Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

vmlinuz és 1 vendég van a témában


mennyi idő a kifizetés netellerre?

Idézetet írta: mikisun Dátum március 22, 2016, 14:25:38
Helló!
Picit off is lesz!:D

Tudja valaki,hogy miért nem lehet nézni lóversenyeken sztrímet magyar felhasználóknak a Betfairen?
Ill.valaki használja a Gruss szoftvert?
Csak érdekelne,hogy mennyi ott a min.stake és,hogy mennyire elégedett vele,akinek ilyen van?
Köszi!

Lehet nézni. Itt vannak a feltételek:

https://www.betfair.com/aboutUs/Terms.and.Conditions/#terms-betting-6

Idézetet írta: nagjtamas Dátum március 22, 2016, 16:36:25
Utánanéztem a betfairen a kétféle szorzónak. Kék és piros egymás mellett. Megnéztem egy oktató videót, de valamit nem értek. A kékben mondjuk 90 szorzó arra, hogy nyer a 2, mellette pedig 900-as szorzó arra, hogy nem nyer a 2. Jól értettem? Ha igen, akkor dugig van nagyon durva arbitrázsokkal? Van egy sanda gyanúm, hogy valamit nem értek.

A lay ("piros") szorzók másként működnek, mint a hagyományos fogadásnak megfelelő back szorzók! Ha a lay oszlopból választasz, akkor te fogod az ott feltüntetett szorzóval tartani mások fogadásait!
A példádban te azt vállalod egy lay fogadással, hogy ha nem nyersz (mégis bejön az a kimenetel, ami ellen fogadtál), akkor kifizeted a 900-szorosát az általad elfogadod tétnek! Ha a lay fogadásod nyertes lesz, akkor meg elnyered azt az összeget másoktól, amit felraktak ellened.

A lay fogadásnál nem az lesz az általad kockáztatott összeg, amit tétnek beírsz (Backer's stake), ezzel valójában csak azt adod meg, hogy mekkora összeggel lehet nálad fogadni erre a kimenetelre. (mint ha te lennél a buki...)
A valódi kockázatod - melynek fedezetével a számlán rendelkezned kell - a Liabilitiy sorban lesz látható. Annyit buksz, ha mégis bejön az esemény, aminek ellene mentél...

Szerintem kizárt, hogy a betfairen belül arbitrázs legyen - ahogyan a tőzsdén is kizárt, hogy pár századmásodpercnél tovább legyen 16 000-ért eladó MOL részvény, miközben 17 000-ért van vételi ajánlat is - hisz a rendszer automatikusan párosítja a back és a lay ajánlatokat.

Akkor lenne irodán belüli arbitrázs, ha a kék oszlopban lenne magasabb szorzó ugyanazon a piacon, bár a betfair magas költségei miatt valószínűleg még akkor sem lehetne rajta keresni.

A példádra visszatérve: a 90-es back szorzó azt jelenti, hogy te a téted 90-szeresét nyerheted, ha eltalálod az eredményt (mínusz jutalék...), a 900-as meg azt, hogy az elfogadott tét 900-szorosát kell kifizetned, ha elbuksz.
Ezt így szembeállítva láthatod, hogy jól nem jöhetsz ki belőle, ha mindkét oldalt egyszerre lejátszod...
(az más kérdés, hogy a szorzók ezernyi okból elmozdulhatnak egy sportesemény előtt és közben, így akadhat lehetőség nyereséggel kiszállni, ha a back és a lay fogadásokat nem egy időben teszed meg)



Van működő link a betfairhez? Az eddigiek nálam felmondták a szolgálatot ma dél körül.

Jól dolgozik a NAV rohadjanak meg kurvaanyástul. Ezek után már akkor se játszok a fosmixnél ha az összes irodát bokkolják inkább elmegyek traktorosnak. Remélem a BF ad majd egy alternatív linket csak írni kellene nekik de így még azt se tudunk.


Ezen topik 2251. hozzászólásánál megadott elérési mód nálam tökéletesen működik.
Admin beírhatná működő címnek ha másnak is jó és ha kell akkor törölhetné ezt a hozzászólásom.

Hali!
Megengedett a Betfairen 2 külön accounthoz ugyanaz a Skrill számla?

Most jött mail-ben:

   
Key terms: 1. One free spin available each day 2. Wheel of Wonder runs from 06/04/16 to 12/04/16.

Napi egy játék a Wheel of Wonder-en, mától egy hétig.

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 06, 2016, 23:15:57
Most jött mail-ben:

   
Key terms: 1. One free spin available each day 2. Wheel of Wonder runs from 06/04/16 to 12/04/16.

Napi egy játék a Wheel of Wonder-en, mától egy hétig.

E-mail nélkül is elérhető az Arcade résznél. Mondjuk úgysem ad semmit  ;D

Milyen címen éritek el most a Betfairt????????????  :o

BF-ről Skrill-re kiutaláskor újabban már nem kérik a Skrill jelszót? Mert tőlem ma nem kérték.

Kifizetéskor soha nem kell megadni a Skrill jelszót.

WTF??!!!
Rámentem a timeformra és fizetős lett?!
Miap.cs?
A köcsögök!
Remélem,hogy a sima dolgokat lehet nézni rajta fizetés nélkül is!
Gondolom,csak a lakat alatti dolgokat nem lehet megnézni,amíg nem fizetünk?
Jól sejtem?
Tud valaki ingyenes oldalt lóverseny témában?
Racing Post fizetős,Attheraces az jó egynek,de ezeken kívül van még valami?
Köszönöm!:)

"We are experiencing some technical issues and unable to proceed with your login. Please try again later."

Más is ezt a hibát kapja vagy csak én húztam ki náluk a gyufát? :D