Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


március 06, 2024, 13:24:57, Admin
Unibet Infó


Ha bármilyen kérdésed van az Unibet sportfogadás részlegével kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Exkluzív ajánlatunk az Unibetnél!
10.000 Ft értékű ingyenes fogadást kapsz amennyiben általunk regisztrálsz és befizetsz! További részlet

Unibet útmutató

Játszottál már az Unibeten? Akkor értékeld az Unibetet.


Sziasztok!Nem tudjátok esetleg,hogy az Unibetnél van most befizetési bonusz/nem elsö befizetés../?Köszi a választ!

Ha már fizettél be, akkor a bónuszokról küldenek emailt szerintem, vagy pedig kirakják a főoldalra.

üdv

én a múltkor írtam az ügyfélszolgálatnak persze LIVE Chat-en.... és rákérdeztem hogy ha most befizetek X összeget akkor kaphatok -e valami féle bónuszt... és 50%-os befizetést adott  :ok:
szóval mielőtt feltöltesz kérdezz rá és adni fognak :ok:

Sziasztok.

Nem tudom, nekem a freerollos nyereményem eddig tartott és most utaltam át 20ezret h megkapjam a maximális bónuszt de semmi :-\. Pedig ez az első feltöltésem volt.

Idézetet írta: chriss87 Dátum január 05, 2010, 15:38:14
üdv

én a múltkor írtam az ügyfélszolgálatnak persze LIVE Chat-en.... és rákérdeztem hogy ha most befizetek X összeget akkor kaphatok -e valami féle bónuszt... és 50%-os befizetést adott  :ok:
szóval mielőtt feltöltesz kérdezz rá és adni fognak :ok:


Én eddig minden esetben megkaptam a bónuszt minden feltöltés előtt! Persze LIVE Chat-en kell kérni!

Idézetet írta: artur33 Dátum január 04, 2010, 19:56:06
Sziasztok!Nem tudjátok esetleg,hogy az Unibetnél van most befizetési bonusz/nem elsö befizetés../?Köszi a választ!

Itt egy egész jó kis bónusz:

https://hu.unibet.com/betting/article.do?contentId=50237&returnFromCas=true

Üdv. Mindenkinek!

Egy kérdés azokhoz, akik már fogadtak az Unibetnél élőben: mennyi időbe telik (hány másodperc), míg feldolgozza a megtett tétet?

  Köszi előre is a választ.

Pár másodpercen belül a számládon van a pénz....

nagyon, nagyon meg kell, hogy dícsérjem az unibet-et, iszonyú jó oldal, jó support ( segítőkészek ), jó oddszok, jó design, gyors kifizetés (pénteken éjjel utaltam - kedden 4:00 órakor a számlámon volt)....

csak így tovább  :great:

Sziasztok!
NE haragudjatok lehet rossz a kérdés, de csak pár napja játszom, unibeten. 4ezer Ft-al kezdtem és ugye kaptam bonuszt lett így 6ezer, már fogadtam sokszor,meg is dupláztam a pénzem, de hogyan tudom majd kivenni azt a 6ezret? Mert mindig csak az azon felülit írja, hogy kivehetem.
Köszönöm válaszotok előre is.

A bónuszt csak akkor kapod meg ha minimum 12xer fogadtál vele, és min 1,4 oddsra. Úgy tudom.

Idézetet írta: benson Dátum január 14, 2010, 14:02:05
Itt egy egész jó kis bónusz:

https://hu.unibet.com/betting/article.do?contentId=50237&returnFromCas=true

Ezt a bónuszt megkapta már valaki? Elvileg ma kellene, de még sehol semmi.

Fogadást próbáltam feladni az Unibeten az elmúlt percekben, de pl. a tenisz eseményekre azt az üzenetet adja, hogy a kérést nem tudja teljesíteni!
Az ügyfélszolgálat sem érhető el. Nem tudjátok mi lehet a probléma?
:o

Élő fogadásnál nálam is volt ilyen jellegű probléma, akkor olyat írt ki nekem h a "számla nem érhető el". Rányomtam még egyszer aztán elfogadta végül.

Sziasztok. Mielőtt regisztrálnék az Unibethez szeretném megtudni van-e valamilyen kifizetési limit banki átutalásnál (min. X Ft, x DB/hét/hó)  illetve ennek a díja is érdekelne. Ők forinttal dolgoznak (mint a pl a Sportingbet) vagy €-val (mint a Bwin)? Ezeket az infókat nem találtam meg nem regisztráltként. Köszi előre is.