1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: dagobert980 Dátum február 28, 2018, 19:57:21
Worldbet.com

Vicces, első helyen hozzák, persze fórum nincs az oldalon, ahol véleményeket lehetne olvasni az irodákról... Nem inkább az van, hogy érdekük reklámozni az 1xbetet?
Ahol van fórum - lásd SPF Admin linkjét - ott D kategóriás a buki és tele van befagyasztott számlákról szóló történetekkel az oldal.

Egyébként sokáig nekem sem volt problémám az irodával, kifizettek engem is percek alatt több alkalommal, de akkor is óvatosságra intettem mindenkit és én is csak azért nem buktam sokkal több pénzt náluk, mert betartottam, hogy max. a tőkém 5%-a lehet egy ilyen sunyi irodánál.

A worldbet profi ügyfélszolgálatról ír, de amikor a problémáddal a chat és az ügyfélszolgálat is a nem létező biztonsági részlegükhöz küld és sok szerencsét kívánnak hozzá, akkor biztos lehetsz benne, hogy bevált sztenderdek szerint lopják a kiválasztott ügyfelek pénzét.  :)

Hali!

Nemrég kezdtem el újra ezt az irodát használni, idáig nem korlátoztak és semmi gixer nem volt, igaz 2 éves számla de nem nagyon nyúltam hozzá 2016 óta.

Kérdésem lenne, hogy kifizetésnél általában mit kérnek? Régen útlevéllel szívattak amim nem volt, így inkább átbuktam máshova a pénzt, viszont van egy olyan problémám, hogy a régi telefonszámom amit hozzákapcsoltam a fiókhoz jelenleg már nem él így ha arra a telefonszámra is szükség lenne valamilyen azonosításkor akkor megszívtam. Valaki le tudná írni a tapasztalatait, hogyan zajlik egy kifizetés?

Idézetet írta: Capo21 Dátum március 31, 2018, 10:16:14
Hali!

Nemrég kezdtem el újra ezt az irodát használni, idáig nem korlátoztak és semmi gixer nem volt, igaz 2 éves számla de nem nagyon nyúltam hozzá 2016 óta.

Kérdésem lenne, hogy kifizetésnél általában mit kérnek? Régen útlevéllel szívattak amim nem volt, így inkább átbuktam máshova a pénzt, viszont van egy olyan problémám, hogy a régi telefonszámom amit hozzákapcsoltam a fiókhoz jelenleg már nem él így ha arra a telefonszámra is szükség lenne valamilyen azonosításkor akkor megszívtam. Valaki le tudná írni a tapasztalatait, hogyan zajlik egy kifizetés?

Az én számlámról azonosítás nélkül bárki kérhet kifizetést, ha ez segít!   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum március 31, 2018, 18:27:07
Az én számlámról azonosítás nélkül bárki kérhet kifizetést, ha ez segít!   ;D

olvastam :'( de nálam már ott a biztonsági kérdés bejelentkezéskor, hátha ez valamennyire megvéd. :D

VB tippjáték felhasználási feltételeiben láttam ezt a pontot:

"Ha egy játékos több tippet is megtett egymás után, akkor csak az utolsót kell megerősíteni (fogadás elhelyezésével)."

Nem igazán értem ezt, ügyfélszolgálat pedig elég értetlen. :/ Avagy itt azt akarják mondani, hogy csak az utolsó tipp az érvényes és azt kell megerősíteni, vagy leadhatok 1 nap 100 tippet is és csak a 100. után kell rakni egy megerősítő fogadást? :/

#95 május 18, 2018, 21:07:26, pr0xy
Helló, egy kisebb problémába ütköztem, elkezdtem használni ezt az irodát is, mivel elég jók voltak az oddsok, majd utánaolvastam (sajnos már késő), és rájöttem messze a legsz*rabb iroda.Na már most a maradék pénzem ami benn maradt szeretném kivenni 20€.Skrillre szeretném kiutalni, mikor megadom az összeget akkor írja, hogy küldtek SMS-ben kódot, na most az a helyzet, hogy rohadtul nem küldtek.Ha telószámot szeretnék cserélni arra küld megerősítő sms kódot, de a pénz kiutalásnál nem,valaki találkozott már ezzel a problémával, ha nem lehet rövid időn belül orvosolni, akkor hagyom, mert nincs kedvem hónapokig üzenetezni a supportal 20 euró miatt.

Edit : Megoldva az ügy,az sms megerősító kódra kb fél órát kellett várni,és mivel többször próbáltam egymás után így kellett várnom pár órát mire a rendszer az összes sms kódot kiküldi.

Helló,

Sok rosszat hallottam erről az irodáról, de arra gondoltam, hogy talán működhet az, ha átbukjuk a nyert összeget pl a Pinnaclehöz. Akkor az 1xbet is megnyugszik, mert veszítettél nála, és talán nem csökkentik az oddsokat (kifizetni így pedig nem kell ugye). Lesz 4-5% mínusz, az fix, de ha elég sokáig hagynak fogadni jó oddsokkal, akkor megéri.

Mit gondoltok erről?

Azt hogy a végén mindent az 1xbet fogsz átbukni-hez, kikérnéd a pénzt, de jön a  számlabezárás, doksik küldése Ukrajnába, és sohasem fogsz a pénzedhez jutni. Inkább felejtsd el.

Idézetet írta: iAmAndris Dátum május 29, 2018, 12:59:26
Helló,

Sok rosszat hallottam erről az irodáról, de arra gondoltam, hogy talán működhet az, ha átbukjuk a nyert összeget pl a Pinnaclehöz. Akkor az 1xbet is megnyugszik, mert veszítettél nála, és talán nem csökkentik az oddsokat (kifizetni így pedig nem kell ugye). Lesz 4-5% mínusz, az fix, de ha elég sokáig hagynak fogadni jó oddsokkal, akkor megéri.

Mit gondoltok erről?

Idézetet írta: iAmAndris Dátum május 29, 2018, 12:59:26
Helló,

Sok rosszat hallottam erről az irodáról, de arra gondoltam, hogy talán működhet az, ha átbukjuk a nyert összeget pl a Pinnaclehöz. Akkor az 1xbet is megnyugszik, mert veszítettél nála, és talán nem csökkentik az oddsokat (kifizetni így pedig nem kell ugye). Lesz 4-5% mínusz, az fix, de ha elég sokáig hagynak fogadni jó oddsokkal, akkor megéri.

Mit gondoltok erről?
Ha ez csak úgy menne, hogy átbukom Pa-hoz, vagy valamelyik másik megbízható irodához, akkor az összes bónusszal mindenki ezt csinálná. A Pa meg a többi megbízható már régen tönkrement volna.
Egyébként az átbukás nem olyan egyszerű. Simán mennek el az 1,1-1.01 egyes oddszok is, a másik oldalon meg jöhet a 8-10-es. Ha elsőre pont egy ilyen jön, akkor mindjárt 8-10 szeres pénz lesz az 1xbet-nél. Ebből következik, hogy a minusz 4-5% máris minusz 40-50% lesz és akkor még semmi garancia sincs arra, hogy a következő fogadást a másik oldalra nyered.
A sorozatokról azt hiszem itt valamelyik topikban volt szó. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha egy 8-as oddsz után fogadsz egy másik 8-ast, akkor ennek a sorozat logikája szerint vesztesnek kellene lennie, de ez az elem egyben a következő sorozat első eleme is, tehát bármi lehet.
Átbukni kétféle képpen lehet, vagy szerencsével, vagy hatékony imával.
Az irodák nem feltétlenül nyeremények alapján korlátoznak, szerintem egyéb algoritmusokat is végigfuttatnak a rendszeren.

Az átbukás pont akkor nem szokott sikerülni, amikor nagyon kéne, de ha muszáj megpróbálni, akkor érdemesebb a kis szorzókat az 1xbetnél játszani!
Azok is elmennek néha, ha meg bejönnek, akkor nem nő sokkal az egyenleg és elég ismét relatíve kevés pénzt feltenni a következő próbálkozáshoz.

Másrészt ha olyan szorzópárral próbálkozunk, ami mínuszos, akkor úgy érdemes tétet raknunk, hogy az egész veszteség a másik számlára menjen, az 1xbet oldal meg nullára jöjjön ki, ha nyer a fogadás!
Ezzel elkerülhető, hogy az ismételt próbálkozások miatt egyre több pénzt veszítsünk, hisz csak akkor lesz veszteségünk, ha végre sikerül az átbukás.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 29, 2018, 16:54:54
Az átbukás pont akkor nem szokott sikerülni, amikor nagyon kéne
Előbb-utóbb sikerülni fog az, csak türelmesnek kell lenni.  ;)

#101 május 29, 2018, 17:36:00, foglalt
Én teszteltem az 1.1-1.15 -ös oddsú egyetemi kosárlabdákat, és négy jóra mindig jött egy rossz, ahol a 6.00 szorzós jött be.
Teóriám a következő: az 1xbet azért lopja el az emberek pénzét, hogy a skrillnek, és a netellernek legyen miből tejelni :D Biztos megírták már pár ezren, hogy csalók, de nem nagyon érdekli őket. Épp ma olvastam, hogy valakitől már közjegyző által hitelesített dokumentumokat kértek, hogy küldje el oroszországba, vagy ukrajnába:) Aki megteszi, az gyakorlatilag a maffiának küld dokumentumokat.

Még valami: néha már úgy érzem, az 1xbet a világ legnagyobb ügyfélkörrel rendelkező "irodája" Tisztességesen működve is piacvezető lenne (vagy már most is az) :police: :police:

Idézetet írta: csabax Dátum május 29, 2018, 17:03:50
Előbb-utóbb sikerülni fog az, csak türelmesnek kell lenni.  ;)

A "nagyon kéne" helyzet az, mikor nincs idő türelmesnek lenni, mert tudod, hogy baj van. (pl. a canbet csődje előtti hetekben...)
Ráadásul bankkal is bírni kell az újabb próbálkozásokat, ezért is javasoltam a "költségkímélőbb" megoldást.

Viszont azt is el kell fogadni, hogy ha nem bízunk abban, hogy egy iroda rendesen kifizet, de mégis használjuk arboláshoz, akkor valójában a máshol megtett tétjeink nincsenek is lefedezve!
Lényegében olyan, mint ha máshol úgy martingale-eznénk, aminek csak "játékpénz" a fedezete a problémás irodánál.



7-8%-os ROI-m van havi ~200-300 tippből. Ha nem 1%-okkal tenném, ahogy most (és jönne havi ~30%), hanem mondjuk 5-10%-okkal, akkor egy idő után 1xbetről elfogyna, ha ott ellenfogadok a jelenlegi irodáimnak. Ez valamilyen szinten szemétség a Bet365-tel és a Pinnaclevel szemben, de talán nem fognak neheztelni néhány százezer miatt.
Még mindig hibás az eszmefuttatásom? :D

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy közel 6.000€ menne fel 1XBET-re és majd 9000€ lenne a nyeremény (ha bejön). Így BET365-ről átnyerném az ott beragadt pénzem. Kérdésem, hogy ekkora nyeremény kifizetéssel van valakinek tapasztalata? Simán kiutalják Neteller-re, úgyis hogy eddig csak buktam itt, kifizetésem nem volt?

Előre is köszönöm a segítségeteket!