Exkluzív ajánlatunk: 10.000 Ft értékű ingyenes fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: carlosnelson Dátum július 10, 2018, 10:10:07
Sziasztok!

Egy hete regisztráltam, de én sem kaptam meg az 5000 Ft-s ingyen fogadást. Mi a teendő ebben az esetben? Mindent a leírtak szerint csináltam!

Előre is köszi!

Privátban küldd át az Unibetes felhasználóneved, kérlek.

Sziasztok!

Mostmár lassan 3 hete, hogy regisztráltam, de még mindig nem kaptam meg a bónuszt. Meg tudnátok mondani, hogy akkor
meg fogom kapni a bónuszt vagy elutasították valamiért?

Köszi!

Idézetet írta: Tnandi92 Dátum július 12, 2018, 22:50:02
Sziasztok!

Mostmár lassan 3 hete, hogy regisztráltam, de még mindig nem kaptam meg a bónuszt. Meg tudnátok mondani, hogy akkor
meg fogom kapni a bónuszt vagy elutasították valamiért?

Köszi!

A foci-vb betesz mindenkinek, bocs. Beszéltem az illetékessel, abban maradtunk, hogy átküldöm neki a felhasználóneveket, ők meg intézkednek (nem ezen a héten).


Értesített az Unibet, hogy jóváírták az elmaradt ingyen fogadásokat. Elnézést kérünk a késésért.  ;)

Sziasztok!

Már több mint egy hete regisztráltam a ti linketekkel, minden úgy csináltam, ahogy le van írva (cookiek törlés meg a többi), de még mindig nem írták jóvá az 5ezres fogadást!
Ilyenkor mi a teendő?
Előre is köszönöm!

Idézetet írta: davev Dátum november 14, 2018, 11:09:21
Sziasztok!

Már több mint egy hete regisztráltam a ti linketekkel, minden úgy csináltam, ahogy le van írva (cookiek törlés meg a többi), de még mindig nem írták jóvá az 5ezres fogadást!
Ilyenkor mi a teendő?
Előre is köszönöm!

Be is fizettél?

Ha igen, akkor privátban küldd át nekem kérlek az Unibetes felhasználóneved, vagy az azonosítószámod.

Sziasztok! Múlt héten  erről az oldalról indulva regisztráltam az unibeten, befizettem 20 000 Ft-ot, de még nem kaptam meg az 5000 Ft-os ingyenes fogadást. Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm.

Idézetet írta: vukika1982 Dátum február 05, 2019, 12:03:18
Sziasztok! Múlt héten  erről az oldalról indulva regisztráltam az unibeten, befizettem 20 000 Ft-ot, de még nem kaptam meg az 5000 Ft-os ingyenes fogadást. Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm.

Szia,

Privát üzenetben megkérlek küldd át az Unibetes felhasználóneved.

Sziasztok!
A problémám hasonló, mint az előttem szólóknak.
Pontosan három hete regisztráltam az Unibetre (az oldalatokon keresztül, előtte töröltem az előzményeket, pénzt fizettem be stb. stb.) de az 5.000 Ft-os bónuszt még én sem kaptam meg.
Ha van rá mód, tegyétek meg, hogy rákérdeztek.
Köszi előre is.

Sziasztok! A kérdésem továbbra is az lenne, mint az előző bejegyzésemnél. Egy hónapja regisztráltam az Unibetre (az oldalatokon keresztül), de az 5.000 Ft-os bónuszt még továbbra sem kaptam meg. Van még egyáltalán ez az akció?
Ha kell, én szívesen felveszem velük a kapcsolatot, csak nem akartam a hátatok mögött akciózni, ezért inkább itt érdeklődtem először.
Köszi.

Idézetet írta: HT Dátum július 01, 2019, 14:54:21
Sziasztok! A kérdésem továbbra is az lenne, mint az előző bejegyzésemnél. Egy hónapja regisztráltam az Unibetre (az oldalatokon keresztül), de az 5.000 Ft-os bónuszt még továbbra sem kaptam meg. Van még egyáltalán ez az akció?
Ha kell, én szívesen felveszem velük a kapcsolatot, csak nem akartam a hátatok mögött akciózni, ezért inkább itt érdeklődtem először.
Köszi.

Ne haragudj, valamiért ez a dolog kimaradt, s elfelejtettük megérdeklődni, hogy mi a helyzet az ingyenes fogadásoddal. Írunk most nekik.

Természetesen az ajánlat továbbra is él.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 01, 2019, 14:58:50
Ne haragudj, valamiért ez a dolog kimaradt, s elfelejtettük megérdeklődni, hogy mi a helyzet az ingyenes fogadásoddal. Írunk most nekik.

Természetesen az ajánlat továbbra is él.  :ok:

Köszi a segítségeteket, megkaptam az ingyen fogadást!

Sziasztok! Múlthéten regisztráltam az unibethez, azt írtátok hogy következő hét hétfőn kapom meg az 5k freebetet, de egyenlőre még semmi nem jött. Mikor várható?
Köszönöm

Idézetet írta: Hool80 Dátum január 06, 2020, 10:24:55
Sziasztok! Múlthéten regisztráltam az unibethez, azt írtátok hogy következő hét hétfőn kapom meg az 5k freebetet, de egyenlőre még semmi nem jött. Mikor várható?
Köszönöm

semmit nem kaptam tegnap....korrekt :'( :-\