Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem ha beírod a meccs nevét amit nézni szeretnél és mögé írod, hogy: "live stream"- biztos kilök vagy 5-6 címet, ahol tudod követni.

Idézetet írta: curpy82 Dátum október 16, 2021, 20:58:02
Szerintem ha beírod a meccs nevét amit nézni szeretnél és mögé írod, hogy: "live stream"- biztos kilök vagy 5-6 címet, ahol tudod követni.

Igen ezt már végig zongoráztam de nem találtam megfelelőt. Vannak gyűjtő oldalak sok linkkel de azokon vagy csak kis méretben lehet nézni vagy szaggatnak meg 5 percenként reklám megszakítás van.
De azért köszönöm a segítő készséget.

Hi!
Melyik irodánál lehet totót kitölteni?

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum június 01, 2022, 21:48:44Hi!
Melyik irodánál lehet totót kitölteni?

Tippmix.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum június 01, 2022, 21:48:44Hi!
Melyik irodánál lehet totót kitölteni?

Az előttem szóló+sportingbull(napi fogadás a kvali feltétele). Régen Unibet is volt. Az nem tudom van-e még.

Unibeten nincs.

A sportinzbullos meg nem az a klasszikus toto.

Köszönöm a válaszokat Admin, curpy82 és MessiÁs. Az Unibeten régen valóban volt de ott jelen vagyok és most nem találom a másikat is meg fogom nézni.

Sziasztok!

Volt már esetleg valakinek olyan gondja a Bet365-tel, hogy az oldal nem töltödik be teljesen?
A főoldal megjelenik, utána viszont a sportágat már nem tudom kiválasztani.Tegnap óta nem megy rendesen.
Előre is köszi a segítséget!

#263 június 27, 2022, 22:15:56, milcity
Sziasztok!

Ki milyen fogadóirodát tud ajánlani ami hatékony GG fogadásokra?

Idézetet írta: thzoli69 Dátum június 21, 2022, 17:39:24Sziasztok!

Volt már esetleg valakinek olyan gondja a Bet365-tel, hogy az oldal nem töltödik be teljesen?
A főoldal megjelenik, utána viszont a sportágat már nem tudom kiválasztani.Tegnap óta nem megy rendesen.
Előre is köszi a segítséget!

Egyik gépemen a Chroma alatt ugyanezt csinálja, másikon tökéletes. Nem jövök rá mi okozza amit lehet töröltem, frissítettem de kuka.

Ugyanez itt is. Már mindent letöröltem ötször, de mégse jó.

Nekem akkor volt ilyen, amikor random VPN-re kapcsolódva akartam megnyitni.Ezt bannolja az iroda és nem töltődik be. Esetleg nem ilyen lehet?

Idézetet írta: dgabesz Dátum szeptember 06, 2022, 20:31:21Nekem akkor volt ilyen, amikor random VPN-re kapcsolódva akartam megnyitni.Ezt bannolja az iroda és nem töltődik be. Esetleg nem ilyen lehet?

Ezen a gépen már évek óta nem vpn-eztem. Viszont ma elszállt a routerem és nincs kábeles net a mobilt osztom meg és hopp bejön minden a beten.

Nekem mozilla firefox böngésző alatt döglik meg, viszont google chrom-mal működik hála az égnek.

Sziasztok!

Tud valaki esetleg egy olyan oldalt ajánlani, ahol a focinál tudom szűrni, hogy a 2.5 gól alatti piacnál csak az 1.6 és 1.8 odds közötti meccseket jelenítse meg?