Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Carpeks Dátum augusztus 05, 2022, 21:21:37Nekem nem, helyette olyan promó jött, hogy fogadjak 4x minimum 1500 forintért 1,50 felett és kapok 1500 ft freebetet meg 10 pörit

És te rájöttél, hol lehet a 10 pörgetést lejátszani?

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 06, 2022, 21:30:40És te rájöttél, hol lehet a 10 pörgetést lejátszani?

Még nincs meg a 4 fogadásom, úgyhogy passz. Neked megvolt 4 focira és jelentkeztél is a promóra?

Idézetet írta: Carpeks Dátum augusztus 06, 2022, 21:35:30Még nincs meg a 4 fogadásom, úgyhogy passz. Neked megvolt 4 focira és jelentkeztél is a promóra?

Aha, 1500 freebetet meg is kaptam, de a 10 ingyen pöriről semmit nem ír.

Idézetet írta: Szigo Dátum augusztus 06, 2022, 21:49:42Aha, 1500 freebetet meg is kaptam, de a 10 ingyen pöriről semmit nem ír.

Hát akkor nem tudom. Nem jön elő semmilyen játéknál? Majd írok, hogy engem megtaláltak-e a pörik.

Ott kell lennie a promoknal

Egyebkent a book of bwin. En ejjel egybol megkaptam.

#2495 augusztus 06, 2022, 22:32:28, Carpeks
Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 06, 2022, 22:26:34Ott kell lennie a promoknal

Egyebkent a book of bwin. En ejjel egybol megkaptam.

Nem az volt az, amelyik Magyarországról nem elérhető?

szerk: most nézem, hogy megy nálam is. Akkor biztos összekevertem valamivel.

Az a book of dead.

Ez mukodik.

Valóban a Book of bwinen volt a 10 pöri. 195 Ft-ot hozott, amiből a megforgatás után nem maradt semmi  ;D

A megforgatas nem olyan mint mashol. A megforgataskor keletkezett profit azonnal valodi penz es fogadhato.

Pl ha nyersz 200ftot, felteszed a pirosra es lesz 400ad akkor a 200profit eljatszhato barmire.

En igy ketszer is felvittem 2000 2500ig rouletten es fogadtam belole.

Köszi, megtaláltam én is. Nekem adott 615 ft-ot, amit megforgatva lett 6000 ft, mert beadott valami nagy nyereményt, plusz a freebet MTK overre ment, sajnos a max csak 3,5 volt prefogadás.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 07, 2022, 18:16:47A megforgatas nem olyan mint mashol. A megforgataskor keletkezett profit azonnal valodi penz es fogadhato.

Pl ha nyersz 200ftot, felteszed a pirosra es lesz 400ad akkor a 200profit eljatszhato barmire.

En igy ketszer is felvittem 2000 2500ig rouletten es fogadtam belole.

Tudom, hogy elég egyszer megforgatni, de általában ugyanazon kell, amire a pöriket kaptad, úgyhogy most is reflexből ezen forgattam, ott meg elpörgött nyeremény nélkül.

Nem kell ugyanazon.

Banki átutalással mennyi a kifizetési idő?

Idézetet írta: Superhero Dátum augusztus 09, 2022, 21:44:57Banki átutalással mennyi a kifizetési idő?
Nekem egy nap. A 9:00-ig leadott kifizetés, másnap legkésőbb 12:00-ig (de inkább előbb) meg jön. De ez akár személyenként/bankonként is változó lehet.

Szerezz 1500 forintos ingyenes fogadást egy multi szelvénnyel.

Építs a bwin fogadóirodánál egy multi szelvényt legalább három labdarúgó mérkőzéssel (min. 3.00 összszorzóval), és függetlenül a fogadás kimenetelétől 1500 forintos ingyenes fogadásban részesülhetsz.
Az ajánlat 2022. augusztus 12. és 14. között érvényes.

Így működik:
  • Regisztrálj a bwinre!
  • Jelentkezz a promócióra.
  • Tegyél meg egy 3000 forintos multi fogadást 2022. augusztus 12. és 14. között amely legalább három focimérkőzést tartalmaz (min. összszorzó 3.00).
  • Szerezd meg az 1500 forintos ingyenes fogadást.
  • Minden ingyenes fogadás 2 napig érvényes, és bármely sporteseményre felhasználható.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek
Egyedi Promóciós Részvételi Feltételek
  • Ez a promóció csak azokra a kiválasztott Ügyfelekre érvényes, akik közvetlenül emailen kapják meg ezt az ajánlatot a promóció szervezőjétől, vagy akiknek ez megjelent a promóciót szervező webhelyén.
  • Ez a promóció 2022.08.12. 00:00 CEST órától 2022.08.14. 23:59 CEST óráig érvényes (a "Promóciós időszak").
  • A promócióban történő részvétellel a játékosok elfogadják a jelen Egyedi Promóciós Részvételi Feltételeket, valamint az Általános Részvételi Feltételeket.

Működés
A promócióban történő részvételhez a játékosnak Jogosult Fogadást (lásd alább) kell tennie a Promóciós Időszak során.
A Jogosult fogadás olyan fogadás, amely megfelel az alábbi követelményeknek:
  • Jelentkezett a promócióba. Ebben a promócióban csak a jelentkezés utáni fogadásokat vesszük figyelembe.
  • Tegyen fogadást 3 000 Ft értékben multi fogadást rakva bármelyik sport piacra, legalább 3 választással
  • Min. összesített szorzó 3.00
  • Érvénytelen fogadások nem számítanak bele ebbe az ajánlatba.
  • Olyan fogadások, melyek során a Cash Out funkciót alkalmazzák, nem számítanak bele ebbe az ajánlatba.
  • Összetett fogadások nem számítanak bele ebbe az ajánlatba.
  • Olyan fogadások, melyek Ingyenes Fogadás, Szorzó Emelő token, Backup fogadás token vagy bónuszpénz használatával kerülnek elhelyezésre, nem számítanak bele ebbe az ajánlatba (a "Jogosult fogadás").
Ha egy ügyfél legalább egy Jogosult Fogadást tesz a promóciós időszak alatt, 1500 Ft értékű Ingyenes Fogadást írunk jóvá, miután a kvalifikációs fogadást elhelyezték.

Ingyenes Fogadás Részvételi Feltételek
  • Az Ingyenes Fogadás a jelen Általános Részvételi Feltételek és a promóció "Működés" részének megfelelően kerül jóváírásra a játékos számláján.
  • Az Ingyenes Fogadások a kvalifikációs feltételek teljesítését követően azonnal jóváírásra kerülnek,
  • Az Ingyenes Fogadás a jóváírástól számított 3 napon belül felhasználható bármely sport piacon..
  • Ha egy játékos fogadást tesz meg az Ingyenes Fogadás használatával, és ez a fogadás nyer, úgy az Ingyenes Fogadásból származó nettó nyereményt írjuk jóvá a játékos számláján.

Általános
  • Amennyiben a játékos számla pénzneme nem egyezik meg az ajánlat pénznemével, úgy a meghatározott összegek átváltásra kerülnek az Ön pénznemére. A következő átváltási szabályok érvényesek: 1 EUR = 1 USD = 1 GBP = 2 BGN = 300 HUF = 4 RON.
  • A promóciót szervező fenntartja magának a jogot, hogy az ajánlatot előzetes értesítés nélkül bármikor módosítsa vagy visszavonja.
  • A promóciót szervező bármely döntése az ajánlattal kapcsolatosan végleges és kötelező érvényű.