Premier League 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Karola Dátum július 18, 2022, 14:45:21

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: július 18., 14:00CET


Az Arsenal oddsa jelentősen csökkent, jelenleg 26,00. :)

Haaland 2 gól első PL-meccsen  :beerchug:

Megjött a srác 8)



Újabb edzői karriert küld a szeméttelepre az United.

Félidő 4:0, 351-es szorzón......

Bf-en már csak 150-es a szorzó, hogy kiesnek. (Jövő héten meg jön a pool..)


Idézetet írta: bitang Dátum augusztus 13, 2022, 19:19:58Bf-en már csak 150-es a szorzó, hogy kiesnek. (Jövő héten meg jön a pool..)


Bet365-ön 26-os csak, épp most gondoltam rá, hogy ránézek, mi a kiesés szorzója. Én is ilyen 101.00-re gondoltam, ehhez képest a 36 elég karcsú  :D  Viszont ezek szerint a bukik is komolyan elgondolkodtak rajta.
Amúgy nagy edző ez a gyerek, de a leghülyébb senkiházi is tudja, szerintem még Urbán Flóri vagy Horváth Feci is, hogy egy csapatba nem fér be két irányító. Vagy befér, de akkor ez a vége! Ez olyan, mintha egy autóban két kormány lenne. Hát hülye ez? Döntsön, vagy Eriksen vagy Fernandes. Lehet őket tologatni jobbra balra, de akkor az nettó emberhátrány. Ők ketten nem férnek meg a pályán, és ha ezt én látom, ő meg nem, akkor a világ nem működik jól.Nem vagyok nagyon nagy 'pool fan, számomra semleges csapat, de nagyon szurkolok, hogy lőjön egy ötöst majd a Unitednek :D Igazából szerintem csak rajtuk múlik majd, mennyire akarják megsemmisíteni a Unitedet

Fun fact :o

Jadon Sanchonak több managere volt Man. Unitednél (4), mint amennyi gólja van a Premier Leagueben (3)

Bournemouth - Arsenal (szombat, augusztus 20., 18:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Gabriel Jesus szerzi az első gólt 5.00

Gabriel Jesus legalább 2 gólt szerez  8.25

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Newcastle United - Manchester City (vasárnap, augusztus 21., 17:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten
 
Kevin De Bruyne gólt szerez & gólpasszt ad  8.25

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón



Newcastle - Manchester City: Gazdagok találkozása

Több pénz van a háttérben hazai oldalon, de a vendégek járnék előrébb. Olvasd tovább



Aki hozzám hasonlóan nem látta, annak itt egy 10 perces összefoglaló a kiváló találkozót hozó Oil Classico-ról ;D

Saint-Maximin játéka, labdavezetése engem mindig elkápráztat, de élményy még Trippier szabadrúgásgólja vagy De Bruyne hihetetlen laza gólpassza :ok: