Ha péntekig nem kapok választ, akkor a nyereménye bekerül a következő verseny nyereményalapjába! :) Ugyanis többen benthagyták a nyereményüket, alapot adva ezzel egy második körre! Szombatra tehát szervezek egy második versenyt is a pozitív visszajelzéseket követően! Részletek hamarosan! :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 10, 2022, 13:00:07Időközben @Rwilla -n kívül mindenki nyilatkozott nyeremény ügyben, így aki megírta a Skrill/PokerStars nevét, annál már ott a nyeremény!  :ok:

@Rwilla -nak írtam PÜ-et, hogy hova küldjem, egyelőre nem reagált. Ha péntekig nem kapok választ, akkor a nyereménye bekerül a következő verseny nyereményalapjába! :) Ugyanis többen benthagyták a nyereményüket, alapot adva ezzel egy második körre! Szombatra tehát szervezek egy második versenyt is a pozitív visszajelzéseket követően! Részletek hamarosan! :)

Jól hangzik

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 10, 2022, 13:00:07Időközben @Rwilla -n kívül mindenki nyilatkozott nyeremény ügyben, így aki megírta a Skrill/PokerStars nevét, annál már ott a nyeremény!  :ok:

@Rwilla -nak írtam PÜ-et, hogy hova küldjem, egyelőre nem reagált. Ha péntekig nem kapok választ, akkor a nyereménye bekerül a következő verseny nyereményalapjába! :) Ugyanis többen benthagyták a nyereményüket, alapot adva ezzel egy második körre! Szombatra tehát szervezek egy második versenyt is a pozitív visszajelzéseket követően! Részletek hamarosan! :)

Nagyon jó lesz én is benne vagyok számíthatsz rám.  :)