Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Assassin Dátum május 14, 2023, 16:19:40Nektek bejön az oldal? (Mármint nem úgy értem, hogy tetszik-e, hanem hogy behozza-e a böngésző.) Mert itt csak valami "504 Gateway Timeout" üzenetet kapok.

Szintén! Meg akartam nézni az ingyenes fogadási játékot. 3 gól megvan a Cityn, vendég is való, Haaland is lőtt, szögi is meglesz, de nem tudom a többire mit tippeltem.

Ma is lehet a City meccsére tippelni.
Másik két lehetőség a Sevilla - Betis, és a Napoli - Inter.
Nagyon egyszerű meccsek. Most csak úgy szórják majd a jutalmakat.

29jeggyel nyertem :great:  :great:  :great:

Nálam ma jelenleg nem töltődik be az Unibet. Van valakinek ilyen gondja?

Idézetet írta: grof19 Dátum május 25, 2023, 15:09:22Nálam ma jelenleg nem töltődik be az Unibet. Van valakinek ilyen gondja?

Itt működik.

Székesfehérváron és környékén működik.

Két oldal a freemail és az Unibet nem jön be nálam még most sem sőt a póker sem jön így lemaradok a játékról óhh nem tudom mi lehet a hiba?

Idézetet írta: grof19 Dátum május 25, 2023, 18:43:12Két oldal a freemail és az Unibet nem jön be nálam még most sem sőt a póker sem jön így lemaradok a játékról óhh nem tudom mi lehet a hiba?

Rejtett módban próbáltad a böngészőből?

Idézetet írta: chabialonso Dátum május 25, 2023, 18:49:29Rejtett módban próbáltad a böngészőből?

Hogyan kell rejtett módban?

Idézetet írta: grof19 Dátum május 25, 2023, 18:57:49Hogyan kell rejtett módban?

Böngésző beállításainál kell, hogy legyen olyan, hogy rejtett mód, vagy privát ablak. Privátnak is nevezhetik.
Akkor nincsenek sütik.

Ma van kaparós Unibet Bingón, és a társoldalakon is.

Tudnátok segíteni abban hogy lehet a skrill azonositomat meglehet változtatni?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum június 04, 2023, 22:33:44Tudnátok segíteni abban hogy lehet a skrill azonositomat meglehet változtatni?
Irni kell a chaten,ők meg kérnek majd töled képernyőfotókat az uj skrill azonositasahoz

Rajottem, nem szabad 200 vagy tobb jegyet szerezni mert ugy nem nyersz.. sose nyertem en sem ha sok jegyem volt.

Ma 51gyel nyertem. Epp annyit ertem el hogy az 5k meglegyen..

Én az elmúlt két hónapban mindig összeszedtem 50-60 jegyet, és egyszer se nyertem. Most legutóbb 21 jegyem volt, de most se nyertem  ;D  Maradok annál, hogy összegyűjtöm az 50 jegyet az 5k freebetért, ha egyáltalán van mire fogadni. Mondjuk igazán elindíthatták volna ezt a szezon elején is, nem csak az utolsó hetekre.