Bajnokok Ligája 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2021-22-es BL-döntőt?

Liverpool
5 (55.6%)
Real Madrid
4 (44.4%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: május 28, 2022, 13:41:03

azért komoly szögis nap volt ma, liverpool magába rúgott 15-öt, a doneck 17-et  ;D ;D


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: szeptember 16., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: szeptember 16., 11:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: szeptember 27., 10:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: szeptember 27., 10:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: szeptember 27., 10:00CET





Haller gólkirályság 11.00-es oddsért

Első meccsen 4-et lőtt, ma Ajax-Besiktas, ahol megint kinéz egy gólzáporos Ajax siker, 2-3 Haller gól benne lehet, aztán a BVB-vel egy oda vissza, azok sem gólszegény meccsek szerintem, és akkor Besiktas idegenben, meg majd Ajax-Sporting.
Szerintem az Ajax innen fixen továbbmegy, hisz a Besiktas jelenleg romokban, és ugye az Ajax 5-1-re verte a Sportingot idegenben, az H2H-t tekintve nagy előny.

Persze simán lehet, hogy majd az igazi állatok, Haaland, Lewa, CR vagy Benzema is ver mondjuk valamikor akár 4 gólt egy meccsen, az Ajax olyan csoportban van, hogy Haller minden meccsen lőhet akár többet is.

Sok pénzt egyébként sem szeretek ilyesmire tenni, már csak a sérülésveszély miatt sem, de szerintem egy kis aprót, pár ezrest megér.

Jó kis gondolatmenet, tetszik! :ok:

Hol adják a 11-es szorzót? Beten nem találtam a lehetőséget, unibeten pedig csak egy zsenge 6-ost dobnak rá.


A bwin is majdnem ugyanazokat a szorzókat adja, mint a bet365

https://sports.bwin.com/hu/sports/labdar%C3%BAg%C3%A1s-4/fogad%C3%A1s/eur%C3%B3pa-7/bajnokok-lig%C3%A1ja-0:3?tab=outrights

Érdekes, hogy Haller 11,0-11,0 odds, majd utána Salahnál van egy ugrás, bwinnél 12,0, bet365-nél már 17,0.

Vajon mi lesz ma este az "olajosok" meccsén?
Labdarúgásra emlékeztető mozzanatok is lesznek vagy csúszkálás lesz?