stdavid naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 október 16, 2013, 13:07:32, stdavid
Törökország v Hollandia
(Labdarúgás - VB Selejtező) 2013.10.15 20:00
Tipp: Törökország vagy döntetlen

Románia v Észtország
(Labdarúgás - VB Selejtező) 2013.10.15 20:00
Tipp: Románia/Románia (Félidő/játékidő)

Odds: 2.13
Iroda: bet365

#31 október 16, 2013, 13:07:11, stdavid
Ez pedig csak mókából:

Norvégia v Izland
(Labdarúgás - VB Selejtező) 2013.10.15 20:00
Tipp: Izland nyer
Törökország v Hollandia
(Labdarúgás - VB Selejtező) 2013.10.15 20:00
Tipp: Törökország nyer
Svédország v Németország
(Labdarúgás - VB Selejtező) 2013.10.15 20:45
Tipp: Döntetlen

Olaszország v Örményország
(Labdarúgás - VB Selejtező) 2013.10.15 20:45
Tipp: Örményország +1.0 (Kétesélyes ázsiai hendikep)

Odds: 75.71
Iroda: bet365

A sok piroska ellenére zöld nap lett, hiszen a főszelvényt 3x akkora összeggel tettem, mint a mellékszelvényt. De nagyon bosszús vagyok, mert sokkal több volt ebben a napban. A holland C ellen semmit se tudtak tenni a remek formában, hazai pályán feltüzelt törökök :noway:

Ez ment mára, sokat már nem kell izgulni érte, de azért beteszem :)

Brose Baskets v Strasbourg (Nyereményszorzó)
Brose Baskets
Montepaschi Siena v Galatasaray (Pont hendikep)
Galatasaray +5.5
@1.86

Idézetet írta: stdavid Dátum október 16, 2013, 21:48:09
Ez ment mára, sokat már nem kell izgulni érte, de azért beteszem :)

Brose Baskets v Strasbourg (Nyereményszorzó)
Brose Baskets
Montepaschi Siena v Galatasaray (Pont hendikep)
Galatasaray +5.5
@1.86

Meglepően simán jöttek :great:

NY Rangers @ WAS Capitals (Játék összesített)
Felett 5.5
@2.15

Ezt elképesztően jó oddsnak tartom. Az utóbbi fordulóban mindkét csapatot láttam játszani, a Rangerst ráadásul eddig szinte mindig verettem, szóval rendesen követem őket.
Tömören: Két rendkívül gyengén teljesítő csapat, két katasztrofális védelemmel. A Capitalsnál Ovechkinék a támadószekciót jól megoldják azonban, de a Rangersnél még ez is hiányzik, leszámítva a legutóbbi meccsüket, ahol én már némi biztató jelet találtam bennük. De így is a Rangers jó 5 gólt rendszeresen kap, ahogy a Capitals is 3 -at. De nem fog mindig kikapni a Rangers, ráadásul most egész sok napot tudtak pihenni, én ezért se veretem őket, el tudom képzelni, hogy pont most állnak fel a padlóról. De ehhez a gyenge védelmük mellett elől rengeteget kell kapura lőniük.
És minderre jön még egy lapáttal, hogy ez egy derbi az NHL -ben, tehát a pakliban elvileg jó sok emberelőny is benne lehet emiatt.

Idézetet írta: stdavid Dátum október 16, 2013, 23:12:41
NY Rangers @ WAS Capitals (Játék összesített)
Felett 5.5
@2.15


Ezt elképesztően jó oddsnak tartom. Az utóbbi fordulóban mindkét csapatot láttam játszani, a Rangerst ráadásul eddig szinte mindig verettem, szóval rendesen követem őket.
Tömören: Két rendkívül gyengén teljesítő csapat, két katasztrofális védelemmel. A Capitalsnál Ovechkinék a támadószekciót jól megoldják azonban, de a Rangersnél még ez is hiányzik, leszámítva a legutóbbi meccsüket, ahol én már némi biztató jelet találtam bennük. De így is a Rangers jó 5 gólt rendszeresen kap, ahogy a Capitals is 3 -at. De nem fog mindig kikapni a Rangers, ráadásul most egész sok napot tudtak pihenni, én ezért se veretem őket, el tudom képzelni, hogy pont most állnak fel a padlóról. De ehhez a gyenge védelmük mellett elől rengeteget kell kapura lőniük.
És minderre jön még egy lapáttal, hogy ez egy derbi az NHL -ben, tehát a pakliban elvileg jó sok emberelőny is benne lehet emiatt.
Nyert a Rangers, ráadásul gólt se kaptak, mi a fene..

Robin Haase v Vasek Pospisil (Mérkőzés győztese)
Vasek Pospisil
Joachim Johansson v Milos Raonic (Mérkőzés győztese)
Milos Raonic
@1.87

Lietuvos rytas v Panathinaikos (Nyereményszorzó)
Panathinaikos
Crvena Zvezda v Lokomotiv Kuban (Pont hendikep)
Crvena Zvezda +7
@2.05

Idézetet írta: stdavid Dátum október 17, 2013, 09:39:06
Robin Haase v Vasek Pospisil (Mérkőzés győztese)
Vasek Pospisil

Joachim Johansson v Milos Raonic (Mérkőzés győztese)
Milos Raonic

@1.87

Idézetet írta: stdavid Dátum október 17, 2013, 09:43:46
Lietuvos rytas v Panathinaikos (Nyereményszorzó)
Panathinaikos

Crvena Zvezda v Lokomotiv Kuban (Pont hendikep)
Crvena Zvezda +7

@2.05

Pokoli nap volt a tegnapi.. eléggé ki is készített, pláne a Pana veresége, hosszabbításban 1 ponttal kaptak ki. :bash:

Nem igazán tértem még magamhoz a tegnapi bukták után, de legalább jó kis tanulópénz volt.. csak megtanulom, hogy ne rakjak fel 10% -nál többet :redchug:
Ennek következtében átestem a ló túlsó oldalára és még semmit se mertem ma rakni 8) De legalább a pénzem ami van, megmarad, majd élőben fogom tolni csak, ahhoz egész jó a mai kínálat. (Kövesd-Hali, Leverkusen, Roma, Zenit, kosár Euroliga)

Jellemző, a tegnapi bukó után való visszafogott, alacsonyabb tétes játék hibátlan eredményort hozott :redchug: :great: Jött élő tenisz, élőben egy Bayern-Haladás kombi, Bayer és Roma duplaesély, lapokra over stb.. és egy ilyen kombi is:

Heti összegzés:

Újabb gyenge hetet zártam sajnos. Főleg a csütörtöki nap volt, ami megrázott, de a hétvégén se sikerült javítanom (ManUtd).
El is ment kissé a kedvem a dolgoktól, de azért nem adjuk fel, túl kell lendülni az ilyen időszakokon is.