Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomka Dátum december 14, 2017, 13:02:40
Sziasztok!

Pár észrevétel illetve információ. Amit az adatokban látok, már amikor most ráérek vele foglalkozni, hogy a szériákban lehet eredményeket keresni. Azaz, ha van egy 2-3-4 napos negatív széria, akkor utána jönni fog egy pozitív is, ezekre érdemes lehet figyelni.
A másik, hogy a szűrésen emelni, valahol gyengíteni, valahol erősíteni. Ilyen, hogy az over 2.5-es szűrést 80 %-ra emelni. Ezzel megcsappan a mérkőzések száma, de az eredményesség növekedni fog.

Sajnos most a kis ördög beleszart a dolgokba és nem nagyon érek rá táblázatokat készíteni, vezetni.

Hajrá!
Tomka

érdemes még a kiválasztott meccseknek kicsit utánanézni. általában ugyanazok a csapatok jönnek ki a szűrésre, és hát minden széria megszakad, szóval azokra a meccsekre érdemes figyelni ahol az előző meccsen nem volt második félidőben gól. ahol már több meccs óta mindig van, azzal óvatosan.

Tobbet nem lesz kirakva igy tablazatba h melyik meccseket lehet rakni?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum december 14, 2017, 14:35:03
Tobbet nem lesz kirakva igy tablazatba h melyik meccseket lehet rakni?

Kicsit naivnak tartom az alapmegközelítést, hogy egy statisztikai weboldal tippjeiből játszani. Minimális szűréssel.
Néhány (kéretlen) észrevétel...

-érdemes lenne talán nagyobb "ráhagyással" szűrni... nem over 1.5-re hanem, over 3.5-re, az ott fennakadt meccseket játszani over 1.5, vagy esetenként over 0.5-re.

-az gondolom feltűnt, ha kielemeztétek, hogy a 3 overes oszlop külön számítása külön, egymástól független szálon fut oldalon...
Másképp nem lehetnének látványos ellentmondások a számokban. Vagyis érdemes, három különböző statisztikát vezetni, hogy melyik szál a legjobban működő...

-ha egy kiválasztás 80% körüli eredményességgel működik, akkor még egyszerűbb, ha csak azokat a bajnokságokra fogadtok, ahol alapból 80% körül mozog az over 1.5 gólos meccsek száma (pl: svájci, vagy magyar bajnokság).

#1294 december 15, 2017, 00:20:19, pnzyfng
Csütörtöki eredmények, és pénteki lista:
a zölddel jelölt meccsek amiket biztosan meg lehetett fogadni 1,5-ért.

"Kicsit naivnak tartom az alapmegközelítést, hogy egy statisztikai weboldal tippjeiből játszani. Minimális szűréssel."

Én is így gondolom.  A statisztikai oldal adataira támaszkodva tenni meg egy mérkőzést szerintem nem jó.  Megint csak azt tudom felhozni,  mikor az oldal segitségével lett egy adott meccs kiválasztva.  A két csapat az eddigi meccseken alig lőtt gólt,  ami azt mutatta,  hogy nem egy támadó,  kockáztató csapatok.  Nem is jött a tipp. De hát továbbra is szinte ugyanaz megy,  mint eddig.  Ideje más irányt venni. Bár azt is megírtam,  hogy mit alapján.  Mivel kevés meccs jönne le,  így 100-ból 99 úgy sem tartaná magát a szabályokhoz. Ezért is lenne bukta.  Úgy vélem,  hogy itt a forumon sok jo gondolat is van,  de hianyzik a fegyelem...

Senkinek sem mondtam, hogy higgye el. Lehet tesztelgetni, fejlesztgetni. Mindenki nyithat naplót és próbálkozhat.
Lehet itt naívkodni, meg hozni azt a szintet, ami egy év alatt összehoztam. Nem sok a 3000 euró, de hajrá, lehet próbálkozni.

Én elmondtam, hogy ezen az úton próbálkozom, mert erre van időm... Érdekesmód novemberben mindenki nyáladzott itt is, meg privátban is. Akkor is egy teszt volt és most is az. Akkor éppen egy jó szériában kezdtem el. Most sem hoz nagy mínuszt illetve, ha jókor száll be az ember elég jól lehet profitálni belőle. Ezt Pnzyfng kolléga el is mondta.
Szerintem pedig nem kell túl sok tényezővel kezdeni, érdemesebb csak pár főbb irányban gondolkozni. Nem lehet 20 fajta tényezővel végig vizsgálni egy hétvégén is 500 eseményt.

Igen elpofáztam már annyiszor, hogy fegyelem nélkül nem megy. Meg, hogy bírom ki, hogy nem fogadok eszetlenül?! Egy az, hogy nincs időm sem annyit figyelni a másik pedig, hogy valamikor egy hetes béremmel játszok.
És akár lelehetne redukálni annyira, hogy heti 30 tipp legyen. Ha tudnám, hogy teljesen biztosan hozza a profitot pontosan azt csinálnám. Nem kell naponta 30 fogadást tenni, elég hetente, ha az hozza az eredményt.

Ha pedig valaki nem hiszi el, hogy csak statisztikai alapon nem lehet nyerni, akkor, ahogy Ivanyi kolléga mondta ideje más irányt venni.


Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 15, 2017, 00:12:55
Csütörtöki eredmények, és pénteki lista:
a zölddel jelölt meccsek amiket biztosan meg lehetett fogadni 1,5-ért.

Köszi a táblázatokat. :)

Idézetet írta: Tomka Dátum december 15, 2017, 18:17:29
Senkinek sem mondtam, hogy higgye el. Lehet tesztelgetni, fejlesztgetni. Mindenki nyithat naplót és próbálkozhat.
Lehet itt naívkodni, meg hozni azt a szintet, ami egy év alatt összehoztam. Nem sok a 3000 euró, de hajrá, lehet próbálkozni.

Én elmondtam, hogy ezen az úton próbálkozom, mert erre van időm... Érdekesmód novemberben mindenki nyáladzott itt is, meg privátban is. Akkor is egy teszt volt és most is az. Akkor éppen egy jó szériában kezdtem el. Most sem hoz nagy mínuszt illetve, ha jókor száll be az ember elég jól lehet profitálni belőle. Ezt Pnzyfng kolléga el is mondta.
Szerintem pedig nem kell túl sok tényezővel kezdeni, érdemesebb csak pár főbb irányban gondolkozni. Nem lehet 20 fajta tényezővel végig vizsgálni egy hétvégén is 500 eseményt.

Igen elpofáztam már annyiszor, hogy fegyelem nélkül nem megy. Meg, hogy bírom ki, hogy nem fogadok eszetlenül?! Egy az, hogy nincs időm sem annyit figyelni a másik pedig, hogy valamikor egy hetes béremmel játszok.
És akár lelehetne redukálni annyira, hogy heti 30 tipp legyen. Ha tudnám, hogy teljesen biztosan hozza a profitot pontosan azt csinálnám. Nem kell naponta 30 fogadást tenni, elég hetente, ha az hozza az eredményt.

Ha pedig valaki nem hiszi el, hogy csak statisztikai alapon nem lehet nyerni, akkor, ahogy Ivanyi kolléga mondta ideje más irányt venni.

+ amiket eddig írtak, kis utánajárással ugyanúgy nem jó mint a többi módszer amire azt mondják hogy nem jó.
ez a hazai esélyesebb, legalább annyi gól mint lejátszott meccs, legalább 3 hely van közöttük a tabellán. ezek a szűrések se jobbak egy fokkal se mint ha csak simán szűrűnk a statarea alapján.
sőt, ha a 2.5 over-t szűrjük 80% fölé, sokkal jobb eredmény jön ki mint az eddig említett stratégiák

Teszteljünk tovább egy szigorúbb kiválasztási rendszerrel. Bár jelenleg csak egy tényezőre szűrtem, hogy a over 2.5 80 % vagy a feletti legyen.
Itt arra gondoltam, hogy már a második félidő elején olyan 1.2, 1.25-s oddsnál is teszek egy fogadást illetve, ha eléri az 1.5-s szorzót is.
Bár kevesebb a kiválasztott mérkőzés, de az előzetes eredmények itt novemberre is és decemberre is nyereséget hoztak.


Kicsit meguntam a sok korai gólt... így is hozott 50 eurós tétekkel + 69.2 eurót. :great:
És 6 mérkőzésről így is lemaradtam, mert már az 50. perc előtt volt gól. A kiválasztáson sokat nem variáltam, figyeltem az eddigi kiválasztási szabály szerintieket illetve  a + 85 %-os over 2.5-t.
Nem nagy odds-ok, de volt siker élmény és nem az, hogy megint korai a gól...


Over 2.5  Istanbul Basaksehir v Antalyaspor (Alternative Match Goals) 17/12/2017   None    1.22 Won

Over 1.5  Verona v AC Milan (Alternative Match Goals) 17/12/2017   None    1.22 Won

Over 0.5  Olympiakos v Giannina (Alternative Match Goals) 17/12/2017   None    1.20 Won

Over 1.5  FC Utrecht v Heracles (Alternative Match Goals) 17/12/2017   None    1.25 Won

Over 2.5  Bologna v Juventus (Alternative Match Goals) 17/12/2017   None    1.25 Won

Over 2.5  West Brom v Man Utd (Alternative Match Goals) 17/12/2017   None    1.30 Won

Over 1.5  Academica v Sporting Covilha (Alternative Match Goals) 17/12/2017   None    1.28 Won

Over 1.5  Lecce v Monopoli (Alternative Match Goals) 17/12/2017   None    1.22 Won


Over 0.5  Merida v Cordoba B (Alternative Match Goals) 17/12/2017   None    1.28 Lost

Over 2.5  Elche v UE Olot (Alternative Match Goals) 17/12/2017   None    1.22 Won

Over 1.5  HNK Rijeka v NK Rudes (Alternative Match Goals) 17/12/2017   None    1.22 Won


szép. :D. én pl. most év végére mikro oddsokkal akarok foglalkozni. van pár ötletem.

amit még tanultam a sok statisztikából amiket csináltam, hogy bármilyen stratégia jó hosszú távra, csak a bank bírjon ki egy nagyobb nyeretlenségi sorozatot, mert lesz olyan is hogy minden jön. hosszú távon egyik stratégia sem mutatott nagy veszteséget. igy arra jutottam, ha nem fogadsz mindent, hanem még szűrsz vagy látottak alapján, vagy pl. előző meccsen nem volt gól, stb. akkor nyereséges leszel bármilyen stratégiával.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 18, 2017, 01:09:41
szép. :D. én pl. most év végére mikro oddsokkal akarok foglalkozni. van pár ötletem.

amit még tanultam a sok statisztikából amiket csináltam, hogy bármilyen stratégia jó hosszú távra, csak a bank bírjon ki egy nagyobb nyeretlenségi sorozatot, mert lesz olyan is hogy minden jön. hosszú távon egyik stratégia sem mutatott nagy veszteséget. igy arra jutottam, ha nem fogadsz mindent, hanem még szűrsz vagy látottak alapján, vagy pl. előző meccsen nem volt gól, stb. akkor nyereséges leszel bármilyen stratégiával.

Én is így gondolkodom... és jó lehet. :)

tegnap voltak fogadásaid? motivációnak berakhatnád :D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 19, 2017, 09:49:02
tegnap voltak fogadásaid? motivációnak berakhatnád :D

Nem voltak, de visszanézve nem lett volna pluszos.
Mivel lett volna 2 vesztes és, ha jól néztem 7 nyerő. Ez pedig ilyen 1.2 - 1.25 között nem lett volna jó.

Ma este szerintem lesznek fogadásaim, majd kiteszem őket. Várhatóan az első olyan fél 8 körül lesz, utána pedig majd csak 10 körül, ha lesz türelmem és nem fekszek inkább le. :D