Mennyei kettő 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zsivany20 Dátum április 15, 2019, 09:16:16
Szép munka!  :ok:
Én a szokásosat játszottam, Cegléd - MTE X2, 1.75 volt. Sajnos nem volt időm fórumozni, de írtam korábban, hogy miért ezt játszom:)
Én arra +0.25 asiant raktam igaz ezt csak chaten "hirdettem". Sőt, ott is voltam azon a meccsen. Nagyon kemény, hajtós, szikrázó meccs volt, de erre is lehetett számítani, 7 sárga, 1 piros, több tizigyanús eset, viták, alattomosságok. Szóval minden ami egy ilyen meccsen előfordulhat.
Játékvezetői szempontból rettenetesen nehéz meccs volt és az az igazság nem is sikerült megbirkózni a bírónak vele, a játékosok ráéreztek hogy bizonytalan meg következetlen, onnan meg már nem volt megállás.
A végén egy olyan eredmény született ami után mindkét csapat játékosai fejüket fogva ültek a földön percekig mert ha valami akkor az iksz az szinte semmit sem ér most nekik ha benn akarnak maradni.

NB2: Harc a feljutásért

Zalaegerszegen a feljutás már megvan, ráadásul bajnokavatásra is készülnek vasárnap. A másik feljutó helyért nagy csapat folyik, még három csapat pályázik. A Gyirmót-Kaposvár-Vasas trió közül ez utóbbi van a legjobb formában. Olvasd tovább


NB2: Forduló a munka ünnepén

A szerdai munkaszüneti napon hétközi fordulóra kerül sor a magyar másodosztályban! Olvasd tovább


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum április 30, 2019, 18:56:31
NB2: Forduló a munka ünnepén

A szerdai munkaszüneti napon hétközi fordulóra kerül sor a magyar másodosztályban! Olvasd tovább

Érdekesnek találom hogy május 1-én forduló van, nem is nagyon értem őszintén szólva, de nem baj egyébként.
Egyetértek a két tippel, a Siófok az edzőváltás óta sokkal veszélyesebb és gólképesebb lett, úgy gondolom hogy Barcikán is gólt fog elérni, lehet nem is egyet.
Azt sem hiszem hogy nagyon bekkelniük kellene, játszhatnak viszonylag bátran. A jelenlegi 38 pontjukkal szinte biztosan bennmaradnak akkor is ha egyet sem szereznek már, a Ceglédből nem nézem ki hogy három meccset nyerne a hátralévő négy fordulóban. Egyébként a Balmazból és a M.óvárból sem.
A Barcika meg szintén nagyon agilisen, bátran szokott otthon játszani, így elvileg adott az over, aztán majd meglátjuk.
A Vácról annyit mondanék, hogy nagyon masszív kis csapat lett, nem könnyű verni annak ellenére, hogy sokat gyengült ugye elvileg.
A Szparit láttam most vasárnap a Balmaz ellen....háááát. Egy nagyon takaréklángon égő, nem túl motivált Szparit láttam akik mivel kiesni nem tudnak, feljutni szintén nem így igazából nyerni sem nagyon akartak, mégis "sikerült" végül, de ez inkább a Balmaz szerencsétlenkedésének volt köszönhető, a vendégek szinte végig mezőnyfölényben voltak, nagyon akartak is, csak hát náluk meg a minőség hiányzik, ezért is eshetnek ki a végén.
Szóval reális a Vác 1x itt.
Még ezeken kívül elgondolkodtató egy Budaörs - Monor over bár nem jó odds. Most volt két undere a Budaörsnek ahogy nézem, időszerű lenne egy over:) Egy NB2-es szinten nagyon nyílt, kreatív focit játszó csapat. A monor meg utóbbi időben elég gólképes oda-vissza és nekik menni kell, kockáztatni kell mert minden meccs utolsó szalmaszál már, nemigen jó az iksz, nyerniük kellene itt.
Apropó, Budaörs:
https://www.facebook.com/troll0foci/videos/815525518815576/

:-)

Még bátraknak Gyirmót- Csákvár x2. Ami ellen szól igazából az annyi, hogy a Gyirmót papíron erős, meg már talán csak megver valakit gondolná az ember, de egyébként utolsó 7 meccséből egyet nyert meg, kikapott több alsó régióban található csapattól és enyhén szólva úgy tűnik hogy nagyon nem akar feljutni. A Csákvár meg jó passzban van mostanában, ikszel vagy nyer többnyire.

Sajna Újváros nem fogja ezt bírni, ha tehetném, fogadnék rá...

Idézetet írta: firgabácsi Dátum április 30, 2019, 21:15:23
Érdekesnek találom hogy május 1-én forduló van, nem is nagyon értem őszintén szólva, de nem baj egyébként.
Egyetértek a két tippel, a Siófok az edzőváltás óta sokkal veszélyesebb és gólképesebb lett, úgy gondolom hogy Barcikán is gólt fog elérni, lehet nem is egyet.
Azt sem hiszem hogy nagyon bekkelniük kellene, játszhatnak viszonylag bátran. A jelenlegi 38 pontjukkal szinte biztosan bennmaradnak akkor is ha egyet sem szereznek már, a Ceglédből nem nézem ki hogy három meccset nyerne a hátralévő négy fordulóban. Egyébként a Balmazból és a M.óvárból sem.
A Barcika meg szintén nagyon agilisen, bátran szokott otthon játszani, így elvileg adott az over, aztán majd meglátjuk.
A Vácról annyit mondanék, hogy nagyon masszív kis csapat lett, nem könnyű verni annak ellenére, hogy sokat gyengült ugye elvileg.
A Szparit láttam most vasárnap a Balmaz ellen....háááát. Egy nagyon takaréklángon égő, nem túl motivált Szparit láttam akik mivel kiesni nem tudnak, feljutni szintén nem így igazából nyerni sem nagyon akartak, mégis "sikerült" végül, de ez inkább a Balmaz szerencsétlenkedésének volt köszönhető, a vendégek szinte végig mezőnyfölényben voltak, nagyon akartak is, csak hát náluk meg a minőség hiányzik, ezért is eshetnek ki a végén.
Szóval reális a Vác 1x itt.
Még ezeken kívül elgondolkodtató egy Budaörs - Monor over bár nem jó odds. Most volt két undere a Budaörsnek ahogy nézem, időszerű lenne egy over:) Egy NB2-es szinten nagyon nyílt, kreatív focit játszó csapat. A monor meg utóbbi időben elég gólképes oda-vissza és nekik menni kell, kockáztatni kell mert minden meccs utolsó szalmaszál már, nemigen jó az iksz, nyerniük kellene itt.
Apropó, Budaörs:
https://www.facebook.com/troll0foci/videos/815525518815576/

:-)

Még bátraknak Gyirmót- Csákvár x2. Ami ellen szól igazából az annyi, hogy a Gyirmót papíron erős, meg már talán csak megver valakit gondolná az ember, de egyébként utolsó 7 meccséből egyet nyert meg, kikapott több alsó régióban található csapattól és enyhén szólva úgy tűnik hogy nagyon nem akar feljutni. A Csákvár meg jó passzban van mostanában, ikszel vagy nyer többnyire.

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum május 01, 2019, 03:12:06
Sajna Újváros nem fogja ezt bírni, ha tehetném, fogadnék rá...

Hát, fogadhatsz ellene folyamatosan, minden fordulóban. Sajnos nagyon nehéz így hogy nincs a csapatban ember aki eltalálná a kaput mondjuk a 16-oson belülről legalább. Mezőnyben rakkolnak, mennek, tényleg akarati tényezőkben általában felülmúlják az ellenfelet, de ez az állomány ennyire hivatott. Nem látom hogy nyernek meccset pedig muszáj lenne ha benn akarnak maradni.

A főoldali NB2-es poszthoz adalékként. Tegnap a poszt írása közben a Vác-Nyíregyházánál az első ösztönös megérzésem a BTTS volt. Szerintem benne van ebben a meccsben, hogy mindkét csapat lő gólt. Mivel azonban a bet365 kínálatában ilyen opció nem szerepelt, és az Unibet szorzói tegnapi nap során még nem voltak elérhetőek, így végül az odds tudatának hiányában nem pedzegettem. Most 1.63-at látok rá, hááát határeset. Szerintem jönni fog, bár ezen a szorzón nem tudom, hogy tennék-e rá tétet..

Nevetséges volt ez a Vác - Nyíregyháza meccs. Két szerencsétlen fos csapat szerda délutáni nyögdécselése. Nem is értem, hogy született 3 gól? Borzalmasan gyenge meccs volt. Az pedig, hogy 1:2-nél a 94. percben kapott váci büntetőt Zsolnai nem tudja belőni az ökör állatja az egyszerűen röhejes. Hülyegyerek odaáll flegmán, ő majd bebassza a pipába, természetesen fölévágta a picsába (már bocsánat). Jova meg úgy örült a végén, mintha BL döntőt, vagy bajnokságot nyertek volna...nagyon mélyen van ez a magyar foci, főleg a játékosok mentálisan...Én hülye, kimegyek agyvérzést kapni, ahelyett, hogy nyugodtan pihennék a családdal...

Idézetet írta: robmiller Dátum május 01, 2019, 19:03:47
Nevetséges volt ez a Vác - Nyíregyháza meccs. Két szerencsétlen fos csapat szerda délutáni nyögdécselése. Nem is értem, hogy született 3 gól? Borzalmasan gyenge meccs volt. Az pedig, hogy 1:2-nél a 94. percben kapott váci büntetőt Zsolnai nem tudja belőni az ökör állatja az egyszerűen röhejes. Hülyegyerek odaáll flegmán, ő majd bebassza a pipába, természetesen fölévágta a picsába (már bocsánat). Jova meg úgy örült a végén, mintha BL döntőt, vagy bajnokságot nyertek volna...nagyon mélyen van ez a magyar foci, főleg a játékosok mentálisan...Én hülye, kimegyek agyvérzést kapni, ahelyett, hogy nyugodtan pihennék a családdal...

Ezek a történések mondhatni a standard NB2-ben  ;D ezért is szép ez a bajnokság  :D 8)
A Szpari egyébként nagyon gyenge és motiválatlan, nem csoda hogy köze nem volt a feljutáshoz egész szezonban.

NB2: Ki kezd jövőre a harmadosztályban?

A Cegléd monori vendégjátéka pontot tehet valamelyik csapat idényének végére. Olvasd tovább


Szakik!

Kaposvár otthon veri a Vácot? Tabella és motiváció alapján igen..

A jó ég tudja. Ősszel 0:0 toltak Vácon, kinn voltam a meccsen. A Kaposvár lőtt 1-2 kapufát, uralta a meccset. Az túlzás, hogy egykapuztak, de jobb csapat főleg a támadósor tekintetében. Ádám Martin, Nagy Ricsi stb. jobb periódusban vannak, mint a váci támadósor. Ott jószerével ha Sóron nem villog, akkor töketlen a banda. Zsolnai is jobbára csak 11-esből tud gólt lőni, ha egyáltalán belövi...Nyíregy ellen kihagyta az ökör. Szóval alapból erősebb a Kaposvár, pláne hazai pályán. Viszont 1.66-ért ebben az NB2-ben nem tudom megéri rizikózni. Ha tényleg fel akarnak jutni, akkor talán, de mi van ha nem?
A főoldaliban többek között ezért is jegeltem ezt a meccset, mert ki tudja mi folyik a színfalak mögött....

Ja igen, és szerdán Halasi nem védett, nem tudom miért. Lehet sérülése van. Na már most mérföldekkel jobb kapus, mint Abu Attila. Ha ismét Abu kezd, akkor még inkább a Rákóczi felé billenhet a mérleg.

Idézetet írta: peshark Dátum május 05, 2019, 10:05:42
Szakik!

Kaposvár otthon veri a Vácot? Tabella és motiváció alapján igen..
Necces...
Igazából azt kellene kideríteni valahonnan, hogy a Rákóczi beadta e egyáltalán a licenc kérelmét az első osztályra, mert ha nem akkor valahol el kell kezdeni a pontszórást, mert sohasem ér oda a Vasas.
Nekem az utolsó "zuhanyhíradós" infóm az, hogy Kaposvárott nincs meg a megfelelő tőke az első osztályra.

Idézetet írta: Várda64 Dátum május 05, 2019, 11:19:21
Necces...
Igazából azt kellene kideríteni valahonnan, hogy a Rákóczi beadta e egyáltalán a licenc kérelmét az első osztályra, mert ha nem akkor valahol el kell kezdeni a pontszórást, mert sohasem ér oda a Vasas.
Nekem az utolsó "zuhanyhíradós" infóm az, hogy Kaposvárott nincs meg a megfelelő tőke az első osztályra.
Beadta és meg is kapta.

Na köszi mindenkinek, egy kezdőt lehet várok még ha lesz valahol és meglátom..