Nitto ATP Finals 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 08, 2018, 10:55:29, SPF Admin
Nitto ATP Finals 2018 - London
Időpont: November 11-18.

Guga Kuerten Csoport:

Novak Djokovic
Alexander Zverev
Marin Cilic
John Isner

Lleyton Hewitt Csoport:

Roger Federer
Kevin Anderson
Dominic Thiem
Kei Nishikori

Itt lehet beszélgetni a Londonban megrendezendő tenisztorna mérkőzéseiről.  :topbet_125:

ATP Finals: Ki lesz a teniszvilágbajnok?

Roger Federer rekordot dönthet, Novak Djokovic rekordot egyenlíthet. Olvasd tovább



#3 november 13, 2018, 17:11:46, zsivany20
A Federer-verés után komoly fordulat ez az Anderson - Nishikori 6-0, 6-1-es eredmény...

:o :D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 13, 2018, 17:09:24
A Federer-verés után komoly fordulat ez az Anderson - Nishikori 6-0, 6-1-es eredmény...

:o :D

Katasztrófa ez a vb eddig...

Ebben a Hewitt csoportban borzaszto milyen formaban vannak a jatekosok. Nem emlekszem mikor volt utoljara ilyen gyenge negyes, egyedul Anderson jatszik jol. Neki meg eleg holnap egy szett (sot, akar par jatek is).

Roger szerintem játszható ma. És szerintem érdemes a Thiem meccs előtt, mert ha úgy alakul, le fog esni utána a szorzó.

5 game eleg Federernek  ;D Azert meg erdemes elsokent tovabbjutni, mert a masodiknak valoszinuleg Djokovic jon  :redchug:

Ez a Nishikori is mekkora szegyen lett. Egyik kedvencem volt regen, de ilyen lelektelen jatekot stabilan hozni, eleg kiabrandito. Csak az elso szettet neztem, de megint 20+ hiba benne. Ilyen bungyenge statokat csak Wawrinkatol lattam eddig. Ha meg esetleg valami serules, akkor minek jon el. Peya is egy f@sz, tudja hogy szar a konyoke, azert csak eljon, lenyomnak ket meccset, majd mikor biztos hogy nem mehetnek tovabb, visszalep  :crazy: Ne mondja nekem hogy ennyi ev tenisz utan raszorul a penzre. 

Roger de sima volt, hozta a 2-0-t is dupláért. Igazából úgy voltam vele, ha már nyer, akkor 2-0-ra fog. Azért ő sem bánja, hogy ha nem Djokoval elődöntőzik  ;D Mert azért nagyon úgy fest, hogy ő is húzza a csoportját:)

Zverevre leszek kíváncsi, valamiért benne még többet érzek. Ha beüti a szettlabdával felérő breaklabdáit az elsőben Djoko ellen, meggyőződésem, hogy máshogy alakul a folytatás...

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 15, 2018, 17:48:04
Peya is egy f@sz, tudja hogy szar a konyoke, azert csak eljon, lenyomnak ket meccset, majd mikor biztos hogy nem mehetnek tovabb, visszalep  :crazy: Ne mondja nekem hogy ennyi ev tenisz utan raszorul a penzre.

Ronaldinho is eljátszotta az összes pénzét, ez Peyáról is elképzelhető.  ::)

Fuu de jol jatszott Zverev, es milyen toke volt tb 3-4 -nel. A kozonseg az viszont ritka gusztustalan  :crazy:

Nem láttam a meccset, de Zverev lesimázza kettőben??? Ne máár :D

Idézetet írta: peshark Dátum november 18, 2018, 20:38:50
Nem láttam a meccset, de Zverev lesimázza kettőben??? Ne máár :D

Pedig bizony! Zverev nagyon rendben volt fejben, ami ritka nála. Elődöntőben Roger, döntőben Nole! Férfimunka volt!  :beerchug:

Zverev nagyon egyben volt, naprol napra jobban jatszott a tornan. Lendl biztosan GS-ekhez fogja segiteni, el tudom kepzelni hogy Svitolina es Zverev is csinal egy Wozniackit az AO-n (rogton az elso vb siker utan vegre egy GS), az ilyen evvegi tornak nagyot tudnak dobni a hangulaton es motivacion az egy honapos felkeszuleshez. A Federer es a Djokovic meccs utani nyilatkozatai alapjan az ATP-nek nem kell felnie, az uj logohoz (uj erahoz) megvan az uj arc: kivalo jatekos aki meg nyilatkozni is ertelmesen, ha kell viccesen tud, es a lanyok is imadjak.

Azert Djokovic meg mindig nepszeru, lehet a fodrasznal en is kerek majd egy Novakot  :redchug: ;D