Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gomes66 Dátum június 08, 2010, 12:09:02
Szia,

csak saját számládról utalhatsz és ugyanoda megy a kifizetés ahonnan beutaltál
ha nem akarod az átváltást bukni akkor kell csinálnod egy devizaszámlát (alszámlát) a saját nevedre, ez kb 2 perc, költsége szinte 0

Köszönöm!
Akkor had tegyek fel még egy kérdést,egy fiatal barátomnak,a Unibet-en van számlája,euróban,nem volt neki devizája,ezért az édesanyjával utaltatott be,tehát nem a saját számlájáról,de a pénz megérkezett a számlájára és tud is vele játszani,akkor ha jól értem ez szabálytalan?illetve ha nyerni tud,akkor gondolom az anyja számlájára kell utalnia ugye?
(Én magam kételkedtem ennek szabályosságában,ezért is kérdeztem itt)
Köszönöm válaszaitokat!

szerintem nem szabályos, de van amelyik iroda nem foglalkozik vele... mindaddíg amíg nem kell fizetniük vissza, akkor viszont minden bajuk lesz hirtelen... bár ne lenne igazam... általában akkor kötekednek és bekérnek minden iratot, és csak oda utalnak vissza ahonnan bement, akkor csak egy megoldás marad: pókeren át kell bukni egy tiszta számlára

Sziasztok! Segitséget kérek! A bet 365 az MB számlámra utalta pénzt,szeretném a bankkártyámra kérni/VISA és már fizettem MB-re../Melyik menüpont alatt kell kérni MB-n??? Kérem valaki irja le részletesen??Mennyit vonnak le ilyenkor? Bocs a sok kérdésért... Elöre is köszi szépen!! :great:

Üdv! Közbe kiutaltam..Azt szeretném kérdezni,hogy mennyi idő mig az MB-ről a VISA kártyámra érkezik a pénz? Köszi :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum június 18, 2010, 07:48:08
Üdv! Közbe kiutaltam..Azt szeretném kérdezni,hogy mennyi idő mig az MB-ről a VISA kártyámra érkezik a pénz? Köszi :cya:

Kb. 3-5 munkanap.

Helló!

Én szeretetnék pénzt kivenni a bankkártyámra. Ugye előtte hitelesíteni kéne.
Nos, ezt szerettem volna megtenni, de sajnos rossz összeget írtam be, mert félreértettem a kérést.Így most várhatok egy napot, hogy újra megpróbálhassam.
A kérdésem a következő: Mi az a pontos összeg amit be kellene írnom? Forintos a moneybookersem és euro-t kér a hitelesítéshez. Függ e a bankomtól ez az összeg és ha igen az hol tudom megnézni? Remélem tudtok segíteni köszönöm!

A bankszámlakivonaton találod meg a pontos összeget EURO-ban. 1.xx és 3.xx euró közötti összegről van szó, de ne találgass. A számlakivonaton általában csak pár nap múlva jelenik meg ez az összeg. Max még 2szer irhatod be helytelenül, utána ezt a kártyát már nem használhatod Moneybookersre ha nem találod el az összeget. Tehát várd meg amig megtudod a banktól.

Idézetet írta: etejedu Dátum június 27, 2010, 12:38:47
Helló!

Én szeretetnék pénzt kivenni a bankkártyámra. Ugye előtte hitelesíteni kéne.
Nos, ezt szerettem volna megtenni, de sajnos rossz összeget írtam be, mert félreértettem a kérést.Így most várhatok egy napot, hogy újra megpróbálhassam.
A kérdésem a következő: Mi az a pontos összeg amit be kellene írnom? Forintos a moneybookersem és euro-t kér a hitelesítéshez. Függ e a bankomtól ez az összeg és ha igen az hol tudom megnézni? Remélem tudtok segíteni köszönöm!


elöször is NE PRÓBÁLD MEG KIATALÁLNI AZ ÖSSZEGET, MERT LETILTJÁK A KÁRTYÁS FIZETÉSI MÓDOT!
csakis a netbankon vagy a számlakivonaton tudod megnézni a pontos összeget euróban és századra pontosan kell beírni...
melyik banknál vagy?

Sziasztok!

Nekem a kifizetéssel kapcsolatban lenne kérdésem. A Bet-at-home-on kaptam 5 eurót és játszottam meg, most ki szeretném venni a pénzt.
Az otp-nél néztem, ott deviza alapú utalásnál 0,05%-ot, de minimum 5 eurót vonnak le, amit kicsit sokallok.
Viszont van euro alapú számlám is egy másik banknál. Euro alapú fogadási oldalon még nem játszottam, szóval nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Ha az euro alapú devizaszámlámra utalom ki a pénzt, akkor is levon a bankom hasonló összeget? Vagy a fogadóiroda eleve nem így kezeli a pénzt, és simán forintban utalják ki, és kérhetem a forintszámlámra anélkül, hogy a bankom levonna 5 eurót? Vagy, ha forintban utalják ki, akkor lehet úgy buknék, ha a devizaszámlára kérném...
Ha valaki tudja, hogy lenne célszerű kivenni a pénzt, írjon!

Köszi!

Szia! Nem vonnak le semmit,én is OTP számlára szoktam tőlük kérni és ugyanannyi érkezik min amennyit lekértem! :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum december 01, 2009, 19:29:34
Ha bármilyen kérdésed van a bankkártyákkal, banki átutalásokkal, illetve egyéb be- és kifizetési lehetőségekkel kapcsolatban akkor az ide írd.

Megprobálunk minnél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:


sziasztok, volna egy kérdésem hozá rendeltem egy bankszámlát, azt hogyan tudom törölni,
vagy az egész fiokot törölni, hogy birom.

Sziasztok!

Az Iban az nekem HU - bankom két számjegyű kódja - számlaszámom 4es bontásban?
És a swift az minden banknál megegyezik, esetleg hol tudom meglesni, bankszámla kivonaton?

Most szeretném csatolni a bankszámlám mb-hez.
Köszi :)

Idézetet írta: Gery185 Dátum július 09, 2010, 09:56:35
Sziasztok!

Az Iban az nekem HU - bankom két számjegyű kódja - számlaszámom 4es bontásban?
És a swift az minden banknál megegyezik, esetleg hol tudom meglesni, bankszámla kivonaton?

Most szeretném csatolni a bankszámlám mb-hez.
Köszi :)

Az iban úgy van, ahogy írtad: HUXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX

Swift lista:

http://www.bankkartya.hu/?oldal=hatter_nemzutal_swift

Idézetet írta: benson Dátum július 09, 2010, 10:00:37
Az iban úgy van, ahogy írtad: HUXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX

Swift lista:

http://www.bankkartya.hu/?oldal=hatter_nemzutal_swift

Én unicreditnél vagyok, az itt nincs feltűntetve, de amikor beírtam első 8 számom akkor kiírta MB, hogy HVB Bank, szóval akkor annak a swiftje az jó gondolom :)

Köszönöm benson!

Tárgytalan, megnéztem bankszámla kivonatomat :)