Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia válaszd a banki utalást annak mint lehetőség lennie kell. Mindig Mastercard kártyával fizettek be és utalással kérem ki. :ok:

Köszi a segítséget , annak mennyi az átfutási ideje, mire átmegy?

Idézetet írta: Bentley0917 Dátum október 28, 2018, 21:12:49
Köszi a segítséget , annak mennyi az átfutási ideje, mire átmegy?

A banki átutalásokkal lehetnek gondok, mert a bank megtagadhatja a pénzösszeg fogadását.

Elméletileg Mastercardra is kikérheted a pénzed. Ha nem engedi, akkor még egy megoldás lehet, hogyha feltöltöd Mastercarddal, s utánna utalsz le.

Tök mindegy, hogy dombornyomott vagy sem.


Sziasztok!
Sok éve játszottam az Unibeten, akkor még skrillel fizettem be, ami most már nincs. Az Otp-nél van folyószámlám mastercard kártyával és virtuális mastercard hitelkártyával. Kérdésem: engedi e az Otp a befizetést, ill. nyeremény felvételnél mi, ki jelenik meg feladóként? Köszönöm a válaszokat, sok zöldet!

#3185 november 04, 2018, 22:39:19, ricsi046
Aki ennél a fos irodánál akár játszani az felejtse el a cashoutot, ilyen hulladék rendszert se láttam még
Fél perce nyomkodom hogy vegye ki, erre folyton visszadobja mert 50 ft-okkal megváltoztatta mindig az összeget, persze közben belőtték, bukta az egész

Végig felfelé mozdult az összeg ráadásul

Ide se fizetek be mégegyszer, arról nem is beszélve hogy lassú szar az egész oldal

#3186 november 09, 2018, 07:54:13, benedek185
Újra enged Skrillre kifizetni!  :ok:

Sőt, befizetni is lehet vele újra. Netellernél szintén.

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 09, 2018, 07:28:10
Újra enged Skrillre kifizetni!  :ok:

Sőt, befizetni is lehet vele újra. Netellernél szintén.
Hali!
Sajnos nekem továbbra sem enged befizetést, Skrill és Neteller-t.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 09, 2018, 08:26:15
Hali!
Sajnos nekem továbbra sem enged befizetést, Skrill és Neteller-t.

Akkor ez lehet személyektől meg számláktól függ?

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 09, 2018, 08:31:44
Akkor ez lehet személyektől meg számláktól függ?

Biztos megérezték, hogy van egy kis extrád a Skrillen, s hátha így feltöltöd hozzájuk.  :D  :ok:

Másnál is akadozik az Unibet? Akármilyen bajnokságra kattintok, azt írja, hogy jelenleg nincs elérhető mérkőzés, élő fogadásnál szintén. Több böngészővel is próbáltam, mindenhol ugyanaz. Néha nagy nehezen betölt, de akkor se tölti be a teljes ajánlatot, vagy a baloldali menü hiányzik, tehát majdnem használhatatlan az oldal.
Nem tudom, hogy nálam lehet valami hiba vagy mindenkinél előfordul? Köszi előre is!

Idézetet írta: Salvio Dátum november 14, 2018, 15:19:09
Másnál is akadozik az Unibet? Akármilyen bajnokságra kattintok, azt írja, hogy jelenleg nincs elérhető mérkőzés, élő fogadásnál szintén. Több böngészővel is próbáltam, mindenhol ugyanaz. Néha nagy nehezen betölt, de akkor se tölti be a teljes ajánlatot, vagy a baloldali menü hiányzik, tehát majdnem használhatatlan az oldal.
Nem tudom, hogy nálam lehet valami hiba vagy mindenkinél előfordul? Köszi előre is!

Nálam működik problémamentesen.

Idézetet írta: Salvio Dátum november 14, 2018, 15:19:09
Másnál is akadozik az Unibet? Akármilyen bajnokságra kattintok, azt írja, hogy jelenleg nincs elérhető mérkőzés, élő fogadásnál szintén. Több böngészővel is próbáltam, mindenhol ugyanaz. Néha nagy nehezen betölt, de akkor se tölti be a teljes ajánlatot, vagy a baloldali menü hiányzik, tehát majdnem használhatatlan az oldal.
Nem tudom, hogy nálam lehet valami hiba vagy mindenkinél előfordul? Köszi előre is!

Nálam sincs ilyen gond! Betölt mindent egyből.

Köszönöm a gyors válaszokat, akkor úgy néz ki nálam volt valami probléma.
Töröltem a sütiket, újraindítottam a laptopot és a routert is, most úgy néz ki helyreállt nálam is. :ok:

Sziasztok!

Az Unibet oldalán hol találom az "Élő chat" lehetőséget?
Múltkor még megtaláltam, de most bármerre keresem, nem látom...
Előre is köszönöm a segítséget.