Betfair software

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Korrekt a 3 hónapos ár, bár a teljes verzió lehetne nem limitált ideig megvehető is épp most utaltam ki egy kis pénzt és nincs kedvem egyben elbaszni 120 fontot (de nyilván muszáj lesz előfizetésből 18 hónap után már csak ráfizetnek)

Pont most olvastam én is a  mai bejelentést. Jó sokáig volt ingyenes, gondoltam, hogy egyszer úgyis fizetős lesz...

#137 április 30, 2012, 19:24:23, Alkimista87
A Bet Angel Basic-on nem lehet alkalmazni a Green funkciót? Próbáltam két alkalommal is, sikertelenül. Mindkétszer át kellett mennem a Geeksbe leosztani. Emiatt a pár perc késedelem miatt a Gréta meccsen már csak kedvezőtlenebbül tudtam megtenni. Volna egy másik kérdésem is: a one-click interfészen nincs is mód arra, hogy oddsot adjak meg? Ha mindkét kérdésemre nem választ kapok, komolyan el kell gondolkodnom a jövőben használni kívánt szoftveren. A Toy-ért még adnék is pénzt, de annyira furcsa nekem az egész felület, az Angel meg tényleg drága, szóval szoftver téren is még keresem a megfelelőt. Köszi, aki tud segíteni!

Üdv.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum április 30, 2012, 19:09:38
A Bet Angel Basic-on nem lehet alkalmazni a Green funkciót? Próbáltam két alkalommal is, sikertelenül. Mindkétszer át kellett mennem a Geeksbe leosztani. Emiatt a pár perc késedelem miatt a Gréta meccsen már csak kedvezőtlenebbül tudtam megtenni. Volna egy másik kérdésem is:  a one-click interfészen nincs is mód arra, hogy oddsot adjak meg? Ha mindkét kérdésemre nem választ kapok, komolyan el kell gondolkodnom a jövőben használni kívánt szoftveren. A Toy-ért még adnék is pénzt, de annyira furcsa nekem az egész felület, az Angel meg tényleg drága, szóval szoftver téren is még keresem a megfelelőt. Köszi, aki tud segíteni!

Üdv.

A JetBet is ingyenes: http://jetbet.co.uk/
A Premium programjuk 5 font/hó, de nem tudom mit takar a sima program.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum április 30, 2012, 19:09:38
A Bet Angel Basic-on nem lehet alkalmazni a Green funkciót? Próbáltam két alkalommal is, sikertelenül. Mindkétszer át kellett mennem a Geeksbe leosztani. Emiatt a pár perc késedelem miatt a Gréta meccsen már csak kedvezőtlenebbül tudtam megtenni. Volna egy másik kérdésem is: a one-click interfészen nincs is mód arra, hogy oddsot adjak meg? Ha mindkét kérdésemre nem választ kapok, komolyan el kell gondolkodnom a jövőben használni kívánt szoftveren. A Toy-ért még adnék is pénzt, de annyira furcsa nekem az egész felület, az Angel meg tényleg drága, szóval szoftver téren is még keresem a megfelelőt. Köszi, aki tud segíteni!

Üdv.

1. A Basic-ben is van greening
2. Van egy manual odds oszlop ahol meg lehet adni.

Idézetet írta: Argor Heraeus Dátum április 30, 2012, 19:20:13
A JetBet is ingyenes: http://jetbet.co.uk/
A Premium programjuk 5 font/hó, de nem tudom mit takar a sima program.

Megnéztem, az ingyenes változat 50 fogadás megtételét engedélyezi havonta, így inkább csak kipróbálásra használható. Előfizetésbe a havidíja 12 font, negyedévesbe 25, éves díja pedig 60 angol font. Olvastam az 5 fontot is, az, ha jól értettem, a reklám mentességre vonatkozik, de ott is jön azzal, hogy akkor korlátlan számú fogadást köthetünk, szóval nem teljesen tiszta a kép. Amikor lesz időm, lehet letöltöm, köszi a linket!

Idézetet írta: actworld Dátum április 30, 2012, 20:38:42
1. A Basic-ben is van greening
2. Van egy manual odds oszlop ahol meg lehet adni.

A Greening-nél csak annyi a teendőm, hogy kipipálom? Nem teljesen értem. Úgy próbáltam, hogy kipipáltam, utána belekattintottam az egyik összegbe. A képernyő alján kiírta, hogy Greening up, de a játékosok neve alatt az összegek nem változtak.

Akárhogy is szeretném, ezt a manual odds oszlopot nem találom. Manual bet fül az van, de az meg nem használható az ingyenes verzió keretében.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 01, 2012, 10:15:12
Megnéztem, az ingyenes változat 50 fogadás megtételét engedélyezi havonta, így inkább csak kipróbálásra használható. Előfizetésbe a havidíja 12 font, negyedévesbe 25, éves díja pedig 60 angol font. Olvastam az 5 fontot is, az, ha jól értettem, a reklám mentességre vonatkozik, de ott is jön azzal, hogy akkor korlátlan számú fogadást köthetünk, szóval nem teljesen tiszta a kép. Amikor lesz időm, lehet letöltöm, köszi a linket!

A Greening-nél csak annyi a teendőm, hogy kipipálom? Nem teljesen értem. Úgy próbáltam, hogy kipipáltam, utána belekattintottam az egyik összegbe. A képernyő alján kiírta, hogy Greening up, de a játékosok neve alatt az összegek nem változtak.

Akárhogy is szeretném, ezt a manual odds oszlopot nem találom. Manual bet fül az van, de az meg nem használható az ingyenes verzió keretében.

Igen, kipipálod és kattintassz a zöld összegre. Ha nincs a Basic-ben manual bet fül akkor valószínű nem lehet. Ladder opció van? Mert akkor ott beteheted a kért oddsra a pénzed.

Idézetet írta: actworld Dátum május 01, 2012, 13:31:56
Igen, kipipálod és kattintassz a zöld összegre. Ha nincs a Basic-ben manual bet fül akkor valószínű nem lehet. Ladder opció van? Mert akkor ott beteheted a kért oddsra a pénzed.

Ladder sincs, egyedül csak a one-click elérhető, hogy a greening működik-e vagy sem, azt nem tudom megválaszolni, mert hiába pipáltam ki, majd kattintottam bele a pipa alatti bármely összegbe (mint ahogy a Geeks-nél kell), nem osztotta le. Jó lenne, ha valaki meg tudná erősíteni vagy cáfolni,  mert jelenleg ugrálok át a Geeks-be leosztani, ami elég béna módszer. Angelbe jobban bejön a one-click, mint a Geeksnél a Grid, ezért itt vagyok.

Bet Angel videókat nézegettem, főleg a scalping érdekelne. Használja ezt valaki? A videókon túl egyszerűnek néz ki.

Idézetet írta: liticarb Dátum május 01, 2012, 15:44:41
Bet Angel videókat nézegettem, főleg a scalping érdekelne. Használja ezt valaki? A videókon túl egyszerűnek néz ki.

Ha vágod a liveshow oddsokat, meg tudsz állapítani sávokat, biztonsággal tudsz bennük mozogni akkor nyert ügyed van. Komplex dolog, ne higgy a szemfényvesztő videóknak ;-)

Idézetet írta: actworld Dátum május 01, 2012, 16:07:13
Ha vágod a liveshow oddsokat, meg tudsz állapítani sávokat, biztonsággal tudsz bennük mozogni akkor nyert ügyed van. Komplex dolog, ne higgy a szemfényvesztő videóknak ;-)

Pont ezért kérdeztem, mert a videók túl egyszerűek ahhoz, hogy igaz legyen...

Ma megvettem 1 évre a FairBot nevű programot.Sajnos erről a fórumban nem sokat írtatok.Nem tudom miért,de nem mindig a valós adatokat mutatja.Pedig beállítottam ,hogy 0,2secenként frissítsen.A betfair oldalán jobb oddszok vannak mindig.Ha valaki tudna segíteni beállítani a FairBot-ot ,akkor azt megköszönném!

Idézetet írta: Eich86 Dátum május 28, 2012, 12:27:49
Ma megvettem 1 évre a FairBot nevű programot.Sajnos erről a fórumban nem sokat írtatok.Nem tudom miért,de nem mindig a valós adatokat mutatja.Pedig beállítottam ,hogy 0,2secenként frissítsen.A betfair oldalán jobb oddszok vannak mindig.Ha valaki tudna segíteni beállítani a FairBot-ot ,akkor azt megköszönném!

Lehet mellényúltál a választással, a FairBot-tal kevés ember dolgozik. De az, hogy a Betfair oldalán "jobb oddsok vannak" az még nem jelenti azt, hogy nem a valós állapotot mutatja. A 0,2-sec-es frissítés az ha átszámoljuk akkor 5 data request/sec, a limit ugye 20, én 15-öst használok szóval veheted alacsonyabbra nyugodtan.

Betbotpro programot használja valaki?

Más. ha jól tudom, akkor ha a lay book % 100% felett van akkor lehet tenni minden eseményre úgy hogy tuti legyen a nyereség. A Betangel-ben hol van ilyen funkció?

Idézetet írta: liticarb Dátum július 01, 2012, 17:19:53
Betbotpro programot használja valaki?

Más. ha jól tudom, akkor ha a lay book % 100% felett van akkor lehet tenni minden eseményre úgy hogy tuti legyen a nyereség. A Betangel-ben hol van ilyen funkció?

A Dutching fülben