Infós tippek by hillandkimi

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#480 január 30, 2020, 16:57:19, hillandkimi
Infós angol:

Bolton vs. Bristol Rovers Tipp: V odds: 2,80 office: bet365  1:1 :noway:

A Bolton-t nem csak anyagi gondok gyötrik, hanem a mai meccs előtt három  játékos lesérült, míg jó páran influenzásak, mivel a vendég csapat nincs top formában, ezért inkább élőben ajánlom be ezt a meccset.

Spanyol kupa:

Barcelona vs. Leganes Tipp: 1 félidő X2 Odds: 2,20

#482 február 02, 2020, 20:25:31, hillandkimi
A Hertha meccsre ezt néztem ki: BTTS igen Odds: 1,72 office: bet365

Jön az elszámolás : Nincs benne promo, link semmi, csak a száraz igazság!
Nehéz volt a január, de újoncként ebben a műfajban rosszabbra számítottam...

#484 február 05, 2020, 09:00:24, hillandkimi
Schalke vs Hertha, meglepetés szagú: Továbbjut Hertha Odds: 2,60 3:2

#485 február 05, 2020, 09:00:06, hillandkimi
Ezúttal egy brazil infós:

BRAZÍLIA
Campeonato Pernambucano 23:15


Sport Recife vs. Retro Tipp: 2,5 gól alatt Odds: 2,07 1:1
:great:

A hazai csapat 48 óra múlva ismét tét meccset játszik, ezért Guto Ferreira rotálni fogja a kezdőjét, valószínűleg az alapcsapatból többen pihenni fognak, így az under egész pofás kis oddson fogadható.

Megelőzve a bukikat:

Angol Premier liga:

City vs West Ham Tipp: (+3.0 AH) V Odds: 1,72 Office:unibet

Utálok azon aggódni, hogy az esélyes csapat mikor töri fel a nálánál jóval szerényebb képességű ellenfél védelmét. Szerintem a West Ham is beparkolja a buszt a 16 osa elé, aztán arra rúgják a védői a labdát amerre állnak... Ezért ez a hendikep határ számomra nagyon megfelelő. Nem hinném, hogy a City most olyan állapotban van, hogy bárkit is megszórjon, ja és mikor szoktak meglepik lenni, pont az ilyen "tuti" H-s mérkőzéseken. Maximum 2 gólos hazai siker várható, ez a jobbik a eset, a rosszabbik verzió a mixesek számára, ha még a 80. percben 0:0 -t jelez a bet :)

#487 február 08, 2020, 15:51:09, hillandkimi
Tunéziai infós:

Etoile Sahel vs. Chebba Tipp: 2,5 gól alatt Odds: 1,67 Office: bet365 Kezdés:14:00 2020.02.08 0:0

Pénzügyi válságba került a Sahel együttese, a játékosok bojkottálták az edzést, a szurkolók pedig tüntettek a csapat gyenge eredményei miatt. Mindenesetre nem ugrok már be, az ilyen híreknek, mert oké nincs pénz, de utána olvasva a dolgoknak, megtudtam, hogy a Sahel játékosok ígéretet kaptak a bérük rendezésére. Ez a Chebba újonc, tehát nem hinném, hogy meglepetést tudna okozni. Az under viszont tetszett 1,67 ért, mert ha szenvedés lesz a meccs, akkor az 1:0, 0:0, 2:0 még mindig tökéletes végeredmény számomra, de ugyanígy belefér a meglepi 1:1, 0:1 is :)

Amikor olyan napod van , hogy a hendikeppel bebiztosított csapatodról azt gondolod , hogy a beton védelmével lehozta a meccset, aaa ja.. aztán látod, hogy vezetnek, kezded nyeregben érezni magad, hogy fogtál egy nagy oddsot, aztán két perc múlva 2:1 ... Úgy, hogy a csapatod öngólt rúg...

Na tegnap kianyáztam magam, ma tiszta fejjel próbálok a nagy oddsokra menni, ha már kicsik szart sem érnek.


Amiens vs Monaco H Odds: 3,90 Office: bet 365

Szerencsétlen ez a Monaco, pont az ilyen jellegű meccseket nem tudja behúzni. Láttam az Angers elleni valamit, ahol a vendégek kapusa gondolta, hogy sokat állt a ketrecében, ezért kinéz a kapujából, hát nem épp akkor pottyant Jovetic fejére a labda, onnét pedig be az Angers kapujába... aztán itt vége is volt a történetnek, mert helyzet  Monaco részről nem nagyon volt, míg az Angers kihagyott mindent---

#491 február 08, 2020, 21:21:47, hillandkimi
Bundesliga:

Leverkusen vs Dortmund Tipp: G/G H Odfds: 4,00 Office: bet365 4:3

A mérkőzés esélyese az EON... de lehet megint hátul elmegy az áram, és rövidzárlat lesz a védelemben. Can lehet kezd, de ő nincs játékban, szóval a német hiba faktor.. Szembe menve mindennel hazai sikert várok-.

#492 február 08, 2020, 17:04:59, hillandkimi
barátságos meccs:

Moszkva vs Odd Időpont: 16:00  Félidő V Odds: 5,00 Office:bet365 3:1

Egy kis aprót megér, a Moszkva holnap a Zenittel játszik, ezért az Odd elleni csapat a tartalék és ifi vegyesből áll.

Idézetet írta: hillandkimi Dátum február 08, 2020, 11:22:06
Bundesliga:

Leverkusen vs Dortmund Tipp: G/G H Odfds: 4,00 Office: bet365 4:3

A mérkőzés esélyese az EON... de lehet megint hátul elmegy az áram, és rövidzárlat lesz a védelemben. Can lehet kezd, de ő nincs játékban, szóval a német hiba faktor.. Szembe menve mindennel hazai sikert várok-.


Néha megéri :)

Idézetet írta: hillandkimi Dátum február 08, 2020, 10:43:35
Amiens vs Monaco H Odds: 3,90 Office: bet 365

Szerencsétlen ez a Monaco, pont az ilyen jellegű meccseket nem tudja behúzni. Láttam az Angers elleni valamit, ahol a vendégek kapusa gondolta, hogy sokat állt a ketrecében, ezért kinéz a kapujából, hát nem épp akkor pottyant Jovetic fejére a labda, onnét pedig be az Angers kapujába... aztán itt vége is volt a történetnek, mert helyzet  Monaco részről nem nagyon volt, míg az Angers kihagyott mindent---



Ellen példa, mikor 1:0 a 85. percig, erre a Monaco, ez a csicska lángos csapat 2 perc alatt fordít... 1:2