Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Support részlegen volt dokumentum feltöltést, megpróbálhatod azt is.

Látom zárolva vagy, akkor nem tudom.

Idézetet írta: benson Dátum június 11, 2012, 11:24:39
Az 1-et igen, a 10-et még nem (ez pénteki lövés volt).

És promó kóddal regisztráltál? Nekem csak 1 eurós gólokat sikerült eddig. A lényeg, hogy minden nap éjfél után kell csinálni egy tranzakciót és utána a gól is elsőre bemegy.

Ma utaltam egyet ki-be, és hogyan lehet erre a tizenegyes rúgásokra regisztrálni?

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum június 14, 2012, 13:12:58
Ma utaltam egyet ki-be, és hogyan lehet erre a tizenegyes rúgásokra regisztrálni?

Tessék, itt egy promó kódos link, elvileg erre 1 eurónál jobb gólt ad: Az participate opciónál kell regelni és kb 1-4 nap múlva küldik a nevedre a góllövős linket:

http://www.moneybookers.com/ads/score-with-skrill/?promo_id=16258190

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 14, 2012, 14:24:23
Tessék, itt egy promó kódos link, elvileg erre 1 eurónál jobb gólt ad: Az participate opciónál kell regelni és kb 1-4 nap múlva küldik a nevedre a góllövős linket:

http://www.moneybookers.com/ads/score-with-skrill/?promo_id=16258190

Köszöntem!  :beerchug:

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum június 14, 2012, 14:49:36
Köszöntem!  :beerchug:

Szívesen. Ja és úgy csináld, hogy ha megkapod a linket mindig előtte csinálj egy minimális értékű tranzakciót és utána lődd a gólt. Az e mailben kapott linket ne töröld majd, mert minden napra 1 gólt ér.

Jelenleg a következő limitekkel rendelkezik a számlám:

Your outgoing transaction limit  [?]   12000.00 EUR / in any 90 day period
Your credit/debit card deposit limit   1500.00 EUR / in any 60 day period
Your per transaction limit [?]    10000.00 EUR

A fenti összeghatárok növelhetők? Ha igen, akkor mit kell tennem érte?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 11, 2012, 20:01:06
És promó kóddal regisztráltál?

Igen, kóddal. E-mail jött, benne a linkkel. A 10€ viszont még nem érkezett meg.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 11, 2012, 20:01:06
Nekem csak 1 eurós gólokat sikerült eddig. A lényeg, hogy minden nap éjfél után kell csinálni egy tranzakciót és utána a gól is elsőre bemegy.

Közvetlen éjfél után? Ezt miből gondolod?

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 14, 2012, 18:27:51
Your credit/debit card deposit limit   1500.00 EUR / in any 60 day period
Ez 3000€-ig növelhető, további kártyákat kell regisztrálni.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 14, 2012, 18:27:51
Your per transaction limit [?]    10000.00 EUR
Ez már semmiképpen sem növelhető tovább.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 14, 2012, 18:27:51
Your outgoing transaction limit  [?]   12000.00 EUR / in any 90 day period
VIP-tagság nélkül szerintem ez sem növelhető tovább, VIP-tagsággal viszont erre már nincs limit, vagyis korlátlanul lehet pénz küldözgetni (figyelembe véve persze a 10000€/tranzakció limitet).

Idézetet írta: benson Dátum június 15, 2012, 11:04:25
Igen, kóddal. E-mail jött, benne a linkkel. A 10€ viszont még nem érkezett meg.

Közvetlen éjfél után? Ezt miből gondolod?

Én mindig így csinálom. Éjfél után send money. Utána góllövés a linkkel és azonnal jó. Az egyik haveromnak sikerült 5 eurós linket regisztráltatni és azt használva eddig kisebb csúszásokkal minden napra ki is fizették az 5 eurót. Heti 10.000. Huf elég jó díj egy kis kattintgatásért. A helyedben a 10 uerós linket nyomatnám minden nap éjfél után, ha nálad is működik naponta, akkor jól kereshetsz hetente.

#400 június 15, 2012, 13:04:48, benson
Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 15, 2012, 11:58:59
Én mindig így csinálom. Éjfél után send money. Utána góllövés a linkkel és azonnal jó. Az egyik haveromnak sikerült 5 eurós linket regisztráltatni és azt használva eddig kisebb csúszásokkal minden napra ki is fizették az 5 eurót. Heti 10.000. Huf elég jó díj egy kis kattintgatásért. A helyedben a 10 uerós linket nyomatnám minden nap éjfél után, ha nálad is működik naponta, akkor jól kereshetsz hetente.

Kössz a fülest, egy próbát megér. Akkor azt mondod, ne is foglalkozzak a napi góllövésre biztató emailjükkel (amit mindig reggel 7-kor küldenek), hanem éjfél után kattintsak arra a linkre, ami a 10€-s lövést hozta?
Viszont én még ezt az 1 db 10€-t sem kaptam meg. Lehet, hogy azt ritkábban írják jóvá? Elvileg ezt is a következő munkanapon írják jóvá (Your cash reward will be credited to your Skrill (Moneybookers) account the next business day. To receive your cash reward simply login to your account and use the money you've won.).

Valami bibi van a rendszerükben, mivel kíváncsiságból újra lőttem a 10€-s linkkel, és utána már jött is az email: What a penalty. The goalkeeper had no chance. You've scored, you've won € 10 with Skrill.
Pedig reggel már meglőttem a napi 1-et (többet ugye nem lehet).
Szerintem ez a 10€ így kamu, ráadásul már 1 hete várom.

#402 június 15, 2012, 13:31:46, ZTE88
Idézetet írta: benson Dátum június 15, 2012, 13:08:56
Valami bibi van a rendszerükben, mivel kíváncsiságból újra lőttem a 10€-s linkkel, és utána már jött is az email: What a penalty. The goalkeeper had no chance. You've scored, you've won € 10 with Skrill.
Pedig reggel már meglőttem a napi 1-et (többet ugye nem lehet).
Szerintem ez a 10€ így kamu, ráadásul már 1 hete várom.

Teljesen random az egész. Nálam pl. az 1 eurósokat múlt héten csütörtökön egyben fizették. Azóta meg naponta kétnaponta. Lényeg, hogy naponta a 10 eurós patront csak egyszer lődd el és mindig a tranzakció után, hogy ezzel jogosulttá válj a zsetonra. A supportnak nyugodtan írhatsz, hogy pengessék ki a dellát, neked itt heti 21.000. Hufról van szó. Nem mindig van ilyen promóció, addig kell ütni a vasat, míg meleg. A magam részéről sajnálom, hogy elcsesztem és túl hamar regeltem promo kód nélkül, mert sokra nem mentem eddig a napi egy eurókkal, pedig becsülöm a kis pénzt is. Azóta meg hiába léptem be új promo linkekkel új e mailt már nem küldött. Szóval, ha megvannak a napi 10 eurós góljaid és előtte a tranzakciók is, napi egyszer, akkor nyugodtan írhatsz a supportnak, de arra ügyelj, hogy csak azokat kérd, amelyek megfeleltek a játékszabályoknak. Ki fogják fizetni, hidd el.

Idézetet írta: benson Dátum június 15, 2012, 13:00:13
Kössz a fülest, egy próbát megér. Akkor azt mondod, ne is foglalkozzak a napi góllövésre biztató emailjükkel (amit mindig reggel 7-kor küldenek), hanem éjfél után kattintsak arra a linkre, ami a 10€-s lövést hozta?
Viszont én még ezt az 1 db 10€-t sem kaptam meg. Lehet, hogy azt ritkábban írják jóvá? Elvileg ezt is a következő munkanapon írják jóvá (Your cash reward will be credited to your Skrill (Moneybookers) account the next business day. To receive your cash reward simply login to your account and use the money you've won.).

Az viszont még fontos, ha gólt lősz, akkor csak egy linkkel próbáld meg egy nap, mert a supportól kérdeztem is és írták, hogy napi egyszer lehet csak próbálni. Nem az lehetett a gond, hogy mindennap nyomtad a 10 eurós és az 1 eurós linket is?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum június 15, 2012, 13:57:04
Az viszont még fontos, ha gólt lősz, akkor csak egy linkkel próbáld meg egy nap, mert a supportól kérdeztem is és írták, hogy napi egyszer lehet csak próbálni. Nem az lehetett a gond, hogy mindennap nyomtad a 10 eurós és az 1 eurós linket is?
Nem, eddig mindent szabályosan csináltam, napi 1 lövés, az aznap reggel kapott emaillel. Eddig 1€ jött meg, ma is ezt lőttem, ezt elvileg hétfőn írják jóvá. Ez a ma délelőtti 10€-s lövés volt az egyetlen "huncutkodásom", és szerintem nem is lesz több, nehogy a fejemre koppintsanak.