US Open 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


US Open 2019
Időpont: Augusztus 26. - Szeptember 8.

Itt lehet beszélgetni az idei US Open mérkőzéseiről.  :topbet_125:

US Open 2019 Tippverseny

A világ legjobb játékosai az év utolsó Grand Slam tornáján szerepelnek, a New York-i US Open teniszbajnokságon. Tippelj a mérkőzésekre. A legjobb játékosok nyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 25 000 Forint
2.hely: 15 000 Forint
3.hely: 10 000 Forint
4.hely: 5 000 Forint
5.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


US Open: Osaka visszatér New Yorkba

Csillag gyúlt ki a tavaly, de mennyire fényes még a lángja? Kik a legesélyesebbek idén a tornagyőzelemre? Olvasd tovább


US Open: Három számít 128-ból

Djokovic, Nadal, Federer és egy hatalmas szakadék. Kik álmodhatnak a tornagyőzelemről? Olvasd tovább


Serena - Sharapova R1, finom kis meccs lesz..  ??? :great:

US Open: Masha és Serena először az Arthur Ashe vulkánjában

Nem is kívánhattunk szikrázóbb rajtot az idei US Openon, hiszen az a két játékos, akik több mint másfél évtizeden keresztül a női tenisztornák döntőinek megszokott szereplői voltak, most az amerikai Grand Slam első körében fogják folytatni történelmet író összecsapás-sorozatukat. Készüljünk hát a Serena Williams (WTA 8.) - Maria Sharapova (WTA 87.) blockbusterre. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

A 2016-ban wimbledoni döntős Milos Raonic visszalépett a ma kezdődő amerikai nyílt teniszbajnokságtól

A világranglistán korábban harmadik, jelenleg csak 22. kanadai játékos farizom-sérülés miatt jelentette be vasárnap, hogy kihagyja az év utolsó Grand Slam-tornáját. A 28 éves Raonic helyére szerencsés vesztesként a lengyel Kamil Majchrzak kerül a US Open főtáblájára.

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 26, 2019, 09:42:21
A 2016-ban wimbledoni döntős Milos Raonic visszalépett a ma kezdődő amerikai nyílt teniszbajnokságtól

A világranglistán korábban harmadik, jelenleg csak 22. kanadai játékos farizom-sérülés miatt jelentette be vasárnap, hogy kihagyja az év utolsó Grand Slam-tornáját. A 28 éves Raonic helyére szerencsés vesztesként a lengyel Kamil Majchrzak kerül a US Open főtáblájára.

Kar erte, nem tud egyhuzamban vegigjatszani meg par honapot sem.

Ma a haverokkal az első napon lévő meccseket nézegetve jutott eszünkbe az a csodás ötlet, hogy megtippeljük ki nyeri az Opent.  :D  (az első 3 kiemeltre nem lehetett fogadni)

Beírom, kíváncsi vagyok, h valamelyikünk telibe e trafálja  ;D

Tét 20-20 € fejenként, nézzük mi járt a fejünkben:

1. Teniszguru: Wawrinka / odds: 40
2. Teniszguru: Medvedev / odds: 12
3. Én, nem teniszguru: Kyrgios / odds: 60    :redchug:

Szelvényem beteszem a jövőnek:   :great:
https://www.nike.sk/tiket/mYOpzbuRzBQX4bFhFSTwQA

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 26, 2019, 17:34:00
Ma a haverokkal az első napon lévő meccseket nézegetve jutott eszünkbe az a csodás ötlet, hogy megtippeljük ki nyeri az Opent.  :D  (az első 3 kiemeltre nem lehetett fogadni)

Beírom, kíváncsi vagyok, h valamelyikünk telibe e trafálja  ;D

Tét 20-20 € fejenként, nézzük mi járt a fejünkben:

1. Teniszguru: Wawrinka / odds: 40
2. Teniszguru: Medvedev / odds: 12
3. Én, nem teniszguru: Kyrgios / odds: 60    :redchug:

Szelvényem beteszem a jövőnek:   :great:
https://www.nike.sk/tiket/mYOpzbuRzBQX4bFhFSTwQA


Djokovic nyer, nem lesz meglepi.

Én sem vagyok teniszguru, de ez a Kyrgios húzos tipp, nem? Egy teljes tornát végig tud koncentráltan játszani? Kicsit labilisnek tűnik a srác, mintha bármitől ki tudna borulni pillanatok alatt.

Mondjuk kaptál is rá 60-as oddsot :)

Kezdi a srác ;D

A meccs közben Kyrgios a vonalbírók felé közeledve megjegyezte: ,,Nem is választhattál volna unalmasabb sportot a tenisznél a szakmádnak."

http://www.nemzetisport.hu/tenisz/us-open-az-atp-korrupt-ezert-nem-izgatom-magam-kyrgios-2718773

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 26, 2019, 17:34:00
Ma a haverokkal az első napon lévő meccseket nézegetve jutott eszünkbe az a csodás ötlet, hogy megtippeljük ki nyeri az Opent.  :D  (az első 3 kiemeltre nem lehetett fogadni)

Beírom, kíváncsi vagyok, h valamelyikünk telibe e trafálja  ;D

Tét 20-20 € fejenként, nézzük mi járt a fejünkben:

1. Teniszguru: Wawrinka / odds: 40
2. Teniszguru: Medvedev / odds: 12
3. Én, nem teniszguru: Kyrgios / odds: 60    :redchug:

Szelvényem beteszem a jövőnek:   :great:
https://www.nike.sk/tiket/mYOpzbuRzBQX4bFhFSTwQA

Kyrgiosnak (es Nadalnak) nagyot nott az eselye, az also agrol tegnap 4 top 10-es esett ki: Khachanov, Tsitsipas, Bautista-Agut es Thiem. Nadal dontoje most 1.8-at fizet, negyede 1.5, ami a jelenlegi Cilic, Isner, Zverev mellett ajendekszagu. Kyrgios ha komolyan venne, talan vegre elodontobe jutna. Remelem megint osszejon a Nadal-Kyrgios  :)


Hat mi volt ez a Townsend - Halep meccs.
A dundi amcsi lany, tobb mint 100szor nyomott szervaroptet. Es tobbnyire sikeresen.
Pontosan tudta hogy alapvonalon maradva eselytelen, huzott egy varatlant es bejott.

Elvezet volt nezni, ahogy akar(az amugy nem rossz) 2. szervara is sprintelt elore. Szegény Halep azt sem tudta hol van.