1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Szabad9595 Dátum július 26, 2018, 08:59:44
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy közel 6.000€ menne fel 1XBET-re és majd 9000€ lenne a nyeremény (ha bejön). Így BET365-ről átnyerném az ott beragadt pénzem. Kérdésem, hogy ekkora nyeremény kifizetéssel van valakinek tapasztalata? Simán kiutalják Neteller-re, úgyis hogy eddig csak buktam itt, kifizetésem nem volt?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

A bet365 klasszisokkal megbízhatóbb iroda, mint az 1xbet, nem tudom, mi motiválja, hogy utóbbihoz akard átnyerni a pénzed.
Sokkal kisebb összegekkel is többen megszívták már az 1xbetnél, de ha olvastad ezt a fórumot, akkor ezt tudhatod.

Idézetet írta: Szabad9595 Dátum július 26, 2018, 08:59:44
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy közel 6.000€ menne fel 1XBET-re és majd 9000€ lenne a nyeremény (ha bejön). Így BET365-ről átnyerném az ott beragadt pénzem. Kérdésem, hogy ekkora nyeremény kifizetéssel van valakinek tapasztalata? Simán kiutalják Neteller-re, úgyis hogy eddig csak buktam itt, kifizetésem nem volt?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

gondolom a kis haszonkulcs miatt gondoltál rájuk. Szerintem inkább érdemesebb lenne a Pinnacle-lel véghez vinni ezt az akciót. (csak el nem menjen a fogadás..)

Most is volt egy jó lehetőség irányított fogadásra:
Atletco Madrid - Arsenal
Arsenálra tenni a bug iroda  :ok:
1X vagy +0,5 Ah ahova szeretném iroda.... :beerchug:

Idézetet írta: Szabad9595 Dátum július 26, 2018, 08:59:44
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy közel 6.000€ menne fel 1XBET-re és majd 9000€ lenne a nyeremény (ha bejön). Így BET365-ről átnyerném az ott beragadt pénzem. Kérdésem, hogy ekkora nyeremény kifizetéssel van valakinek tapasztalata? Simán kiutalják Neteller-re, úgyis hogy eddig csak buktam itt, kifizetésem nem volt?

Előre is köszönöm a segítségeteket!
ezeknek egy fillért se fizess be

Idézetet írta: Szabad9595 Dátum július 26, 2018, 08:59:44
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy közel 6.000€ menne fel 1XBET-re és majd 9000€ lenne a nyeremény (ha bejön). Így BET365-ről átnyerném az ott beragadt pénzem. Kérdésem, hogy ekkora nyeremény kifizetéssel van valakinek tapasztalata? Simán kiutalják Neteller-re, úgyis hogy eddig csak buktam itt, kifizetésem nem volt?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Ha rám hallgatsz, ne csináld. Sokáig voltam 1xbetnél, megúsztam hogy engem nem nyúltak le, de majdnem, korábban leírtam milyen huzavona után fizettek ki utoljára.
Az tény, hogy szinte bet365-öt is verő ajánlat van náluk, de rengeteg embernek volt velük problémája sajnos.

Idézetet írta: butyi Dátum július 26, 2018, 17:45:29
ezeknek egy fillért se fizess be

Dehogyne, streamnézésre a legjobb oldal.

Igen jobb. Csak 365 nem akarja kiutalni Netellere csak OTPre, amit meg érthető okok miatt én nem akarok. Erős az a 43% adó... 1xbetrol meg 40 ezer forint bukóval átmenne (ha nyernek...). De akkor várok hátha olasz meg spanyol bajnokságban lesz jobb ajánlat mert most nem nagyon találtam jó arbing meccset átnyerni... Ehhez esetleg van fórum, jó meccsekről?

Nekem soha semmi problémám nem volt a fogadóirodával, én bátran tudom ajánlani. A kifizetés gyors, skrill-re max. 10 percet kell várni.

Ha a számlámon van Skrillről befizetett pénz de erre még befizetek maestroval akkor az esetleges profitot ki tudom fizettetni skrillre?

"nem mindig simán megy, azonbam lehet válogatni a fizetési rendxszek közül"

Jó dolog ez az élő chat,de komolyan,kik dolgoznak itt?!

Idézetet írta: decoN1337 Dátum november 05, 2018, 17:07:06
"nem mindig simán megy, azonbam lehet válogatni a fizetési rendxszek közül"

Jó dolog ez az élő chat,de komolyan,kik dolgoznak itt?!

Holt részeg oroszok.  :D

Ennyi volt az 1xbet?

We're sorry
This Website is not available in your country.

Nem mintha akkora veszteség lenne, csak érdekelne hogy küldtek-e előtte bármilyen figyelmeztetést aki használta az oldalt.

Idézetet írta: Számlája Dátum november 23, 2018, 00:26:32
Ennyi volt az 1xbet?

We're sorry
This Website is not available in your country.

Nem mintha akkora veszteség lenne, csak érdekelne hogy küldtek-e előtte bármilyen figyelmeztetést aki használta az oldalt.
Én tegnap kaptam tőlük e-mailban 100% feltöltési bónusz ajánlatot 100 euróig.

Idézetet írta: Számlája Dátum november 23, 2018, 00:26:32
Ennyi volt az 1xbet?

We're sorry
This Website is not available in your country.

Nem mintha akkora veszteség lenne, csak érdekelne hogy küldtek-e előtte bármilyen figyelmeztetést aki használta az oldalt.

1xbet.cm Az alap címen már régóta nem elérhető az oldal.

Idézetet írta: Számlája Dátum november 23, 2018, 00:26:32
Ennyi volt az 1xbet?

We're sorry
This Website is not available in your country.

Nem mintha akkora veszteség lenne, csak érdekelne hogy küldtek-e előtte bármilyen figyelmeztetést aki használta az oldalt.

https://1xbet86.com/hu/