NFL 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Győzelemmel kezdi az idényt a New England Patriots a Houston Texans ellen?

- Nyert a Patriots  1.37
- Pontok száma 44 felett  1.40
- Rex Burkhead touchdownt szerez  2.15
- Tom Brady 292.5 yarndál többet passzol  1.87

Bővebb NFL-kínálat az Unibet fogadóirodánál.

Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 06, 2018, 00:42:10
Steelers@Browns Browns +4.0 @1.90
Rams@Raiders Rams -4.0 @1.90
Bengals@Colts Bengals Money Line @2.25

Texans@Patriots Texans Money Line @3.20

Fake fair catch után futott TD-t a North Texas :D

https://streamable.com/7643l

A Cleveland Browns 635 nap elteltével nyert újra a profi amerikaifutball-ligában (NFL): az ohiói együttes az idei szezon harmadik játékhetének csütörtöki nyitómérkőzésén 21-17-re győzte le a vendég New York Jets együttesét.
A Cleveland ezt megelőzően legutóbb 2016. december 24-én nyert mérkőzést az NFL-ben.
:great:

#19 szeptember 21, 2018, 10:39:25, alexthebest
Akkor mehet az ingyen Bud. :beerchug: :beerchug: Ohioban tobb barnal is felallitottak egy nagy hutot tele sorrel, es most leszedhettek a lakatokat, igy unneplik a Brownst.  :ok:

*kozben talaltam is rola egy kepet. "Amikor a Browns nyer, Cleveland nyer"  :)

Újra nyer a Cleveland Browns?

Az ellenfél ezúttal az Oakland Raiders lesz, melyet legutóbb 2014-ben győzött le a Browns.

Fogadási kínálat a mérkőzésre:

- nyer a Cleveland  2.20
- Carlos Hyde TD-t szerez  1.91
- lesz hosszabbítás  12.00
- pontok száma 42.5 felett  1.66

Bővebben az Unibet fogadóirodánál.


63 yardra voltam tőle, hogy soha többé ne fogadjak NFL-re, aztán jött Gano.  ;D ;D ;D  :redchug:


Tanulság a jövőre: ha egy csapat tele van sérültekkel és az oddsuk is rohamosan növekszik, akkor legalább 2-szer jobban játszanak, mintha minden rendben lenne.  ;D :bash: :bash: :bash:

Oak gurus irasahoz akartam irni, de egyreszt nem biztos hogy olvassa, masreszt hosszabb a velemenyem az ugyrol. Kirakta a Chiefs Kareem Huntot egy TMZ-s video miatt. Persze en sem utok not, de hogy ilyen kovetkezmenye legyen, sztem tobb a soknal. Raadasul a reszeg, beszivott rib@nc ment folyamatosan Hunt utan, ugatott, melysegesen elitelni nem tudom a jatekost hogy adott egy sallert, es mondom, meg soha nem utottem meg not. Es akkor a Chiefs szezonjarol nem is beszelve, eleg komoly szerepe van a futonak, de gondolom a mai Amerikaban (#metoo meg a tobbi) ki kellett rakni.

#26 december 01, 2018, 20:02:34, butyi
a videó alapján kiderült, hogy hazudott az esetről a chiefs vezetőinek is
így viszont érthető, hogy az ilyennek mennie kell egy csapatból..

elég nagy az esélye, hogy többet nem szerepel az nfl-ben

#27 december 01, 2018, 21:48:22, oakland23
Köszi, nem néztem utána, és bevallom, nem is tudtam a Hunt ügyről.
Mondjuk ha valami, a tippem nem változik, ez a Raiders akkor is szarrá lenne verve, ha én futnék  :redchug:

Az mondjuk kemény, hogy Hunt is persona non grata lesz, RB-k közül Bell ugye kihagyja az évet...
Mondjuk épp most ugrik be az RB-kről, hogy Peterson tán saját gyerekének adott sallert, vagy mi volt, arra sem emlékszem már, de kihagyott pár meccset, aztán visszatért, aztán még máig fut

CR-ről sincs semmi hír, csak látjuk még valahol, tán pont a Raidersnél  ;D
Már Huntot, nem CR-t, bár ki tudja, lehet Ronaldo az MLS helyett az NFL-ben vezet majd le

http://fuzovelkifele.com/2018/12/jon-az-ujabb-ray-rice-ugy-kareem-hunt-bajban-kivagva/

itt a történetről egy magyar cikk is a srácok hsz-ei után rákeresve, és igen tényleg, Rice is ebbe bukott bele, hogy el is tűnt. Épp valamelyik Ravens meccsen ugrott be, hogy hová is tűnt ő, aztán most esett le olvasva a cikket. 


Azta, de retardált volt a Browns. 1:10-nél 4. és 10-nél inkább eladták a labdát ahelyett, hogy 57 yardról megpróbálták volna a mezőnygólt a nagyon valószínű győzelemért. Ezzel eléggé nagy mákkal csak bejutott a Ravens a playoffba annak ellenére, hogy most biztos vezetésről majdnem elszórakozták a teljes szezont. Pittsburgh-ben most biztos nagy letargia van.  :'(