Tenisz Pontverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vegyél részt a Betclic Tenisz Pontversenyén

Fogadj teniszre a Betclicnél, gyűjtsd a pontokat, hogy a ranglista élére kerülj, és szerezd meg a hat nyeremény egyikét. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Náluk van chat, ahol meg tudom érdeklődni, hogy mi a szitu? Mert elvileg kellett volna, hogy kapjak 1.500-ért FreeBet-et (900 pont környékén gyűjtöttem), ehelyett 5 Ft FreeBet-et írtak jóvá...  ;D  ;D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 05, 2019, 02:56:10
Náluk van chat, ahol meg tudom érdeklődni, hogy mi a szitu? Mert elvileg kellett volna, hogy kapjak 1.500-ért FreeBet-et (900 pont környékén gyűjtöttem), ehelyett 5 Ft FreeBet-et írtak jóvá...  ;D  ;D

Ma megjelent a Chat opció is a felületen reggel 9 után.

Megírtam a problémámat, amire ellenőrzés nélkül elkezdett a promó feltételéből idézgetni a csaj, hogy ez meg az így meg úgy működik... Meg, hogy volt void bet-em, amikre nem kaptam pontot, lehet ez a probléma. Mondtam neki, hogy ezzel is tisztában vagyok, illetve a promóció szabályaival is, és tudom, hogy hány pontom volt. De egyébként is vicc, hiszen 5 Ft-ot miért írnának jóvá akkor? Ilyen szintje nem volt a nyereményeknek... 1.500 , majd 3.000 stb stb... de 5 Ft...  ;D
Aztán eljutottunk oda, hogy a csaj totál inkompetens volt, és továbbította valakiknek a sztorit, akik majd e-mail-ben reagálnak. Ez meg is történt, viszonylag gyorsan, ők pedig korrigálták a bónusz összeget, különösebb magyarázkodás nélkül... de legalább javították. Szóval a Chat-től sokat ne várjatok, de legalább tudják a megfelelő helyre irányítani a dolgokat...