1 millió hozzászólás a Sportfogadas.org fórumon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Rwilla Dátum július 01, 2011, 19:33:27Sziasztok, én most regeltem az Unibetre.

Jelenleg a bónuszt forgatgatom... Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy itt hogy működik a kifizetés? A szokványos módon el kell küldeni első alkalommal a lakcímkártyám, illetve a személyim másolatát, majd kérvényezhetem a kifizetést? Kb milyen gyorsan működnek itt a kifizetések?
Előre is köszi a választ!

Ennek is már több, mint 10 éve, úristen  :)

A tippmixen kívüli világ teljesen beszippantott, és persze csábítóak voltak a kezdőbónuszok, akkoriban középsulisként, kereset nélkül elég jó kis plusz volt a büdzsébe az összes akkor elérhető oldal kivégzése (bet-at-home, betclic, bwin, unibet, bet365, betfair ami elsőre beugrik).

Emlékeim szerint teljesen random találtam rá az oldalra, és persze egyből beszippantott, legjobban a gurus játékok fogtak meg, akkoriban külön guru volt vb-re eb-re  :)

Ami miatt visszatérek: az oldal több szempontból is ideragaszt, de férfiasan bevallom az egyik fő indok az, hogy kiváló szelepként szolgál, hogy ne fogadjak mindig élesben nagy összegekkel.

1. Ez volt az első hozzászólásom a regisztrálás után :D A unibet azóta is talpon maradt és a sportfogadás.org legpártfogoltabb irodája :)

Idézetet írta: Titti7 Dátum március 06, 2008, 18:59:46Nekem is azt írták a bónuszra vonatkozó kérdésemre hogy, hol olvastam róla és küldjem el nekik, azt megköszönnék?!

2. Tudatosan kerestem rá a sportfogadás szóra a googleba, mert még neten is új volt és egyből rátok találtam! :)

3. Remek közösség, összetartó erejű, és jó visszanézni is a múltba, hogy mik történtek így együtt velünk az elmúlt 15 évben!

Idézetet írta: grof19 Dátum május 20, 2023, 13:12:241. Sziasztok!

Spotág: Foci

Időpont:2019.07.15.Hétfő 16 óra 45 perc

Esemény: Norvégia U19 - Írország U19

Tipp: több mint (2.5) gól

Odds: 1.95

Iroda: Tippmix

Indoklás: Norvégia U19 válogatottja igen jó formában van hiszen utolsó öt mérkőzéséből három győzelmével ért véget és biztató hiszen utolsó mérkőzés gólzáporos győzelmet ért el!

Írország U19 válogatott pedig zseniálisan játszik és több gólos győzelmet ér el sorozatban!

Ma is esélye van a győzelemre de mivel a Norvég fiatalokat sem szabad lebecsülni ezért inkább a gólokat részesítem előnyben!

2. Statisztikai adatokat kerestem és akkor találtam rá az oldalra és a sokszínűség motivált,hogy regisztráljak az oldalra.

3. Naponta jövök az oldalra mert nagyon jó az oldal és rengetek információt lehet kapni sok mindenkitől és szeretem az oldalt és a tippelőtársaimat.
Köszi.Én is szeretlek téged  :redchug:

Idézetet írta: flamman Dátum december 11, 2006, 16:23:17Sziasztok, egy kérdésem volna a Betfairrel kapcsolatban. Mit jelentenek azok a számok a back-lay oldalakon, dollárértékeket tekintve? Annyi értékben fogadtak már rá, avagy annyiért vehetném én meg az oddsot? Mire lehet ebből következtetni?

Pl. hogyan következtethetek egy meccsnél arra, hogy mire (vagy mi ellen) fogadtak a letöbben vagy legnagyobb összagben? Melyik résznél/oddsnál/stb. kell a legnagyobb értéket látnom ehhez?

Köszi

Talán még az első 30-ba is beférek :)

Tréfás volt az 1. hsz-em, sosem gondoltam volna, hogy épp ez volt.

Nem emlékszem, de tán a neten böngészve leltem rátok, úgy rémlik, előtte az sgforumon volt egy sportfogadási fórum, más releváns alig.

Napi betérő: hírek olvasgatása, tippjátékok és a közösség.

Gratula a fórumnak, csak így tovább!  :redchug:  :ok:  :beerchug:  :)  :great:

2006-tól vagyok onlájn, 2007-ben gugli után találtam meg az org-ot, 2009-ig még keresgéltem, de mivel azóta sem találtam jobbat, beregeltem. Bő egy év múlva már meg is született az alábbi hsz (nem vagyok az a szószátyár típus):

Idézetet írta: bitang Dátum június 23, 2010, 13:32:23Nálam is csúsztak egy kicsit (nem előre).
Azt akarják elhitetni velem, hogy időtúllépéssel dobtam a lapokat. A 100%-os lapjaimat..  :D
Imádom mikor hülyének néznek.  :ok:

Nem emlékszem pontosan mennyit buktam, de így utólag is bekaphatják... ::)
ORG: Segítőkész banda, értelmes emberek( az elmebetegek úgyis kikoptak már..), fogadás nélkül is felüdülés itt lenni ebben az agyhalott világban.(Ha fogadok akkor meg pláne! ) Köszönjük, hogy csináljátok.  :beerchug:



Idézetet írta: gabx Dátum május 22, 2016, 17:32:391.tipp
V. Cepede Royg - S. Lisicki
05. 22. 19:00
S. Lisicki nyer
odds:1,40
iroda: bet365

A regisztráció dátuma:február 18, 2014.Több mint 2 év kellett ,hogy beírjam első rossz tippem .
2. Google-Olyan sportfogadással foglalkozó oldalakat kerestem ahol naplók és tippjátékok is vannak .Még arra is emlékszem,hogy több mint fél évig csak a bukott naplókat olvastam.
3.Nem tudok egyetlen egy dolgot kiemelni,nekem mindenis tetszik.Viszont általatok lettem jobb sortfogadó!!!
Köszi,hogy vagytok!

Idézetet írta: krisi18 Dátum november 06, 2022, 14:02:061. Tipp
Sportág: kézilabda, EB női
Horvátország nők vs Magyarország nők

Tipp: 3 esélyes hendikep további piacok: Horvátország nők +5.0 Hendikep

Odds: 1.22
Bet365

Én nem vagyok régóta itt, egyik barátomtól hallottam az oldalról, de nagyon örülök hogy van itthon is ilyen közösség és vannak mindenféle jó és ötletes sportfogadási játékok/kihívások! Remélem még sokáig itt lesztek, így tovább!  ;)


2907
Sportfogadás naplók archívuma / Sound néhány megérzése
január 29, 2009, 12:17:32
Kedves Sportfogadófüggők!!!
Elérkezettnek látom, hogy naplót vezessek a megérzéseimről. A mai, két kézi meccs:
Svéd-Szerb 1-es 1.4 -es szorzóért   :ok:

Szerintem a szerb mentalításban benne van, hogy nagyobb tét híján nem teszik oda magukat...

Magyar-Német X 9.0 -es szorzóért  :noway:

Vagy nagyon szoros döntetlen közeli meccseket játszottunk eddig, vagy sanszunk sem volt a győzelemre. Ez a torna megint nem a Németek sikereiről szól. A szakemberek azt mondják, hogy a legmegviseltebb együttes szerintük a német a futó vb-n. De ők is szoros meccseket tolnak. remélem a hosszabításban nyerünk.


Szerintem a googleban bukkantam rá az oldalra, mikor rájöttem, hogy kellene valahonnan tanulni is valamit......

Azért járok naponta az oldalra, hogy a fogadóvilág híreit, eseményeit kövessem, játsszak, vagy gurut írjak, illetve adatokat gyűjtsek, amelyeket feldolgozhassak.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum augusztus 19, 2013, 13:30:16Kitöltve!

2013 augusztus 9-én regeltem, majd ezután bő fél órával az első hsz-om is megvolt ... egy Sportfogadás kérdőív kitöltését erősítettem meg :D.
Regisztrációm előtt sokáig csak olvasó üzemmódban voltam az oldalon, de megtetszettek a tippjátékok és részt szerettem volna én is venni! Akkortájt egy ideje már Londonba éltem, jártam fogadó shopokban, de valamiért inkább az online közösség felé nyitottam - és már akkor is itt volt a magyar nyelven elérhető legnagyobb közösség. A majd 10 év alatti legnagyobb élményem az volt, amikor pár éve volt szerencsém a tenisz versenyen élőben is találkozni fórumtársakkal! Sajnos a mostani tenisz időpont nem volt megfelelő, de remélem a jövőben tudok majd ismét csatlakozni!
Az oldalra mostanában ismét naponta visszajárok, főleg a tippjátékok miatt, de szeretem a cikkeket is olvasni: a magyar focin kívül a kedvenceim a kerékpár, a futás, a nem-sportos fogadások, a sportfogadás elmélet/pszichológia/stratégiai írások.

Sziasztok! Egy háztartásból (1 ip-ről) 2 account megengedett? 2 különböző személy és csak sportfogadáshoz, nem pókerhez. Az unibet elvileg megengedi, a bet felhasználási feltételei közt nem találtam erre kielégítő választ
9 évvel ezelőtt, ez volt az első hsz- em😅
Ha jól emlékszem Google-ben a sportfogadás szóra kerestem rá, így kötöttem ki itt.
Kezdetben "tanulás" jelleggel jártam vissza rendszeresen, most már leginkább a különféle tippjátékok miatt

1.
Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 25, 2008, 07:54:46Sziasztok! Új felhasználóként Üdvözlök minden játékostársat!
Egy apró kérdésem lenne a toto játékkal kapcsolatban, mégpedig, hogy új tagként részt vehetek-e a játékban, és ha igen, akkor a kijelölt 2x2 játéknap előtti napon kerül fel az aktuális lista, vagy az első játéknapokon?

Előre is köszönöm a segítséget, és sok sikert Kívánok mindannyiotoknak!

Üdv, Gábor

Utána még volt 600 újabb apró kérdés. :D

2. Biztos, hogy böngészés közben akadtam az oldalra, de míg Serie B volt, addig nem mertem regisztrálni oda, ahol Milan a góré, szóval kivártam.

3. X évente ingyen áfonya.  ;D  :-*

1. Én így nyitottam 2008. márciusában:

Sziasztok!
Akkor én is belépek az aktiv tippelők táborába. Mai szelvényem kis indoklással:

1. Besiktas-Galatasaray    1    o: 2,39      ez a tipp megérzésen alapul
2. SportingCP-Benfica        1    o:2,32      Fehér Miki halála óta nagyon tisztelem a Benficát, de ezt a meccset most bebukják. Szerintem UEFA-ra tartalékolnak majd. Sportingnak fontosabbnak tűnik a győzelem.
3. Thun-Basel                      2    o:1,53        UEFA kupa eluszott a Baselnak nincs miért tartalékolni.
4. Betis-Murcia                    1    o:1,72        Murcia-nak nagyon erős az első osztály. A szebb napokat látott Betisnek az ilyen meccsekkel lehet elérni a biztos benntmaradást.
5. St.-Etienne-Nice              1    o:1,94        Helycserés meccs lehet, ha nyernek otthon francia kedvenceim.

Magyar tipp-mixen lett feladva 4/5-be szelvényenként 200 HUF-t. Várható nyeremény: 14.735,- HUF.
Sok szerencsét! Remélem jó tippeket adtam.


Furcsa fintora a sorsnak, hogy ma is van egy Sporting-Benfica és játszik a Basel, a Betis, a Nice és a Besiktas is.  :)

2., Munkatársam ajánlotta.

3., Ha én nem lennék itt naponta az nagyon nagy baj lenne, ezért itt vagyok.  ;D Remélem még hosszú ideig!  ;) 

1. Egy szupervasarnapi tippjatekba kuldtem be egy remek tippsort elsore... ;D

2. @hubika88 regota mondogatta nekem meg a napitutis idokben, hogy jo hely ez itt... Egy darabig nem lattam at rendesen az oldalt, meg nem is foglalkoztam vele igazan, de utana csak belelendultem.

3. Manapsag ritkabban jarok mar, elegge lecsokkent az erdeklodesem a fogadas iranyaba, igy jelenletem csokkent itt. Garrosra terveztem visszaterni, guruban lehet irok is neha, de nezni nem fogom egyertelmu okok miatt...

Idézetet írta: Coutinho Dátum május 20, 2023, 14:17:451.
Foci fogadások / Re:III. félidő
szeptember 01, 2014, 17:01:41

"A MU már Falcao-t is megszerezte. Vajon ő lesz a megoldás?
Túl nagyok az elvárások a csapattól, de ez meg is érthető. Rengeteg játékos érkezett nem kevés pénzért.
Amúgy ott látszik, hogy milyen irreális pénzeket adnak egy játékosért, hogy Di Maria egyedül "többet ért" mint a Burnley kerete, mégis leradírozták a pályáról. Nagyon a pénz irányába ment a foci."

2. Amikor rátaláltam az oldalra, FB-n egy "tippadó" oldalt csináltam és elemzéseket írtam, kerestem egy platformot, ahol még inkább gyakorolthatom ezt.

3. Tippek, ingyenes játékok, főoldali elemzések.

Valójában reklámozni jöttél?

(viccként kezeld  :)  )

Idézetet írta: bitang Dátum május 20, 2023, 18:15:382006-tól vagyok onlájn, 2007-ben gugli után találtam meg az org-ot, 2009-ig még keresgéltem, de mivel azóta sem találtam jobbat, beregeltem. Bő egy év múlva már meg is született az alábbi hsz (nem vagyok az a szószátyár típus):

Nem emlékszem pontosan mennyit buktam, de így utólag is bekaphatják... ::)
ORG: Segítőkész banda, értelmes emberek( az elmebetegek úgyis kikoptak már..), fogadás nélkül is felüdülés itt lenni ebben az agyhalott világban.(Ha fogadok akkor meg pláne! ) Köszönjük, hogy csináljátok.  :beerchug:

És még így is összejött az ezer fölötti hozzászólás (ez több, mint 0,1%-a az összesnek). Gratula.  ;)