Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tegnap megint beadta a cseresznyéket, a múltkori 0,05 € után biztos voltam benne, hogy többet nyerek.  ;D Szerencsém volt, elsőre beadta a bónuszkört (0,65 + 38,25).  :ok: Tesztelhetem az iroda kifizetési gyorsaságát.  :great:

Nektek nincs olyan problémátok, hogy az oddsmozgások grafikonjait nem jeleníti meg az oldal? Lehet a blokkoláshoz van köze, mert kb. azóta nem jelennek meg nálam

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 25, 2016, 13:33:52
Tegnap megint beadta a cseresznyéket, a múltkori 0,05 € után biztos voltam benne, hogy többet nyerek.  ;D Szerencsém volt, elsőre beadta a bónuszkört (0,65 + 38,25).  :ok: Tesztelhetem az iroda kifizetési gyorsaságát.  :great:

Nekem 24.én éjjel 3 citromot adott most be, de még nem tudom felhasználni.  :-\

Legutóbb a három cserkónál is kb 60 óra múlva aktiválták.

Mire leírtam 10pörit beadtaa. 1,7 euró.  :ok:

Sziasztok,

én most fogok regisztrálni a Betfair-re. Tud valaki egy jó bónuszt?

Köszi, E.

A Betfair nem ad magyaroknak kezdőbónuszt, de ha már regisztráltál és termeled nekik a pénzt, akkor szoktak adni free betet, meg vannak néha jó (meg kevésbé jó) promóciók.

Ma írták ki hogy egyesült a paddypower és a Betfair,lesz ennek valami következménye?

Hali!
Nemrég regisztráltam Betfairre, és küldtek kétszer is e-mailt, hogy igazoljam, hogy nem vagyok kiskorú. El is küldtem nekik egy képet a jogsimról, errefel amikor be akarok lépni, "account suspended" hibaüzenetet kapok, valamint küldtek még egy mailt, hogy verifikáljam a lakcímemet számlával. Azt viszont lehetetlen, mert a számlák nem az én nevemre érkeznek.
El lehet ezt intézni egy lakcímkártya másolattal?
És miért függesztették fel a fiókom?
A választ előre is köszönöm :)

Idézetet írta: kimi7 Dátum február 05, 2016, 19:10:44
Hali!
Nemrég regisztráltam Betfairre, és küldtek kétszer is e-mailt, hogy igazoljam, hogy nem vagyok kiskorú. El is küldtem nekik egy képet a jogsimról, errefel amikor be akarok lépni, "account suspended" hibaüzenetet kapok, valamint küldtek még egy mailt, hogy verifikáljam a lakcímemet számlával. Azt viszont lehetetlen, mert a számlák nem az én nevemre érkeznek.
El lehet ezt intézni egy lakcímkártya másolattal?
És miért függesztették fel a fiókom?
A választ előre is köszönöm :)
Lakcimkártya is jó.



Amúgy a Betfair mióta tiltotta le a Magyarországról való bejelentkezést? Még akkor is ha más országban regisztráltam?

Nem tiltotta le, alternatív linken gond nélkül megy.

Nagyszerű. Már csak azt nem vágom, hogy miért nem jó nekik a lakcímkártya. Mással nem tudom igazolni a lakcímem, nincs semmi olyan számla ami az én nevemre érkezett volna, amivel igazolni tudnám a lakcímet.

Igen, sajnos közüzemi számla másolat kellene nekik.
Vagy írj nekik emailt, hogy sajnos ilyened nincs. De mást mit fogadnak még el, helyette?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum február 07, 2016, 17:32:23
Igen, sajnos közüzemi számla másolat kellene nekik.
Vagy írj nekik emailt, hogy sajnos ilyened nincs. De mást mit fogadnak még el, helyette?
Nekem elfogadták a lakcimkártyát , meg másnak is.
Ez a kártya azért van,hogy a lakcimet lehesen vele igazolni.

Akkor úgy látszik, hogy nem tetszik nekik a romániai kártya... Azt írták, hogy kérjek egy levelet a polgármesteri hivataltól, amely igazolja a lakcímemet.