Unibet - Ajánlatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem szabadon felhasználható ingyenes fogadást ír,elfogadtam és nem kaptam semmit  :laugh:

Idézetet írta: szalist Dátum október 19, 2021, 14:59:39
Nekem szabadon felhasználható ingyenes fogadást ír,elfogadtam és nem kaptam semmit  :laugh:
Ugyanez történt velem is  :-\

Idézetet írta: Zsoca Dátum október 19, 2021, 16:00:25

Ugyanez történt velem is  :-\

Közben voltam chaten,rákérdeztem hogy ugyan mi ez már hogy végre kapok csak úgy egy kis freet,aztán semmi..Közölték velem hogy 25% os bankroll boost irodott jóvá a számlámon,és hogy tudom e mi a különbség a 2 között....erre elmagyaráztam nekik,hogy ugyan nézzenek rá,mit ir a bónuszajánlatokba nekem.....mert a boost és az ingyenfogadás nagyon nem ugyanaz...elküldték felülvizsgálatra,jött is a válasz hogy megvizsgálták,és szerintük ez igy rendben van....Mondjuk nem vártam mást,sőt semmit se inkább csak szerettem volna felhivni a figyelmüket arra,hogy jó lenne ha értelmesen leirnának valamit úgy ahogy az az adott helyzetben és promócióban elvárható.....szivtam én már amiatt be több promót,hogy kihagytak belőle 1-2 dolgot a tc-ből aztán meg egymásramutogatás ment.....A chates köszönte szépen a jelzést,kiváncsi leszek legközelebb ugyanez a promóció hogy fog megjelenni a számlámon ha lesz még ilyen egyáltalán....

A legszebb az egészben, hogy az első 2 forduló után a harmadik Fradi EL meccsre már nem is adtak freebetet.  :P

Én is kaptam. Nekem a függöben lévőknél megjelent. Fogadni kell Motorsportra 3500 ért.
Csak igy nem igazán szabadon használható.

Idézetet írta: hezo Dátum október 20, 2021, 12:00:59
Én is kaptam. Nekem a függöben lévőknél megjelent. Fogadni kell Motorsportra 3500 ért.
Csak igy nem igazán szabadon használható.

Ugyanez itt is. Elfogadtam, mára pedig ez az ajánlat jelent meg.

Szerezz 1500 forintos ingyenes fogadást az Amerikai Nagydíjjal

Fogadj az Unibetnél legalább 3500 forint értékben a Formula-1 Amerikai Nagydíjának szombati kvalifikációjára, vagy magára a vasárnapi futamra és 1500 forint értékű ingyenes fogadásban részesülhetsz.
Tedd még izgalmasabbá a szezon végét.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Köss egy fogadást Formula-1 kvalifikációra vagy futamra.
  3.  A minimum tét 3500 forint.
  4.  A minimum odds 1.40.
  5.  A fogadás megkötése után jóváírnak neked egy 1500 forint értékű ingyenes fogadást.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promócióra nem szükséges feliratkozni.
A promóció minden olyan héten elérhető, amikor Formula-1 futamot rendeznek.
Legalább 3500 Ft értékben kell fogadást kötni az aktuális Formula-1 kvalifikációra vagy a futamra. Ezt követően jóváírunk egy 1500 Ft értékű ingyenes fogadást.
A minimum odds 1.40.
Az ingyenes fogadás szabadon felhasználható bármilyen sportágra, kivéve lóversenyre, agárversenyre és ügetőversenyre.
Az ingyenes fogadás a jóváírást követően hét (7) napig érvényes.
Ingyenes fogadással, nyereménynövelővel, bónuszpénzzel nem lehet részt venni a promócióban.
A cash out funkció használatával nem lehet részt venni a promócióban.
Az ingyenes fogadásból származó nyeremény nem tartalmazza a tétet.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor visszavonja, módosítsa vagy megszüntesse a promóciót.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Idézetet írta: hezo Dátum október 20, 2021, 12:00:59
Én is kaptam. Nekem a függöben lévőknél megjelent. Fogadni kell Motorsportra 3500 ért.
Csak igy nem igazán szabadon használható.

Ennek szerintem nincs ahhoz köze. Ez az ingyenes fogadás nálam is megjelent, pedig én nem fogadtam el a bónusz ajánlatot.

Találd el az El Clásico első gólszerzőjét 3,2 millió forintért

Tippeld meg helyesen az Unibetnél a Barcelona - Real Madrid LaLiga-rangadó első gólszerzőjét, valamint találatának percét és 3,2 millió forint kerülhet számládra.
Értékesítsd megérzésed ingyenes tippeddel.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Tippelj a Barcelona - Real Madrid összecsapás első gólszerzőjére és találatának percére.
  3.  A részvétel ingyenes.
  4.  Amennyiben több nyertes van, akkor a játékosok osztoznak a nyereményalapon.
  5.  A hosszabbításban született gólok nem számítanak (ha a mérkőzés 0-0-s döntetlennel ér véget rendes játékidőben, akkor a játéknak nincsen nyertese).


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció 2021/10/21 12:30 és 2021/10/24 16:15 között tart.
Egy adott felhasználó számára az adott mérkőzéssel kapcsolatban csak egy bejegyzés megengedett.
A játékban csak az a mérkőzés elérhető, ami az Unibet oldalán lévő bannereken, promóciós cikkben és az Aranygól tippjáték kezdőlapján szerepel.
A játékosoknak meg kell tippelniük az első gólszerző személyét és az első gól percre pontos idejét.
A nyereményekhez a játékosoknak helyesen kell tippelniük a kérdésekre.
A nyereményalap 3,2 millió Ft.
Ha egynél több nyertes van, akkor a játékosok osztoznak a nyereményalapon.
Ha nincs nyertes, akkor a nyereménylap nem kerül kifizetésre.
Ha az első gól öngól, akkor a második gól számít.
A hosszabbításban született gólok nem számítanak (ha a mérkőzés 0-0-s döntetlennel ér véget rendes játékidőben, akkor a játéknak nincsen nyertese).
A nyertes(ek) telefonon keresztül értesülnek arról, hogy nyertek.
A nyertesek nyereményeit 72 órán belül jóváírjuk.
A játékba történt bejegyzésnek az számít, amit a számítógép bejegyzésnek rögzít.
A szolgáltató és a kiadó nem vállal felelősséget a transzfer közben elveszett vagy rosszul rögzített adatokért. Mágneses átiratok (magnetic transcripts) nem számítanak bejegyzés bizonyítékának.
Az eredményeket a hivatalos "La Liga" oldalról hitelesítjük.
Amennyiben a mérkőzést elhalasztják vagy az adott játékos nem lép pályára, akkor minden bejegyzés érvénytelen.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció szabályait, vagy megszüntesse azt.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

#294 október 22, 2021, 17:47:24, Admin
Nyerd hússzorosát a Fradi - MTK összecsapásra megtett tétednek

Fogadj az Unibetnél a Ferencváros - MTK rangadó kimenetelére (hazai győzelemre, döntetlenre vagy a vendégcsapat győzelmére) 20.00-as szorzón. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek

- Az ajánlat csak új játékosok számára elérhető.
- A játékban való részvételhez legalább 18 évesnek kell lenned.
- Az ajánlat csak magyar játékosok számára elérhető.
- Az ajánlat kiemelt oddsot biztosít teljes játékidős fogadásra (1x2) a Ferencváros-MTK mérkőzésre. Az ajánlat igénybevételéhez add hozzá választásodat a fogadószelvényhez, majd fogadj 500 HUF / 1.5 EUR / 1.5USD / 1.5GBP / 7 RON-nal 20.00-s oddson.
- Az ajánlat a mérkőzés kezdetéig elérhető.
- Az ajánlat csak single fogadásokra vonatkozik.
- A minimum/maximum tét 500 HUF / 1.5 EUR / 1.5USD / 1.5GBP / 7 RON.
- A maximális nyeremény a minimum/maximum tét 20-szorosa. Pl: 500Ft feltett tét esetén a nyeremény 10 000Ft.
- A bónusz igénybevételéhez legalább 2700Ft-tal (9 EUR / 9USD / 9GBP / 45 RON) kell feltöltened a számládat.
- A fogadásból származó nyeremény készpénznek minősül, forgatást nem igényel.
- Ez az ajánlat nem kombinálható más üdvözlő bónuszokkal.

Általános feltételek:

- Egy személy/háztartás/ip-cím csak egy bónuszt vehet igénybe.
- Az Unibet fenntartja a jogot az ajánlat bármikori megváltoztatására/visszavonására.
- Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.


Idézetet írta: SPF Ajánlatok Dátum október 18, 2021, 09:35:31
Eléggé rátermett vagy, hogy teljesítsd az Unibet kihívásait?

Sportfogadás illetve kaszinó kihívások várnak rád az Unibetnél, amelyek teljesítésével rendszeresen ingyenes fogadásokban, bónuszokban és ingyen pörgetésekben részesülhetsz.

Így működik:
  1.  Regisztrálj az Unibetnél!
  2.  Összesen négy szint van, mindegyiken három kihívás vár rád (összesen 12).
  3.  Teljesítsd az adott szinten rád váró kihívásokat – némelyik teljesítése azonnali jutalommal jár.
  4.  Egy teljes szint teljesítése után járó jutalmakat a következő héten írják jóvá és a legmagasabb szint teljesítését veszik figyelembe. Például, ha teljesítetted az első és a második szintet, akkor a második szint teljesítésért járó jutalmat írják jóvá a következő héten.

1. Szint
Jutalom: Egy 700 forint értékű ingyenes fogadás és 5 ingyen pörgetés a Fire Joker nyerőgéphez.

1. Kihívás: Tippjáték
Kattints a linkre és nyisd meg a tippjátékot.
Válaszolj a kérdésekre.
A tippjáték ingyenes.
2. Kihívás: Kaszinóverseny
Iratkozz fel a héten zajló kaszinóversenyre.
Kattints linkre és nyisd meg a verseny promóciós oldalát.
Iratkozz fel a következő kaszinóversenyre: Gonzo's Gold kaszinóverseny.
Ennek a kihívásnak a teljesítése ingyenes, nem szükséges pénzt megforgatnod a versenyben szereplő játékokon.
3. Kihívás: Élő fogadás
Köss élő fogadást legalább 6500 forint értékben ezen a héten.
A minimum odds 1.40.
A cash out funkció használatával nem teljesíthető a kihívás.

2. Szint
Jutalom: Egy 1500 forint értékű ingyenes fogadás és 20 ingyen pörgetés a Fire Joker nyerőgéphez.

1. Kihívás: Sportfogadás
Köss fogadást hármas kötésben, legalább 3500 forint értékben ezen a héten.
A minimum odds 1.40.
A cash out funkció használatával nem teljesíthető a kihívás.
2. Kihívás: Crazy Time
Csak a Crazy Time játékkal teljesíthető a kihívás.
Tegyél legalább 350 forint tétet egy bónusz játékra.
A 4 bónusz játék: ,,Coin Flip", ,,Pachinko", ,,Cash Hunt", ,,Crazy Time".
A játékosok több bónuszjátékot fedezhetnek minden körben a fogadásukkal, de minden egyes bónuszjáték tétnek legalább 350 forintnak kell lennie.
Ha nyersz bármelyik bónuszjátékkal, akkor teljesítetted a kihívást.
3. Kihívás: Élő fogadás
A korábbi kihívások teljesítése beszámítható. Ha az első szint teljesítéséhez szükséges 6500 forint értékű élő fogadás már megtörtént, akkor ennek a kihívásnak a teljesítéséhez már csak 8500 forint értékű élő fogadást kell kötni ezen a héten.
A minimum odds 1.40.
A cash out funkció használatával nem teljesíthető a kihívás.

3. Szint
Jutalom: Egy 1500 forint értékű ingyenes fogadás és 50 ingyen pörgetés a Fire Joker nyerőgéphez.

1. Kihívás: Sportfogadás
Köss öt fogadást hármas kötésben, mindegyik hármas kötésben megtett fogadást külön szelvényen, egyenként legalább 1500 forint értékben ezen a héten.
A minimum odds 1.40.
A cash out funkció használatával nem teljesíthető a kihívás.
2. Kihívás: Fire Joker
Aktiváld az ajánlatot.
Játssz legalább 8000 forint értékben a Fire Joker játékkal.
Aktiváld az 1500 forint pénzvisszafizetési bónuszt.
Köss egy élő fogadást legalább 1500 forint értékben a saját készpénzes egyenlegeddel (az előzetes fogadás érvénytelen).
Ha fogadás lezárt státuszba került, teljesítetted a kihívást.
3. Kihívás: Élő fogadás
Köss élő fogadást legalább 32,000 forint értékben ezen a héten.
A korábbi kihívások teljesítése beszámítható. Ha az első és második szint teljesítéséhez szükséges 15,000 forint értékű élő fogadás már megtörtént, akkor ennek a kihívásnak a teljesítéséhez már csak 17,000 forint értékű élő fogadást kell kötni ezen a héten.
A minimum odds 1.40.
A cash out funkció használatával nem teljesíthető a kihívás.

4. Szint
Jutalom: Egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás és 75 ingyen pörgetés a Fire Joker nyerőgéphez.

1. Kihívás: Sportfogadás
Köss egy fogadást legalább 3500 forint értékben a Manchester United - Liverpool meccsre.
A minimum odds 1.40.
A cash out funkció használatával nem teljesíthető a kihívás.
2. Kihívás: Lightning Roulette
Játssz a promócióban szereplő Lightning Roulette asztalnál.
Tegyél tétet közvetlenül számra. A minimum tét 175 forint.
Ha nyersz, akkor teljesítetted a kihívást.
Egy játékos maximum 26 számot fedezhet egy körben. Ha már 27 számot fedez, akkor azzal nem teljesíthető a kihívás.
Egy játékos csak egyszer jogosult az 1500 forint értékű ingyenes fogadásra a promóciós periódusban.
Az 1500 forint értékű ingyenes fogadás jutalom akkor válik láthatóvá, ha a játékos előbb ki-, majd bejelentkezik a számlájára.
3. Kihívás: Élő fogadás
Köss élő fogadást legalább 50,000 forint értékben ezen a héten.
A korábbi kihívások teljesítése beszámítható. Ha az első, második és harmadik szint teljesítéséhez szükséges 32,000 forint értékű élő fogadás már megtörtént, akkor ennek a kihívásnak a teljesítéséhez már csak 18,000 forint értékű élő fogadást kell kötni ezen a héten.
A minimum odds 1.40.
A cash out funkció használatával nem teljesíthető a kihívás.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A promóció heti bontásban történik 2021. október 18. és november 14. között.
A promóció ideje alatt egy hét hétfő 00:00-kor (CET) kezdődik és vasárnap 23:59-kor (CET) ér véget.
Minden héten egyedi kihívásokat lehet teljesíteni. A promóciós oldalon azok a kihívások találhatók melyek a 2021. október 18. 00:00 (CET) és a 2021. október 24. 23:59 (CET) közötti periódusra vonatkoznak.
Ezen a héten csak a 2021. október 18. 00:00 (CET) és a 2021. október 24. 23:59 (CET) között mutatott aktivitással teljesíthetők a kihívások.
A jutalom jóváírásához a játékosnak legalább egy szintet kell teljesítenie.
Minden szint három (3) kihívást tartalmaz és az adott szint teljesítéséhez mindhárom kihívást teljesíteni kell.
Legalább 1 szint teljesítése után a játékos egy jutalomra jogosult. Az egyes szintek jutalmai az adott szint kihívásai alatt találhatók a promóciós oldalon.
A következő héten csak a legmagasabb elért szint jutalmai kerülnek jóváírásra. Ha teljesíted az 1. szintet, akkor az 1. szintnek megfelelő jutalom jár, az 1. és 2. szint teljesítésével a 2. szintnek megfelelő jutalom jár, az 1., 2. 3. szint teljesítése után a 3. szintnek megfelelő jutalom jár, az 1., 2., 3., 4., szint teljesítésé után a 4. szintnek megfelelő jutalom jár.
A legmagasabb teljesített szint az, melynek a kihívásai maradéktalanul teljesítésre kerültek. Ha az összes korábbi kihívás teljesítése nélkül teljesítesz egy magasabb szintű kihívást az, NEM jogosít fel nagyobb jutalomra.
Lehetséges befejezni a magasabb szintek kihívásait a később következő szintek kihívásai előtt. A kihívások teljesítésének sorrendje a játékos belátása szerint történik.
A szintek teljesítéséért járó jutalmakat a következő héten jóváírjuk.
A jutalom jóváírása a következő hét 1. munkanapján megtörténik. Abban a valószínűtlen esetben, ha problémák merülnek fel a jóváírással, biztosítjuk, hogy a jóváírás az eredeti jóváírási időponttól számított 72 órán belül megtörténjen.
Egyes kihívások teljesítése önmagában jutalommal jár. Az ilyen kihívások mellett föltüntetjük, hogy a teljesítésért cserébe milyen jutalom jár.
Ha egyetlen kihívás teljesítésért jutalom jár, akkor azt a jutalmat rögtön a kihívás teljesítése után jóváírjuk.
A jutalmak a következők lehetnek: ingyen pörgetések, ingyenes fogadások, pénzvisszafizetési bónuszok.
Az ingyen pörgetésekre, ingyenes fogadásokra és pénzvisszafizetési bónuszokra nem vonatkozik megforgatási követelmény.
Az ingyen pörgetések azon a játékon használható fel, ami fel van tüntetve a jutalom leírásában.
Ez a promóció csak az Unibet oldalán érhető el.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor kizárja a játékost a promócióból, amennyiben a játékos megkísérelt visszaélni a promóció szabályaival.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor visszavonja a promóciót.
A felhasználási feltételek utolsó módosításának időpontja 2021. október 7. 9:30.
Volt ez a promóció,elvileg többhetes lenne na most eltünt az egész a nyereményeket sem irtak jova eddig az elozo hetre...

Nekem a Forma1 promo nem jelent meg tegnap.

Tudnék azért mesélni én is...Nekem a legutóbbi Fire jokeres promónál 8k helyett 11k ért kellett pörgessek mert fontban írták jóvá a promót,a szöveget persze magyarul,chaten mosták a kezüket ahogy szokták,de legalább a kockázatmentest is fontban kaptam meg igy 2150 ft volt.

#298 október 25, 2021, 20:38:41, szalist
Az mondjuk tetszik a tc ben az a rész hogy abban a valószínűtlen esetben ha problémák adódnak a jóváirással biztositjak h 72 oran belul az eredeti jovairas datumatol kezdve megkapd a jutalmat a kihivasokert.....Mert ugye itt nem szoktak jóváírási gondok lenni... :laugh: :laugh:

Valaki megkapta már a jóváírásokat ehhez a promócióhoz vagy egyből valószínűtlen eset van??? :cya: