Olimpia 2016 Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 09, 2016, 15:34:44
Ezeket most alapból pushként könyveljük el, de ha valaki szeretné annak töröljük a tippjét. Csak szükség van a tipp ID-ra.  :cya:

Az alábbi push tippjeimet szeretném töröltetni:
302960
303262
303629
303630

Idézetet írta: york11 Dátum augusztus 09, 2016, 22:41:56
Az alábbi push tippjeimet szeretném töröltetni:
302960
303262
303629
303630

Megtörtént a törlés.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 08, 2016, 17:18:10
Pl. bizonyos ázsiai fogadási típusok, ahol részleges tétvisszafizetés van. Ezek mind 1.00-ás szorzóval lesznek kiértékelve, mivel a rendszerünk nem ismeri a részleges visszafizetést. Soha nem is alkalmaztuk.

Elnézést az esetleges kellemetlenségekért.
Most csak bizonyos azsiai tipusok lesznek anulalva vagy mind?
ID: 304139
Állapot: törölt (0 pont)
Itt en nem latok reszleges visszafizetesi lehetoseget, megis kivettettek mikozben nyertes lett.

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 11, 2016, 14:12:56
Most csak bizonyos azsiai tipusok lesznek anulalva vagy mind?
ID: 304139
Állapot: törölt (0 pont)
Itt en nem latok reszleges visszafizetesi lehetoseget, megis kivettettek mikozben nyertes lett.

Ez nem elfogadott:

Brazília U23 -1.75

"AH -1.75 - akkor kapjuk meg a teljes nyereményt, ha a kiválasztott csapat legalább 3 góllal megnyeri a találkozót. Ha 2 gólos különbséggel nyer, a tét megosztásra kerül és az egyik fele nyertes lesz, a másik felét visszakapjuk. Magyarázat: a két fogadás, amikre megoszlik a tét: -1.50 és -2.0. Csapatunk 2 gólos győzelme esetén előbbi nyertes lesz, utóbbi miatt a tét fele visszajár."


Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 09, 2016, 18:27:01
Ajánljuk, hogy kerüljétek a speciális fogadásokat, egymás elleni fogadási típusokat.

Technikai okok miatt ezeket nem tudjuk elfogadni. Sajnáljuk.

Kár. :(

ID: 303558

Itt pl nagyon jól jött volna nekem, ha nincs érvénytelenítés, jó oddson találtam, ráadásul egész jól is állok az összetett versenyben.

ID: 304333

Evvel mi volt a problema? Cseh vs. Schooling h2h tipp volt...
Cseh nevet csak a kinalatban kirta a rendszer de a tipp leirasaba valamiert mar nem kerult bele, Schooling viszont igy is ugy is megvert mindenkit...

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 13, 2016, 06:38:06
ID: 304333

Evvel mi volt a problema? Cseh vs. Schooling h2h tipp volt...
Cseh nevet csak a kinalatban kirta a rendszer de a tipp leirasaba valamiert mar nem kerult bele, Schooling viszont igy is ugy is megvert mindenkit...
Most hogy gondolod? Bizonyos h2h tippeket kiértékelünk a másik felét nem??

Ezzel csak annyi volt a probléma hogy h2h-t tippeltél, holott az SPF Admin felhívta mindenki figyelmét, hogy ezeket ne tippeljétek, akár egyértelmű akár nem.

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 13, 2016, 07:07:10
Most hogy gondolod? Bizonyos h2h tippeket kiértékelünk a másik felét nem??

Ezzel csak annyi volt a probléma hogy h2h-t tippeltél, holott az SPF Admin felhívta mindenki figyelmét, hogy ezeket ne tippeljétek, akár egyértelmű akár nem.
Nem tudtam hogy minden nap vissza kell olvasnom ahhoz hogy kideruljon mire nem szabad tetet tennem.
Koszontem a jatekot, akkor megyek is tovabb.
Ez igy egy bughalmaz.

ID: 304397
ID: 303558
H2H-k, kérem töröltetni őket.

Az összes H2H tipp újra át lesz nézve, illetve feldolgozva. Egy kis türelmet kérünk.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 14, 2016, 13:43:37
Az összes H2H tipp újra át lesz nézve, illetve feldolgozva. Egy kis türelmet kérünk.  :ok:

Köszönjük!
Csak sajnos az Olimpia már mindjárt véget ér. Én pl ilyen tippek miatt (is) elértem már a maximális tippelhető mennyiséget, szóval nagyon jól jönne, ha a jelzettek minél gyorsabban törölve lennének.  :ok:

Idézetet írta: Greipel Dátum augusztus 15, 2016, 20:55:07
Köszönjük!
Csak sajnos az Olimpia már mindjárt véget ér. Én pl ilyen tippek miatt (is) elértem már a maximális tippelhető mennyiséget, szóval nagyon jól jönne, ha a jelzettek minél gyorsabban törölve lennének.  :ok:

Felülvizsgáljuk, majd kiértékeljük. Nem lesznek törölve.  :cya: